Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: forumowicz »

vecctra- teraz juz nie można robić grilla i palić ognisk;)
wróciłam- było świetnie :serce:
Nie dlatego,ze to ładne sanatorium( nie oszukujmy się, jest chyba jednym z najsłabszych w Ciechocinku), nie dlatego,że ma super bazę zabiegową ( jest dość wysłużona), nie dlatego,że ma dobre jedzenie ( monotonne i raczej słabe) ALE dlatego,że Ciechocinek rzeczywiście ma niepowtarzalny klimat :)
Dziękuję wszystkim, którzy byli na turnusie z ZUSu od 26 maja do 18 czerwca. :serce: Dzięki Wam mam ochotę jechac po raz kolejny do sanatorium choćby jutro :lol:
graza
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 139
Na forum od: 13 sty 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: graza »

Witaj AgaC
Ja tak jak Ty byłam na turnusie w Gracji od 26 maja i potwierdzam ,ze pobyt w tym sanatorium był fajny .
Atmosfere tworzymy my kuracjusze a nasz turnus był super.Jesli ktos chce szukac dziury w całym to zawsze znajdzie.Luksusy mozna miec w domu[ale taka osoba nie wyjezdza do sanatorium]. Mysle ze narzekaja osoby ,ktore wymagaja od wszystkich tylko nie od siebie. Ja pojechała bym tam nawet dzis.
Pozdrawiam i moze do miłego zobaczenia.
mlika
Posty: 1
Na forum od: 27 cze 2013 11:25

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: mlika »

Hej! jestem nowa. jakiś czas temu byłam w sanatorium 19.02-14.03.2013 poznałam fajną koleżankę, Agnieszkę ok 36lat ale kontakt sie urwał. Jesli ktoś był w tym samym czasie to dajcie znac. pozdrawiam
forumowicz

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: forumowicz »

Graza :)ściskam Cię :)
Nie kojarzę co prawda nicku z osobą, ale na bank Cię lubię :D :D :D
Awatar użytkownika
many
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 805
Na forum od: 10 cze 2013 19:00
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: many »

mlika pisze:Hej! jestem nowa. jakiś czas temu byłam w sanatorium 19.02-14.03.2013 poznałam fajną koleżankę, Agnieszkę ok 36lat ale kontakt sie urwał. Jesli ktoś był w tym samym czasie to dajcie znac. pozdrawiam
ja tez tam byłem ,,i wódke i miód piłem ,,fajowe sanatorium ,,szkoda ze niema tam kawiarni ani tanców,,
graza
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 139
Na forum od: 13 sty 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: graza »

Witaj AgaC
Moze nie kojarzysz niku ale siedziałam na posiłkach z Kasia [młodą urodzinowa solenizantka ] ale nie byłam wspołlokatorka pokoju .
Fajnie i miło było spiewac sto lat solenizantom .Jak dobrze kojarze cwiczyłas duzo na sali cwiczen ,ja tez.
Pozdrawiam z Poznania.
forumowicz

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: forumowicz »

Juz wiem :))
ja to ta od orbitreka ;)
buziaki
Awatar użytkownika
Jarek24081977
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 18 lip 2013 13:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: Jarek24081977 »

Witam. Dzisiaj dostałem skierowanie do sanatorium Gracja w Ciechocinku i mam takie pytanie jak tam w ogóle jest, cz jest internet wf, telewizja, jak zabiegi i tak w ogóle , a tak poza tym mój turnus zaczyna się 23 września. Czy ktoś może wie czym tam dojechać z Lublina. Z góry dziękuje za podpowiedzi. Pozdrawiam.
axxx
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 12 maja 2012 20:39

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: axxx »

Ja też mam skierowanie w tym terminie.
Też nie wiele wiem na temat tego ośrodka :(
Czekam na jakieś opinie. Z góry dziękuję za wszystkie.
Anaja
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 22 sie 2013 16:05
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: Anaja »

Witajcie,
Mam skierowanie do Gracji od 17 października, może zajrzy tu ktoś kto jedzie w tym samym terminie :)
Archiwalne wpisy trochę przerażają, szczególnie jak się zacznie czytać od pierwszej strony :? mam jednak nadzieję, że nie będzie tak źle...
Niedawno rozmawiałam z osobą, która była w Gracji i bardzo sobie chwaliła, gdybym wiedziała, że też mnie tam skierują to bym wypytała o wszystko co możliwe ale nie przypuszczałam, że trafię na ten sam ośrodek.
ODPOWIEDZ