opinie o sanatorium Perła Bałtyku w Kołobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Rubin
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 01 mar 2018 08:16

Re: opinie o sanatorium Perła Bałtyku w Kołobrzegu

Post autor: Rubin »

Polka pisze: 08 mar 2018 21:32
Rubin pisze: 01 mar 2018 12:08 Cieszę się że są pozytywne opinie. Ja będę w maju
Witam.
Sanatorium bardzo fajne i godne polecenia :-)
Ciekawe czy będzie trochę osób około 50 ki.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: opinie o sanatorium Perła Bałtyku w Kołobrzegu

Post autor: darek »

Polka pisze: 08 mar 2018 21:31
mechanik pisze: 05 lut 2018 20:34 dzięki darku za informację ale czy możesz jeszcze udzielić informacji czy standardy pokoi są takie same i czy bardzo problem z autem ?
Witam.
Wróciłam z tego sanatorium końcem lutego. Z parkingiem niestety problem. Pozdrawiam
..Z całym szacunkiem .
Perła Bałtyku jest w strefie wyłączonej z ruchu samochodowego .
Jest tam tylko czasowa mozliwość podjazdu podczas wymiany turnusów dla pojazdów UPRAWNIONYCH plus chyba 3 lub 4 koperty dla osób posiadających tzw Karty parkingowe.
Byłem w Perle kilka razy i widziałem tzw Akcje Strazy Miejskiej czy Policji kiedy konsekwentnie karano mandatami i DOBRZE bo jegomość wjechał na podjazd dla wózkow swym stalowym rumakiem .
Dosłownie 20 metrów jest prywatna posesja gdzie wielu kuracjuszy za ODPŁATNOŚCIĄ zostawia swe samochody-fakt około 20 miejsc
Około 100 metrów jest ulica Kościuszki gdzie sa BEZPŁATNE parkingi miejskie
około 300 metrów sa dwa parkingi strzezone płatne
Nawet w okresie wakacyjnym sa miejsca
Naprawdę nie wiem GDZIE był Problem
Fakt bezposrednio przed wejściem jest kilka miejsc Dla Karetki, czy Dyrekcji czy lekarza dyżurnego nie zawsze zmieszczą się tam teoretycznie BEZPŁATNY i kuracjusze ale jak wspomniałem JEST tam ustawiony ZNAK ZAKAZ Ruchu
Awatar użytkownika
Polka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 06 maja 2016 12:51
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 2

Re: opinie o sanatorium Perła Bałtyku w Kołobrzegu

Post autor: Polka »

darek pisze: 10 mar 2018 20:14
Polka pisze: 08 mar 2018 21:31

Witam.
Wróciłam z tego sanatorium końcem lutego. Z parkingiem niestety problem. Pozdrawiam
..Z całym szacunkiem .
Perła Bałtyku jest w strefie wyłączonej z ruchu samochodowego .
Jest tam tylko czasowa mozliwość podjazdu podczas wymiany turnusów dla pojazdów UPRAWNIONYCH plus chyba 3 lub 4 koperty dla osób posiadających tzw Karty parkingowe.
Byłem w Perle kilka razy i widziałem tzw Akcje Strazy Miejskiej czy Policji kiedy konsekwentnie karano mandatami i DOBRZE bo jegomość wjechał na podjazd dla wózkow swym stalowym rumakiem .
Dosłownie 20 metrów jest prywatna posesja gdzie wielu kuracjuszy za ODPŁATNOŚCIĄ zostawia swe samochody-fakt około 20 miejsc
Około 100 metrów jest ulica Kościuszki gdzie sa BEZPŁATNE parkingi miejskie
około 300 metrów sa dwa parkingi strzezone płatne
Nawet w okresie wakacyjnym sa miejsca
Naprawdę nie wiem GDZIE był Problem
Fakt bezposrednio przed wejściem jest kilka miejsc Dla Karetki, czy Dyrekcji czy lekarza dyżurnego nie zawsze zmieszczą się tam teoretycznie BEZPŁATNY i kuracjusze ale jak wspomniałem JEST tam ustawiony ZNAK ZAKAZ Ruchu
Hahaha faktycznie nie ma problemu z parkingiem. To jakiś żart.
Ul. Kościuszki w sezonie parking płatny ( ja byłam w styczniu poza sezonem więc bezpłatny ).
Miejsc przy tej ulicy tak dużo ,że szkoda nawet pisać.
Parking 20m dalej płatny bodajże 14zł doba razy 20dób więc rachunek prosty.
Także pisanie mi ,że z parkingiem nie ma problemu to bzdura :-)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: opinie o sanatorium Perła Bałtyku w Kołobrzegu

Post autor: darek »

Cóż widocznie na Twoim turnusie Nagle pojawili się sami zmotoryzowani.
Cóż też tak bywa,ale jesteś nie ścisła w podawaniu ceny za Parking otów wspomniany kosztuje przy pobycie powyżej 10 dni całe 12 złotych a=na marginesie.
Z drugiej strony dostalem na tzw priv informację ,ze Była osoba na chyba tym samym turnusie i było kilka wolnych miejsc może troszkę dalej bo pod Koralem czy Sanem ale może co niektórzy musza mieć blisko siebie samochów
Zreszta zapraszam do lektury Parking Mesko gdzie wiele osób z Forum nie miało problremu z Parkingiem
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: opinie o sanatorium Perła Bałtyku w Kołobrzegu

Post autor: Krzysio010 »

Na Kasprowicza jest parking, gdzie można zostawić samochód na cały turnus za 120zł. Parking monitorowany i miejsc nie zabraknie ;)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: opinie o sanatorium Perła Bałtyku w Kołobrzegu

Post autor: darek »

Dziekuję za potwierdzenie.
Awatar użytkownika
Polka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 06 maja 2016 12:51
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 2

Re: opinie o sanatorium Perła Bałtyku w Kołobrzegu

Post autor: Polka »

darek pisze: 11 mar 2018 17:38 Cóż widocznie na Twoim turnusie Nagle pojawili się sami zmotoryzowani.
Cóż też tak bywa,ale jesteś nie ścisła w podawaniu ceny za Parking otów wspomniany kosztuje przy pobycie powyżej 10 dni całe 12 złotych a=na marginesie.
Z drugiej strony dostalem na tzw priv informację ,ze Była osoba na chyba tym samym turnusie i było kilka wolnych miejsc może troszkę dalej bo pod Koralem czy Sanem ale może co niektórzy musza mieć blisko siebie samochów
Zreszta zapraszam do lektury Parking Mesko gdzie wiele osób z Forum nie miało problremu z Parkingiem
Witaj Darku.
Nie napisałam ceny bo nie korzystałam z płatnego parkingu bo stałam na miejscu dla niepełnosprawnych,.
Ale kuracjuszy w Perle było ponad 500 i bardzo dużo ludzi miało problem z parkingiem.
Ja byłam w styczniu kiedy był remont drogi pod Perłą i było ciężko podjechać na chwilkę z bagażem. Teraz na pewno jest tam już zrobione ale akurat to sanatorium nie ma swojego parkingu . Anka
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: opinie o sanatorium Perła Bałtyku w Kołobrzegu

Post autor: Krzysio010 »

Pozostawienie samochodu na ulicy na 3-4 tygodnie to i tak kiepski pomysł zważywszy na akty wandalizmu mające miejsce w Kołobrzegu. O tej porze roku cała masa wolnych miejsc na parkingu przy Kasprowicza za niewielkie pieniądze. Spokój jednak bezcenny ;)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: opinie o sanatorium Perła Bałtyku w Kołobrzegu

Post autor: darek »

Droga Polko

z całym szacunkiem
Do czego słuzy owa karta ???
Ta karta słuzy do DODATKOWEGO MIEJSCA POSTOJU dla osoby Niepelnosprawnej -NIKT NIGDZIE NIE WSPOMINA ABY MIEJSCE BYŁO BEZPŁATNE o i dlaczego
NIE dla Parkingu na czas turnusu.
Wszędzie PARKING jest PLATNY nawet dla osoby posiadającej owa Kartę
W Krakowie płace miast całej 50% stawki mieszkańca
NIGDZIE nie ma informacji ,że dzieki tej karcie mam ZAGWARANTOWANY Parking za DARMO
Zapraszam do Europy
Tylko u nas w Polsce jest mniemanie ,że niepełnosprawny ma ..ma mieć miejsce na wypakowanie się i zapakowanie PARKING wszędzie jest płatny.
Oczywiście JEST tzw NIEPISANA zasada ,że na parkingu do OKRESLONEGO czasu stoimy BEZPLATANIE ale wiele Miast REZYGNUJE z BEZPLATNEGO korzystania z Miejsc.
Oczywiście Krzysztof ma rację
a do Kogo byś dochodzila racji jeżeli pod Perłą uszkodzono by Twój Wehikół ...
czas temu ktoś powybijał szyby i ...
Rubin
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 01 mar 2018 08:16

Re: opinie o sanatorium Perła Bałtyku w Kołobrzegu

Post autor: Rubin »

Krzysio010 pisze: 11 mar 2018 19:59 Na Kasprowicza jest parking, gdzie można zostawić samochód na cały turnus za 120zł. Parking monitorowany i miejsc nie zabraknie ;)
I tak właśnie zrobię. Zastanawiałem się czy nie przyjechać kilka dni wcześniej ale i tak turnus jest wystarczająco długi to nie ma po co
ODPOWIEDZ