Gołdap ''WITAL'' mój punkt widzenia...

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
marjolus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 486
Na forum od: 05 maja 2017 14:36
Staż sanatoryjny: 6

Re: Gołdap ''WITAL'' mój punkt widzenia...

Post autor: marjolus »

Spakowany?
Awatar użytkownika
Optymista
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 paź 2017 10:27
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Gołdap ''WITAL'' mój punkt widzenia...

Post autor: Optymista »

Właśnie wróciłem z WITALA (19.02.2018). Było to moje trzecie sanatorium po Uniejowie i Połczynie (GRYF) . Warunki zakwaterowania - pokój trzyosobowy z balkonem dla 2 osób - wystrój trochę zalatuje komuną ale znośnie i przestronnie . Jedzenie jak to w sanatorium rewelacji nie ma , ale z głodu nie umrzesz - tak jak wspominała koleżanka jadłospis powtarza się co tydzień . Teraz najważniejsze baza zabiegowa OK , rechabilitanci OK jedyna wada że baza jest porozrzucana po wszyskich piętrach , półpiętrach przy dwóch klatkach schodowych ( na początku panuje chaos poszukiwania gabinetów). Okolica przepiękna do spacerów las , jezioro , tężnie , mnóstwo miejsc do zwiedzania w okolicy klikudziesięciu klilometrów , bardzo dobra regionalna kuchnia ( MATRIOSZKA , POD PIĘKNĄ GÓRĄ czy BAR U JĘDRUSIA) , Basen miejski z sauną i jacuzii , lodowisko kryte , stok narciarski , grota solna idt . Wrócę tu prywatnie latem - mam niedosyt okolicy :D :D :D
Awatar użytkownika
marjolus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 486
Na forum od: 05 maja 2017 14:36
Staż sanatoryjny: 6

Re: Gołdap ''WITAL'' mój punkt widzenia...

Post autor: marjolus »

widzę ze więcej zwiedziłeś ja nie miałam czasu :lol: :lol:
Koniczynka35
Posty: 1
Na forum od: 15 lip 2018 23:33

Re: Gołdap ''WITAL'' mój punkt widzenia...

Post autor: Koniczynka35 »

marjolus pisze: 06 lut 2018 20:24 Tak lekarz może przedłużyć ale rzadko się zdarza.
Są pewne sposoby by na zakończenie nie mieć poprawy.... bo każdemu wpisują to samo (czyli poprawa) ... ale to prywatnie mogę napisać :o


witam,
od 19.07 zaczynam turnus i mam kilka pytań w powyższym temacie,czy mogę Cię marjolus prosić o kontakt?
Awatar użytkownika
Optymista
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 paź 2017 10:27
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Gołdap ''WITAL'' mój punkt widzenia...

Post autor: Optymista »

Miłego pobytu w WITALU
ODPOWIEDZ