sanatorium ZNP Ciechocinek

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: sanatorium ZNP Ciechocinek

Post autor: forumowicz »

danuskaro pisze: 16 lut 2018 20:20 fatalna kuchnie-znosna tylko dla biednych emerytow.Ludzie musza dokupywac jedzenie biegajac po miasteczku w poszukiwaniu sklepu gdzie kolejki obledne.
Ludzie aż tak nie muszą biegać , bo w Ciechocinku sklep przy sklepie :|
dobrze chociaż , że dla - Nieludzi , czyli biednych emerytów , kuchnia jest znośna , bo być moze nie każdy jest na tyle sprawny , aby wyjść po zakupy i nosić torby do ośrodka :? i skoro biedny , to może nie miałby za co dokupić :?
a może dlatego znoszą tą złą kuchnię , bo są biedni :roll: :roll:

jak to dobrze , ze Ty masz za co żywić się na własną rękę :|
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: sanatorium ZNP Ciechocinek

Post autor: Krzysio010 »

W promieniu 300m od ZNP jest Biedronka i PoloMarket. Ogromnie powierzchniowo sklepy, kolejek nie zauważyłem. Osobiście serwowane jedzenie zaspakajało moje potrzeby. Jedyne co należało dokupić to różnorakie napoje :D
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: sanatorium ZNP Ciechocinek

Post autor: jan19557 »

Aktualnie Biedronka jest w remoncie do końca kwietnia. Pozostaje jeszcze TESCO na lewo od Biedronki jakieś kilkaset metrów i jeszcze po drodze z lewej będzie Żabka.
dareks
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 22 sty 2018 11:48
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 10

Re: sanatorium ZNP Ciechocinek

Post autor: dareks »

będę w tym sanatorium na przełomie kwietnia i maja, jakby ktoś miał jakieś uwagi czy sugestie to będe wdzięczny
danuska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 26 cze 2015 23:19
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: sanatorium ZNP Ciechocinek

Post autor: danuska »

Witaj
Proszę powiedz jak było w sanatorium ZNP w Ciechocinku. Czy sa pokoje 2 osobowe jeśli tak to co zrobic aby jeden zdobyć. Czy wykupienie noclegu pomoże w wybraniu lepszego pokoju i moze wiesz o który pomoj sie starĆ. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: sanatorium ZNP Ciechocinek

Post autor: jan19557 »

Takie rzeczy znajdziesz na stronie sanatorium albo zadzwoń do nich. Dwójek jest zawsze sporo. W sanatoriach po remontach raczej nie robi się pokoi 3 i 4 osobowych. Przyjeżdżając wcześniej masz większe szanse ale ja nigdy tego nie robiłem i dwójka nie była nigdy problemem.Lepiej jest wykupić nocleg w prywatnej kwaterze obok a rankiem stawić się w sanatorium . Zadzwoń i sama zobaczysz jakie ceny. Powodzenia
ODPOWIEDZ