Konstancin-Jeziorna Sue Ryder 1-Szpital Rehabilitacji

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Pikson
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 10 lip 2018 19:25
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Konstancin-Jeziorna Sue Ryder 1-Szpital Rehabilitacji

Post autor: Pikson »

Zalewajka
jolantad
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 02 lip 2017 11:46
Staż sanatoryjny: 2

Re: Konstancin-Jeziorna Sue Ryder 1-Szpital Rehabilitacji

Post autor: jolantad »

O tak Zalewajka :D . Deser lodowy z owocami=trzy gałki lodów+ pół truskawki ( w sezonie). Ale reszta menu bez zarzutu :D
Pikson
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 10 lip 2018 19:25
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Konstancin-Jeziorna Sue Ryder 1-Szpital Rehabilitacji

Post autor: Pikson »

Do Zalewajki na lody?raczej na balety
jolantad
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 02 lip 2017 11:46
Staż sanatoryjny: 2

Re: Konstancin-Jeziorna Sue Ryder 1-Szpital Rehabilitacji

Post autor: jolantad »

Balety owszem ale nie dla każdego niestety :(
SOfcikowo
Posty: 1
Na forum od: 18 lis 2018 18:07
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Konstancin-Jeziorna Sue Ryder 1-Szpital Rehabilitacji

Post autor: SOfcikowo »

Witam jestem teraz w sanatorium. Jedzenie było kiepskie do puki ktoś z poprzedniego turnusu nie zadzwonił do ZUS-u i nie wpadła kontrol było by jedzenie kiepskie. Jedzenie po tym polepszyło się. Basenu tutaj nie ma. Obsługa bardzo miła
JD628
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 31 paź 2018 13:55
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Konstancin-Jeziorna Sue Ryder 1-Szpital Rehabilitacji

Post autor: JD628 »

Znaczy że można jechać nie ma zagrożeń życia :lol:
zadowolona 50
Posty: 2
Na forum od: 16 lis 2018 14:37

Re: Konstancin-Jeziorna Sue Ryder 1-Szpital Rehabilitacji

Post autor: zadowolona 50 »

Podczas pobytu zimą polecam szybką integrację z innymi kuracjuszami,grzane wino w Zalewajce i pyszne ciastka w cukierni u Buchmana wtedy pobyt będzie na pewno udany.
JD628
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 31 paź 2018 13:55
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Konstancin-Jeziorna Sue Ryder 1-Szpital Rehabilitacji

Post autor: JD628 »

No to chyba turnus będzie udany 1 zagrożeń ze strony szpitala nie ma 2 Zalewajka pracuje na pełnych obrotach ,3 Dziki już nie straszne 4,turnus pewnie będzie zgrany , Tylko czekam na termin wyjazdu :roll: :lol:
JD628
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 31 paź 2018 13:55
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Konstancin-Jeziorna Sue Ryder 1-Szpital Rehabilitacji

Post autor: JD628 »

Nie taki diabeł straszny obiad dało się zjeść jutro zabiegi wszystko jak na razie z górki :lol:
Agnes1977
Posty: 4
Na forum od: 12 sty 2019 10:08

Re: Konstancin-Jeziorna Sue Ryder 1-Szpital Rehabilitacji

Post autor: Agnes1977 »

Jestem przerażona opiniami. Mam skierowanie na 30 stycznia.
Z Waszych opinii wnioskuję że muszę tam być skoro świt bo od tego zależy jakość zabiegów jakie otrzymam. Na dzień dobry muszę walczyć o klucz do pokoju, ręcznik oraz koc - bo toż przecież zima. Z uwagi na jakość posiłków mam stolowac się w pobliskiej restauracji ewentualnie cukierni. Albo jeździć po prowiant do Lidla. Z racji tego że nie jestem w stanie podnieść więcej niż 5 kilo wiec musze jechać tam autem i na raty wynosic do pokoju swoje bagaże. Nie mam pojęcia jak i gdzie umieszczę ubranie na 24 dni skoro jest problem z szafami w pokojach. Może rzeczywiście w samochodzie. Ale co z praniem !?!? Przecież kto normalny posiada bieliznę t-shirty dresy czy inne elementy garderoby na 24 dni ?!?!? W skierowaniu mam napisane żeby zabrać strój kąpielowy - skoro tam nie ma basenu i zabiegów wodnych to po co ? Rozumiem żezałożenie jest takie iż sobie wykupie dodatkowo płatne 😕😕 jakaś porażka. Nagroda za 21 lat składkowych bez dnia zwolnienia lekarskiego. Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy
ODPOWIEDZ