Sanatorium w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: Atina »

Osobiście nie byłam w tym sanatorium ,ale opinie znajomych bardzo pozytywne.
Chciałabym tam dostać skierowanie ,ale od maja do września :roll:
Pozdrawiam :kwiat:
Jaworek55
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 14 mar 2018 17:40
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: Jaworek55 »

Witam! Są różne opinie dobre i złe ale tak jak wspomniano jedzie się tam leczyć a nie na wczasy!!! Są różne miejsca ładne mniej ładne wiadomo to jest wschód i na pewno nie będzie miejsce tak jak na południu kraju. Tam są inne standardy dużo lepsze.Pozdrawiam wszystkich!!! :)
forumowicz

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Jaworek55 pisze: 24 mar 2018 10:59 (..) wiadomo to jest wschód i na pewno nie będzie miejsce tak jak na południu kraju. Tam są inne standardy dużo lepsze.(...)
no właśnie. I te wschodnie standardy też przerażają niektórych...
bo niewygodne łózko to w każdym sanatorium trafić się może.
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Nie rozumie krytyki i oburzenia na to co napisała m dlatego ze przyjechała m podreperować zdrowie a nie stresowac się i nie jestem żadną księżniczką tylko normalnym kuracjusze m personel techniczny jest ok. Może kogoś obrazilam bo właśnie ktoś jeździ dla rozrywki i ten się odzywa najwięcej. ,a nie na leczenie kazdy ma prawo do swoich wypowiedzi i to nie tylko moje zdanie Więc proszę nie krytykować kogoś co piszę prawdę a nie obludne komentarze
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: Serenada »

Nie denerwuj się Basiu.Tak jak piszesz.Każdy ma prawo do swojej opinii.Ja byłam do tej pory tylko 2 razy w sanatorium.Olecko i Gołdap. Olecko wspominam super .Gołdap jednak gorzej.Inni Olecko krytykują.Ilu ludzi.tyle opinii.Zależy kto zna jakie standardy. do jakich jest przyzwyczajony w życiu codziennym i czego oczekuje .Baza zabiegowa również i okolica ale to w pokoju spędza się tak na prawdę najwiecej czasu. ;) Podejrzewam że po Lesniku w Sopocie będę również Gołdap wspominać cudownie. ;) Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. ;)
Pozdrawiam wszystkich! Kochani...mamy wiosnę i to jest piękne! :serce:
Jaworek55
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 14 mar 2018 17:40
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: Jaworek55 »

A no wlaśnienadchodzi ona czyli upragniona wiosna .Ciesze się ze wszystkich opini wyrażonych na forum .Proszę Basiu o więcej iformacjo bazie zabiegowej. :?: :?:
MAnty
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 23 sty 2017 15:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: MAnty »

Nie mam doświadczenia w sanatoriach , byłem raz jedyny bo "skierowali " właśnie do Gołdapi , doskonale wiem jak wygląda komfort , luksus na pewno tego nie znajdziemy w sanatorium w Gołdapi i jest to prawda ale za to spotkałem się z miłą fachową obsługą , sterylną czystością , wspaniałym powietrzem , przejmującą ciszą , dobrym jedzeniem i gdybym kiedykolwiek miał okazję wyjechać do sanatorium i mógł wybrać to mimo braku doświadczenia wybrał bym Gołdap o każdej porze roku.
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Serenada mialas racje jak mi opisywała s Gołdap cała duża chryja z pokojami ale trzeba się nie dac wiec Serenada jestem w bloku B i dobrze że z mężem bo bym zwariowala ale NFZ tak podpisuje umowy nie patrząc na nic tu są bardziej nastawieni na ZUS życzę Ci powodzenia w Sopocie nie będzie tak źle co niektórzy byli i sobie chwalili nie wiem bo tam nie byłam :oops: a z internetem i telefonami to masakra :kwiat: pozdrawiam i życzę zdrowych spokojnych świąt i mokrego dyngusa z całego :serce:
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Jaworek 55 baza zabiegowa jest dosyć dobra trzeba chodzić do 2 budynków do A to główny budynek i B tam obecnie jestem poprosił o budynek b TŻ pokój bo A to moloch ale zależy na kogo trafisz w recepcji z telefonem i internetem jest ciężko :lol: jedzenie jest dobre i wystarczająco rechabilitanci mili i uczynni lekarz też w porządku możesz powiedzieć jakie zabiegi Ci pomogą co do reszty to zobaczysz jak będzie ciepło to będzie ok bo więcej będziesz na dworze niż w pokoju pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

czyli rozumiem, ze coraz lepiej odbierasz pobyt w Gołdapi? rozumiem że nie jest tak źle jak mówią niektórzy. Czekamy na dalsze relacje. Nie wiesz jak odbywa się przydział pokoi z ZUS? albo na NFZ? chodzi o podział jedynki-dwójki-trójki.
ODPOWIEDZ