Sanatorium w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
marjolus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 486
Na forum od: 05 maja 2017 14:36
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: marjolus »

Opisałam- - - Gołdap Wital mój punkt widzenia. Konkrety i nie za dużo by nie znudzić . Opinnia z czerwca. Wiec nadal wspominam. Na pytania chętnie odpowiem😉
MAnty
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 23 sty 2017 15:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: MAnty »

BarbaraSzczepanska pisze: 26 mar 2018 15:43 Jaworek 55 baza zabiegowa jest dosyć dobra trzeba chodzić do 2 budynków do A to główny budynek i B tam obecnie jestem poprosił o budynek b TŻ pokój bo A to moloch ale zależy na kogo trafisz w recepcji z telefonem i internetem jest ciężko :lol: jedzenie jest dobre i wystarczająco rechabilitanci mili i uczynni lekarz też w porządku możesz powiedzieć jakie zabiegi Ci pomogą co do reszty to zobaczysz jak będzie ciepło to będzie ok bo więcej będziesz na dworze niż w pokoju pozdrawiam :kwiat:
W Gołdapi są oznaczenia budynków A, B, C i D z tym że budynek A i B to to ten sam budynek, to dla tych którzy by źle zrozumieli i chcieli by wychodzić z budynku A do budynku B ( się nie da bo to ten sam budynek) przyznam duży budynek ale jeden.
Awatar użytkownika
bodana2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 21 lut 2012 18:05
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: bodana2 »

Budynki A i B są to dwa odrębne budynki, każdy z własną bazą zabiegową, stołówką i gabinetami lekarskimi i pielęgniarkami. Budynek A to budynek główny z recepcją, a budynek B leży ok, 200 metrów dalej. Jest to tzw, szpital, gdzie kwaterowani są pacjenci ze skierowaniami na szpitalne leczenie uzdrowiskowe.
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Pusia nie piszę tak często bo w pokojach brak internetu Dobrze że jestem z mężem pokoje z ZUS są w bloku A natomiast z NFZ różnie bywa my jesteśmy w bloku b na dole są zabiegi i stołówka i część zabiegów w bloku A. Cieszę sie że jeszcze parę dni i do domku Przy wyborze pokoju w recepcji popros 2 i to nad biblioteką bo wtedy masz internet ale nie wiem na kogo trafisz bo niektóre panie maja brak empatii do kuracjusza ale nie ustępuje ! :lol: :kwi Zdrowych Wesołych Świąt smacznego jajka :lol: :o
MAnty
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 23 sty 2017 15:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: MAnty »

bodana2 pisze: 28 mar 2018 15:48 Budynki A i B są to dwa odrębne budynki, każdy z własną bazą zabiegową, stołówką i gabinetami lekarskimi i pielęgniarkami. Budynek A to budynek główny z recepcją, a budynek B leży ok, 200 metrów dalej. Jest to tzw, szpital, gdzie kwaterowani są pacjenci ze skierowaniami na szpitalne leczenie uzdrowiskowe.

Byłem zgodnie ze skierowaniem w budynku B "szpital" i jest to ten sam budynek co A w bocznym skrzydle bez widoku na dziedziniec . Dla ścisłości oddalone są tylko budynki D i C.
forumowicz

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

No jeżeli dyskusja się rozwija, to powiem tak, budynek A jest to główny budynek. Budynek B jest to oddalony tak gdzieś pewnie niecałe 100 metrów i w budynku tym są zarówno miejsca noclegowe, jak i część bazy zabiegowej. Akurat tego jestem pewien,, gdyż mieszkałem w głównym czyli A, ale na dwa zabiegi chodziłem do B bo tylko tam były dostępne w moim czasie. Budynek D jest prawie przy bramie na parking i jest też mieszkalny. Co jest w C to nie wiem. Aha i to chyba czy ktoś jedzie na poszpitalne czy inne, z ZUS czy z NFZ to wydaje mi się że to kwestia przydziału pokoi które i gdzie są wolne.
forumowicz

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

budynek B
budynek B
Awatar użytkownika
bodana2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 21 lut 2012 18:05
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: bodana2 »

I wszystko jasne :) Postawiłeś kropkę nad " i ". Wszystko się zgadza za wyjątkiem odległości między budynkami, ale może mi się wydawała dłuższa ze względu operowaną nogę. Mieszkałam w obu budynkach.
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: Serenada »

Pusia....Basia pisze o pokoju nad biblioteką.Ja byłam w 300 w A nad biblioteką.Niestety wi-fi w pokoju nie dochodziło.Trzeba było wychodzić na korytarz i tam sobie siąść na krzesło przy zabiegowym.I to też nie każdym. Lepiej siąść przy bibliotece po prostu.Pokoje tam niestety są koszmarne.Przed remontem.Wanny zamiast kabin.stare.porwane firany i zasłony. Wykładziny śmierdzą brudnymi skarpetami a smród z łazienki leci prosto na pokój. (Brak wywietrznikow)Pokoje też wszystko 3-ki.
forumowicz

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

O matko! Myślałam, że takich sanatoriów juz nie ma. Podarte firany i wykładzina śmierdzący skarpetami :?: :shock:
ODPOWIEDZ