Sanatorium w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Pusia, a kiedy tam byłaś, że takie warunki jeszcze były?
Pytam bo jakby mnie chcieli wysłać tam jeszcze raz to chętnie pojadę poodpoczywać. Może oni tam jakos po kolei remontują te pokoje, bo ja bylem nie w całkiem nowym, ale i nie poniszczonym. W razie czego będę się wystrzegał numerów w okolicy 300.
forumowicz

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Baryla to nie ja tam byłam tylko Serenada. Ja sie tylko dziwie ze takie warunki gdzies są w 21 wieku.
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Serenada jestem w blokuB na trzecim piętrze niby chodzi internet ale słabo wykladzine też mamy trochę brudną. Sprzątaczka sprząta co 2 dzień firanki i zaslonki cale szczęście całe nawet pościel wczoraj wymieniali na czystą ale powiem Ci że tu już bym nie przyjechała. Taka jest moja uwaga! Dosyć osób dziś wyjechało z bł A z rana ja k szlam na zabiegi to slyszalam awanturę i panie dzwonily do NFZ ze nie będą płacić i wyjeżdżają co było dalej nie wiem ale jest tak nie normalnie i tyle pozdrawiam
forumowicz

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

A mówiłam ze ludzie skierowania oddają...
forumowicz

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Ano fakt porąbało mi się, za szybko czytałem i nie zapamiętałem dobrze kto pisał.
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: Serenada »

baryla1969 pisze: 29 mar 2018 12:59 Pusia, a kiedy tam byłaś, że takie warunki jeszcze były?
Pytam bo jakby mnie chcieli wysłać tam jeszcze raz to chętnie pojadę poodpoczywać. Może oni tam jakos po kolei remontują te pokoje, bo ja bylem nie w całkiem nowym, ale i nie poniszczonym. W razie czego będę się wystrzegał numerów w okolicy 300.
Nie Pusia tylko ja bylam. Był to przełom wrzesień/ październik 2017.Nie dałam rady wysiedzieć w pokoju.Koszmar.Jak jakaś melina to wyglądało. Aby nie śmierdziało tak to po sprzataniu panie spryskiwały pokój zapachem winogronowym.Ja wylałam butlę perfum.Żadne wietrzenie nic nie pomagało.Koce na łóżkach z wielkimi.czerwonymi plamami.Brrr...Uciekalam do kafejki jak tylko mogłam. Do pokoju przychodziłam tylko po to aby spać. I to dopiero jak padałam na pysk
Byłam tam z Zus-u.Pokoje w nowych skrzydłach i na parterze były już ok.Te przed nr.300 podobne niestety jak mój. Koszmar minionego tysiąclecia.
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: Serenada »

Osoby które miały przyzwoite pokoje były zadowolone ogólnie. Jeszcze własne auto.sezon letni na pewno daje na to inne swiatło na całość. Kuleje też tam w sezonie grzewczym kawiarnia.Duży lokal jednak pamięta jeszcze czasy 2-giej wojny światowej. Dosłownie. ..
forumowicz

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Dzięki Serenada. Czyli jakby troche na gorsze się zmienia bo nie remontują wszystkiego. Ja bylem w lipcu 2016.
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: Serenada »

baryla1969 pisze: 29 mar 2018 14:50 Dzięki Serenada. Czyli jakby troche na gorsze się zmienia bo nie remontują wszystkiego. Ja bylem w lipcu 2016.
.Remonty też nie są mile widziane przez kuracjuszy.Skarżą się na kucia.pyły i zapach farby.Takie mętne koło. A ośrodek musi funkcjonować cały rok bo będzie mieć straty.Od września chyba zmienił się właściciel ale czy będzie to służyć lepszemu?Okaże się. Są wielkie skargi na basen ale też z w/w przyczyn nie mogą go remontować. Nie chciała bym tam trafić powtórnie. Nigdy!!!
Jaworek55
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 14 mar 2018 17:40
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: Jaworek55 »

Dziękuję wszystkim za wyczerpujące informacje ale jak będę i zobaczę to wtedy będę mógł ocenić :)
ODPOWIEDZ