Sanatorium w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Witaj Jaworek55.
Jakoś w tym roku bym się znowu tam wybrał. To takie najświeższe opinie by sie przydały. Przyjemnego pobytu i opisz co się tam teraz dzieje.
Pozdrawiam
MAnty
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 23 sty 2017 15:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: MAnty »

baryla1969 pisze: 17 kwie 2018 08:24 Witaj Jaworek55.
Jakoś w tym roku bym się znowu tam wybrał. To takie najświeższe opinie by sie przydały. Przyjemnego pobytu i opisz co się tam teraz dzieje.
Pozdrawiam
Byłem na przełomie marca i kwietnia 2017 roku , jak tam jest ? jest tak że tydzień temu pojechałem odwiedzić te tereny i każdą wolną chwilę chciałbym tam spędzić i jak będę miał kiedykolwiek sposobność wyboru miejsca to tylko Wital w Gołdapi.
Ale należy samemu sprawdzić bo każdy oczekuje czegoś innego , mnie wszystko pasowało ( należę do tych co luksusu po takich miejscach nie oczekują ale wiedzą jak luksus wygląda)
pozdrawiam i miłego pobytu życzę
Jaworek55
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 14 mar 2018 17:40
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: Jaworek55 »

Witaj .Baryla1969!!! Dziękuję! jadę dopiero w połowie czerwca jak wrócę to zdam dokładną relacje :D
Majka22
Posty: 2
Na forum od: 16 maja 2018 12:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: Majka22 »

Też jadę pod koniec czerwca :D . Opinii jest tyle i są tak różne od siebie, że już sama nie wiem czy stresować się czy cieszyć na ten wyjazd. Mnie zastanawia jeszcze jedno. Jak daleko jest do cywilizacji? Bo rozumiem, że w czasie wolnym wolno :lol: nam wychodzić do sklepów lub pozwiedzać okolice?
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: Serenada »

Wolno.wolno.hi hi.Busy wożą kuracjuszy do centrum.Pieszo za daleko.Można też wypożyczyć rower tam.Zakupy polecam.Kobietom raj cenowy.Asortyment też całkiem spoko.Spożywka jak wszędzie. Kilkaset metrów od ośrodka kiosk z podstawowym asortymentem spożywczym i pozostałym. Wszystko co może się przydać.
Trzeba zabrać tylko z sobą czepek na głowę jeśli w planie jest basen.
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: Serenada »

Serenada pisze: 16 maja 2018 19:35 Wolno.wolno.hi hi.Busy wożą kuracjuszy do centrum.Pieszo za daleko.Można też wypożyczyć rower tam.Zakupy polecam.Kobietom raj cenowy.Asortyment też całkiem spoko.Spożywka jak wszędzie. Kilkaset metrów od ośrodka kiosk z podstawowym asortymentem spożywczym i pozostałym. Wszystko co może się przydać.
Trzeba zabrać tylko z sobą czepek na głowę jeśli w planie jest basen.
A....jeszcze jedno.Teraz mój sąsiad wrócił z Witala.Bardzo sobie chwali.Ile osób .tyle opinii.Ty bedziesz mieć pewnie swoją jeszcze inną.
Majka22
Posty: 2
Na forum od: 16 maja 2018 12:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: Majka22 »

Dzięki za odpowiedź. Cieszę się, że raj cenowy, już czuję się lepiej - uwielbiam zakupy! :serce:
Zastanawiam się jeszcze nad przedziałem wiekowym, ale z dnia na dzień podchodzę do tego bardziej tolerancyjnie... co będzie to będzie. Pozdrawiam :D
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium w Gołdapi

Post autor: Serenada »

Majka...Tam bedzie mix wiekowy.Bo jest I Nfz i Zus .komercyjni( i chyba Krus)W sumie 500 osób. Młodych jest najwięcej z Zusu.Nawet po 20-stce.Z Nfz-tu już przeważnie średnia 60 lat.Także zależy jaki turnus trafisz.
ODPOWIEDZ