Sanatorium "Leśnik" w Sopocie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium "Leśnik" w Sopocie

Post autor: Serenada »

Zwracam honor "Leśnikowi"w Sopocie. Dziś rozpoczęłam turnus.Luksusów nie ma ale nie jes żle.Pierwsze wrażenia ok.Pod każdym względem.Średnia w skali do 10-ciu wystawiam 6.Da się żyć. Pozdrawiam...Serenada....
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium "Leśnik" w Sopocie

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Serenada pisalam Ci że będzie ok ja juz koncze 7 kwietnia ale wy i ade jutro lub w piątek zlapalam grypę i to najgorsze ale więcej bym nie przyjechała do Gołdapi powodzenia i miłego wypoczynku życzę Ci pozdrawiam. :D
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium "Leśnik" w Sopocie

Post autor: Serenada »

Dzięki Basiu.Ta moja skala max. 10 pkt. to przy standardzie hotelowym 3*.Czyli tu bym dała 2* hi hi..Ale myślałam że będzie gorzej.
Trzymaj się Basiu....Ta grypa jest okropna. Wylecz się porządnie bo spada na płuca.
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium "Leśnik" w Sopocie

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Dzięki i powodzenia życzę Ci ja już Serenada będę wyjeżdżać wcześniej. Z tej Gołdapi chociaż święta zrobili przepięknie stoły rozstawione w wzdłuż jedzenia ful to fakt i to tyle ale Tobie życzę z całego serca dobrych zabiegów i jedzonka :lol: dobrze że jestem z mężem tak jak Ty to zawsze raz niej ;) :kwiat:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium "Leśnik" w Sopocie

Post autor: Fionka »

Serenada pisze: 03 kwie 2018 20:08 Zwracam honor "Leśnikowi"w Sopocie. Dziś rozpoczęłam turnus.Luksusów nie ma ale nie jes żle.Pierwsze wrażenia ok.Pod każdym względem.Średnia w skali do 10-ciu wystawiam 6.Da się żyć. Pozdrawiam...Serenada....
Serenada , jeżeli możesz to napisz jak tam teraz wygląda. Byłam tam w 2015 r. warunki nie powalały , pokoik z dwójki przerobiony na trójkę , nie pamiętam numeru ale drugie piętro 3 drzwi po lewej. Kawiarnia jeszcze działała no i jedzenie smaczne a i zabiegi spoko. Tylko było bardzo niechlujnie i brudno.Cały pobyt mimo niedogodności był cudny ale w większości spędzany po za obiektem . Znajomości pozostały do dnia dzisiejszego. :D
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium "Leśnik" w Sopocie

Post autor: Serenada »

Fionko....dziś też to nie powala.Tak jak pisałam wyceniam na 2*.Mam pokój na 3-cim piętrze. Jestem z mężem w 3-ce ale w\ogólnych normach powierzchniowych to powinna być 2-ka.Wystrój wyceniam na mocne 3*ale podłogi i sciany są dość mocno zniszczone eksploatacją. Każdym razie nie śmierdzi w pokoju jak bywa w innych osrodkach tego typu.Pomieszczenia ogólne też ok.Najgorsze korytarze.Podłogi wymagają jakiejś przemiany.Moim zdaniem przemalowanie ścian i zmiana podłóg zdecydowanie by podniosło standard.Jadalnia dobre 4*.Zabiegi...jak po 1-szym dniu ciężko powiedzieć. Zobaczę. Wieczorek zapoznawczy ok....Kawiarnia to powrót do przeszłości ale zakladając takie trendy to też ok.Nawet jest to zabawne jesli popatrzy się na z przymrużeniem oka.
Pozdrawiam!
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium "Leśnik" w Sopocie

Post autor: Serenada »

BarbaraSzczepanska pisze: 04 kwie 2018 21:04 Dzięki i powodzenia życzę Ci ja już Serenada będę wyjeżdżać wcześniej. Z tej Gołdapi chociaż święta zrobili przepięknie stoły rozstawione w wzdłuż jedzenia ful to fakt i to tyle ale Tobie życzę z całego serca dobrych zabiegów i jedzonka :lol: dobrze że jestem z mężem tak jak Ty to zawsze raz niej ;) :kwiat:
Dzięki Basiu!
3-maj się! :kwiat: Zdrówka życzę! :)
Awatar użytkownika
trop333
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 18 paź 2015 11:41
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium "Leśnik" w Sopocie

Post autor: trop333 »

I jak tam Serenado? turnus się kończy? Jakieś noty byś zmieniła? Ja od 19.04 zaczynam pobyt w Krynicy Zdroju :kwiat:
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium "Leśnik" w Sopocie

Post autor: Serenada »

trop333 pisze: 15 kwie 2018 17:29 I jak tam Serenado? turnus się kończy? Jakieś noty byś zmieniła? Ja od 19.04 zaczynam pobyt w Krynicy Zdroju :kwiat:
Nie.not nie zmieniam. :D Są pokoje ładniejsze na niższych kondygnacjach.Po remontach.Korytarze również. Ja jestem na 3-cim więc jeszcze przed remontem ale nie jest tak żle.Razi tu tylko sprzątanie. Przez 21 dni ani razu nie było zmiany pościeli. Sprzątanie pokoju to tylko odkurzenie podług z grubsza.Umycie tylko środka. Łazienka. brodzik.umywalka nigdy nie były myte.Sprzatanie to polanie sedesu domestosem i odkurzenie.W każdej łazience jest szmata na zmywanie wody z podłogi. Kurz z wyższych kondygnacji i glazury nigdy nie były myte.Zakamienione sciany i baterie.Wkurza też zasłonka prysznicowa bo zatyka odpływ i brodzisz w brudnej wodzie nie mytego brodzika przez 21 dni.brrr..Klapki nie pomogą .Jak chcesz mieć czysto to samemu sobie sprzątnij..To takie ciemne strony.Reszta ok.Jedzenie bardzo dobre.Obsługa miła. Dobrze jest poznać wcześniej pełną bazę zabiegową aby móc negocjować na starcie dobre zabiegi.A baza tu bardzo szeroka.Jeśli chcesz zmienić to potem można ale na taki w tej samej cenie.Łóżka masujące czy bicze i kriokomora nie jest przy zmianie możliwa. Chyba że zapłacisz.Moim zdaniem nie potrzebnie basen przerobiono na prowizorkę tężni.Która nie jest ogólnodostępna.Prosta gimnastyka na stojaka 15-sto minutowa jest zabiegiem.Bardzo chętnie jest przypisywany .Borowiny też. Jest tu zabieg kąpiel w basenie solankowym.Nie jest to na miejscu tylko wożą kilka kilometrów dalej.
Okolica czyli las bukowy jest robi wrażenie. Wczesnym switem i wieczorem piękne spiewy ptaków. Nawet przez zamknięte okna słychać. Sopot jak Sopot....daje duże możliwości na zagospodarowanie czasu.Warto jest na podstawie opłaty klimatycznej ośrodka wyrobić sobie kartę aktywnego turysty.Daje zniżki na wejściówki w niektóre miejsca.Wszelkie informacje na tablicy przy gabinetach lekarskich.
Schody przydrożne są w stanie fatalnym do chodzenia.Ławeczki do "odsapki "również. Miasto powinno zdecydowanie coś z tym zrobić. Może być nieszczęście.
Ogólnie jednak ok.Strach miał wielkie oczy. .. ;)
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1260
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium "Leśnik" w Sopocie

Post autor: wiktor64 »

dzieki za opinie :serce: :serce: :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ