Kolobrzeg sanatorium "MESKO"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
gosiaczek63
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 03 mar 2015 19:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Kolobrzeg sanatorium "MESKO"

Post autor: gosiaczek63 »

Czy ktoś może napisać coś aktualnego o tym sanatorium. Drugie pytanko to jak daleko znajduje się to sanatorium od Dworca PKP?
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kolobrzeg sanatorium "MESKO"

Post autor: sapphira »

Witaj gosiaczek63, sanatorium Mesko znajduje się w niewielkiej odległości od dworca pkp, wystarczy przejść przez kładkę nad torowiskiem( jest winda) i stamtąd już rzut beretem. Jednak z bagażem to może być problem. Co innego spacer z torebką a inna sytuacja jest wtedy , kiedy mamy bagaż.Ja wybrałabym podwózkę TAXI( uważaj na nieuczciwych kierowców).Jestem aktualnie w Kołobrzegu w sanatorium MSWiA i pozdrawiam cieplutko.🔆☘️☀️😎
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kolobrzeg sanatorium "MESKO"

Post autor: wiktor64 »

tam fajnie graja rok temu tam sie bawiłem :D :D :D
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kolobrzeg sanatorium "MESKO"

Post autor: alka50+ »

Sanatorium ,,Mesko,, bardzo blisko, ale tak jak w ostatniej podpowiedzi, bez bagażu. Uwzględnić należy też przejścia na perony/czas remontu i to dużego/. Może się okazać,że zmuszeni jesteśmy wjechać windą, na kładkę , z II peronu a z niej już zjazd drugą windą i widać Mesko. Koniecznie dopytaj w danym dniu.pozdrawiam 💥 miłego czasu.😊
gosiaczek63
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 03 mar 2015 19:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolobrzeg sanatorium "MESKO"

Post autor: gosiaczek63 »

Bardzo Państwu dziękuję za cenne podpowiedzi.
gosiaczek63
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 03 mar 2015 19:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolobrzeg sanatorium "MESKO"

Post autor: gosiaczek63 »

Witam. Czy był ktoś ostatnio w Mesko i może napisać jakie warunki panują oraz ogólne wrażenie ze swojego pobytu.
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kolobrzeg sanatorium "MESKO"

Post autor: jaga167 »

gosiaczek63 pisze: 20 kwie 2018 15:09 Witam. Czy był ktoś ostatnio w Mesko i może napisać jakie warunki panują oraz ogólne wrażenie ze swojego pobytu.
Byłam w Mesko dwa razy. Nigdy nie byłam w tak dobrym sanatorium, jak Mesko! Pokoje jedno i dwuosobowe. Jedzenie nadzwyczajne i pięknie podane. W soboty (lub w niedziele) na stole świece i winko! Nie żartuję! Baza zabiegowa świetna a od niedawna także basen. Piękne pomieszczenia rekreacyjne. Fajna kawiarenka i muzyczka na miejscu. Teraz czekam na przydział sanatorium i marzę o Mesko, ale to pewnie zbyt piękne aby było prawdziwe. Napisz po powrocie, czy miałam rację. Zazdroszczę!!!
gosiaczek63
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 03 mar 2015 19:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolobrzeg sanatorium "MESKO"

Post autor: gosiaczek63 »

Bardzo dziękuję i jestem cała heppy, że tak mi sie super trafiło.Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kolobrzeg sanatorium "MESKO"

Post autor: Ewucha »

W Mesko był mój kolega z pracy w marcu 2018 był zadowolony jedzenie super zabiegi na miejscu basen równieź i tańce ,ciesz sie ze tak trafiłas sama czekam i chciałabym dostać tam przydział udanego pobytu i duźo słonecznych dni pozdrawiam
ODPOWIEDZ