Sanvit-Iwonicz

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
antenetka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 16 maja 2014 20:29
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Sanvit-Iwonicz

Post autor: antenetka »

Witam-ostatnie opinie jakie znalazłam są z 2016-coś nowego? ktoś był ostatnio?
konisie_1995
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 06 lut 2018 15:49

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: konisie_1995 »

Witam ja byłam nie dawno wróciłam. Jeśli ma Pani jakieś pytania prosze pytać ;)
Awatar użytkownika
antenetka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 16 maja 2014 20:29
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: antenetka »

:) kilka mam :) czy wszystkie pokoje są z balkonami? czy można dogadać się z lekarzem w sprawie zabiegów,czy te lepsze(droższe)są oszczędnie dawkowane-(zależy mi na siarce i borowinie)?czy z basenu można korzystać tylko w ramach ćwiczeń,czy można dokupić jakieś wejścia prywatnie,czy jest kuchnia na miejscu?(w uzdrowisku wiem,że jest catering) i jak posiłki (jakie diety?)jak działa internet(wi-fi?)czy jest na miejscu sklepik? Dziękuję za odpowiedzi. :D
Kachurka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 06 lip 2017 20:37
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: Kachurka »

Antenetko.Sanvit to super miejsce w Iwoniczu.Bylam tam komercyjnie i w 100% zasymilowanłam się z kuracjuszami.Zabiegow było wszelkich pod dostatkiem.Siarką jechało na całym piętrze jak kilka wanien jednoczesniebylo na chodzie.Wszystkie zabiegi które miałam były OK.Nie polecam masażu u Pani Joanny.Brak słów na temat jej pracy.Pisalam nawet zażalenie.Moze jej już nie ma?;))Basen ogólnie dostępny od 17.00.Codziennie były grupy na gimnastykę w wodzie.Sklepiku jako takiego nie ma ale w drink barze można sporo rzeczy do przekąski kupić.Iwonicz jest tak mały,ze wyjście chociaz po zapałki w miasto to czysta przyjemność .Świetny lumpeks przy aptece na głównej ulicy.Kipilam tam 3 super kiecki i piękną torbę.we wtorki dostawa.;))We wszystkich pokojach są balkony.Pokoje po jednej i po drugiej stronie są OK.Niektore trochę lepsze ale nie na tyle by się akurat o takie upraszać.Moj był po stronie lasu i codziennie przychodziły sarenki pod balkon.Jedzenie b.mi smakowało i pod dostatkiem!Kuchnia na miejscu ,nawet w niej bylam .Jak za dawnych lat panie w białych,sztywnych czepkach;))jak brało się prowiant na wycieczkę to był najlepszy spośród wszystkich sanatoriów jak sprawdzałam .
Parking płatny, tv dostępna po opłatach ,wi - fi bezpłatne.Tańce są na miejscu, po sąsiedzku w Gorniku .W Krakowiaku dla mnie była ciagle ta sama i nie bardzo trafiona w mój gust muzyka i woń długo niepranych męskich koszul;))Nie wiem co mam jeszcze pisać.Jestem gotowa na dalsze odp.Aaa!Przepyszne małdrzyki jadłam w restauracji Zdrojowa!;)Pozdrawiam!
Kachurka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 06 lip 2017 20:37
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: Kachurka »

Jeszcze dodam,ze moi znajomi z Sanvitu nie mówili aby miało z puli zabraknąć zabiegów.Niektorym siarka czy borowina nawet nie odpowiadała i zamieniali na cos innego.Kiermasz podczas mojego pobytu kiedy bylam ,był 2 razy na terenie obiektu.ciuchy, bielizna,bizuteria(przepiękna!)naturalne kosmetyki i suplementy,perfumy.Dziewczyny z salonu kosmetycznego organizują nieodplatnie babskie spotkanie w stołówce .Robią pokaz zabiegu na dłonie.Polecam .Wracając do zabiegów.polecam inhalacje z solanki Iwonickiej!Takie małe coś a ma moc, boskiego dotknięcia!Z połączeniem wody Klimkówka z pijalni - bomba uzdrawiająca!
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2018 21:43 przez Kachurka, łącznie zmieniany 1 raz.
Kachurka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 06 lip 2017 20:37
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: Kachurka »

Przepraszam za błędy ,ale już tak wychodzi jak człowiek okularów nie założy i szybko klika ,nie czytając na bieżąco ;)
Awatar użytkownika
antenetka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 16 maja 2014 20:29
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: antenetka »

Bardzo dziękuję za obszerną i ciekawa odpowiedź.Już się cieszę,że tam jadę.Pozdrawiam i życzę zdrówka.
Kachurka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 06 lip 2017 20:37
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: Kachurka »

Ciesze się,ze pomogłam.Kiedys tam pojadę znowu.I wezmę Sanvit albo Górnika .Jesli byłby to pobyt ze skierowaniem w taki obiekt,to byłabym w siódmym niebie!
Awatar użytkownika
antenetka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 16 maja 2014 20:29
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: antenetka »

Mam to niebo siódme w wakacje :lol: :lol: :lol:
miro600
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 02 gru 2014 14:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: miro600 »

Bylem w sanvicie od 20.01.18 roku ,i nie wspoinam tego sanatorium dobrze,zabiegi ,jak zabiegi takie mozna miec niemal przy kazdym szpitalu poradni rehabili,nie terzeba jechac do iwonicza,barek wraz przy recepcij bez szalu,jedzenie tez nie zaciekawe,takze ogolnie bez szalu,pokoje pachnie PRL-em.a jesli chocdzi o wieczorki to sa na stolowce raz na tydzien.Oosbiscie polecam w Iwoniczu sanatoria ,KRUS,GORNIK jesli chodzi o sasiedztwa.Natomiast w samym Iwoniczu mnostwo alejek do spacerowania,tak w miescie jak i lesnych,polecam sam chodzilem dopuki nie napadal snieg.tyle w temacie.pzdr
ODPOWIEDZ