Sanvit-Iwonicz

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Krynia68
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 197
Na forum od: 21 mar 2018 07:32
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: Krynia68 »

Potwierdzam wiadomości ".miro."szału nie ma w Sanvicie...zabiegi jak zabiegi....przez trzy tygodnie żadnych bułeczek ...dwa razy dali jabłko. ..żadnych innych owoców. ...w pokojach nie za czysto.....Jedna zaletą to basen na miejscu....
Awatar użytkownika
antenetka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 16 maja 2014 20:29
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: antenetka »

A ktoś może mi wyjaśnić który standard pokoju w Sanvicie jest lepszy: dwójka czy dwójka w studio?
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1408
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: jettp »

antenetka pisze: 20 maja 2018 19:59 A ktoś może mi wyjaśnić który standard pokoju w Sanvicie jest lepszy: dwójka czy dwójka w studio?
W dwójce dwie osoby ma do dyspozycji jedną łazienkę , w dwójce studio cztery osoby korzysta z jednej łazienki. / rano jest kocioł / Oczywiście polecam normalną dwókę :idea:
Awatar użytkownika
antenetka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 16 maja 2014 20:29
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: antenetka »

:P dziękuję
Wisteria
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 05 lip 2018 20:55
Oddział NFZ: Opolski

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: Wisteria »

Byłam w Sanvicie w październiku 2017r.z NFZ. Pokój 2 osobowy- regularnie sprzątany.Posiłki ok. Jeśli komuś nie odpowiadały zabiegi- bez problemu zmieniano na inny. Personel miły. Nie ma na co narzekać. Super spędzony czas:)
Awatar użytkownika
antenetka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 16 maja 2014 20:29
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: antenetka »

Dziękuję :kwiat:
Awatar użytkownika
+dobek1412
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 56
Na forum od: 05 lut 2019 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: +dobek1412 »

Byłem w styczniu 2014 roku i byłem bardzo zadowolony z pobytu. Umówmy się, sanatorium to nie wczasy za dewizy. Na tańce można codziennie iść np. do "Zdrojowej" lub obok placu Dietla, zaraz za Bazarem(nie pamiętam nazwy). A budynek? Wszak z czasów PRL, to były ośrodek wczasowy "Budowlanych". Niewiele tam można zdziałać. ja nie narzekałem. Miałem jedynkę w studio, i na to, by się przespać czy poczytać książkę pomiędzy zabiegami więcej miejsca nie trzeba.
Zuza74
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 07 kwie 2014 12:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: Zuza74 »

Ośrodek z czasów słusznie minionych ale nic mu nie brakuje, pokoje standardowe. Basen i inne zabiegi na miejscu, jedzenie w porządku. Fajne zabiegi hydro. Położony pod górkę, ale od strony "centrum" można podejść bardziej łagodnie i tylko 10 m stromo podejść przez lasek. Jest kręgielnia i dyskoteka, market i mniejsze sklepiki a dalej w stronę "centrum" pijalnia wody, kino, punkt informacyjny itd.Tańce w ośrodkach i Krakowiaku, każdy coś dla siebie znajdzie. Byłam tam w 2015 r. więc pewnie dużo się zmieniło, ale pamiętam, że mnie się podobało. Fajny i uprzejmy personel. Nie miałam zastrzeżeń może poza jednym, że w weekendy nie jeździły busy więc nie można było pojechać np. do Krosna ale może dzisiaj już jest inaczej. Jeśli ktoś dostał tam skierowanie to naprawdę nie ma co żałować :)
Kuracjusz33333
Posty: 1
Na forum od: 02 paź 2019 20:47

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: Kuracjusz33333 »

Czy ktos móglby napisać jak wygląda przydział pokoi i współlokatorów?
Madzia84
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 28 wrz 2019 19:36
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Sanvit-Iwonicz

Post autor: Madzia84 »

Podbijam pytanie - jak wygląda przydział pokoi ? Chciałabym jedynkę z własnym węzłem sanitarnym, ale zarezerwować nie można. A nie czuję komfortu na myśl, że dopiero w dniu przyjazdu dowiem się jaki mam pokój.
ODPOWIEDZ