Opinia -Sanatorium Argentyt w Dąbkach k/Darłowa

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Krysiaczek
Posty: 2
Na forum od: 08 kwie 2018 22:04
Oddział NFZ: Wielkopolski

Opinia -Sanatorium Argentyt w Dąbkach k/Darłowa

Post autor: Krysiaczek »

W dniu 07.04.2018 r. zakończyłam rehabilitacje w sanatorium Argentyt w Dąbkach. Jestem bardzo mile zaskoczona. Ten 3 tygodniowy czas upłynął w przemiłej atmosferze. Personel pełen profesjonalizm. Zabiegi wszystkie na miejscu. Warunki lokalowe bardzo dobre, wyżywienie; dużo i bardzo smacznie. Trzeba było tłumić apetyt by nie przytyć. Stołówka w tym samym budynku. Bardzo gorąco polecam to miejsce. Dziękuję serdecznie całej Załodze, że mogłam poprawić moją kondycję zdrowotną i relaksować się co dnia. Kuracjuszka Krystyna.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2250
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Opinia -Sanatorium Argentyt w Dąbkach k/Darłowa

Post autor: Bogutka5 »

:kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
to miło czytac taka opinię ..
a jak podabały Ci się same Dabki? i okolice?
Bogutka
Krysiaczek
Posty: 2
Na forum od: 08 kwie 2018 22:04
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Opinia -Sanatorium Argentyt w Dąbkach k/Darłowa

Post autor: Krysiaczek »

Witam, jestem bardzo zadowolona bo okolica przepiękna mnóstwo ścieżek spacerowych. chodziłyśmy z koleżanką po 10- 15 km dziennie. Cudowne zjawisko i miejsce gdzie łączy się jezioro Bukowo z morzem. Ścieżka Dąbki- Bobolin-Darłowo. Bardzo ciekawa historia zamku Książąt Pomorskich, którą przedstawiła nam przewodniczka umiłowana w historii ziemi darłowskiej. Zachęcam do spaceru z nią. Na pewno tam jeszcze nie raz powrócę. pozdrawiam
dareczek1173
Posty: 1
Na forum od: 02 maja 2018 14:31
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Opinia -Sanatorium Argentyt w Dąbkach k/Darłowa

Post autor: dareczek1173 »

Witam czy ma pani do argentytu jakiś numer telefonu bo ten co podają ti nikt nie odbiera ? Dziękuję pozdrawiam
forumowicz

Re: Opinia -Sanatorium Argentyt w Dąbkach k/Darłowa

Post autor: forumowicz »

tez tam byłem , i tez dobrze oceniam , a przed momentem próbowałem sie dodzwonic na numer podany w necie 94 314 81 34 i otrzymałem połaczenie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Opinia -Sanatorium Argentyt w Dąbkach k/Darłowa

Post autor: Fionka »

Bardzo się cieszę że Argentyt jest nadal chwalony.Kilka lat temu nie było tam san. z NFZ dla dorosłych ,jedynie dla Matek z niepełnosprawnymi dziećmi a i tej dużej kawiarni nie było , jedynie kawiarenka w łączniki do Sylwii . Fajnie się tam pracowało .Szefem wtedy była P. Dr [nazwisko].
Ostatnio zmieniony 07 lut 2019 21:34 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto nazwisko
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Opinia -Sanatorium Argentyt w Dąbkach k/Darłowa

Post autor: Hipokryt »

IMG_20180714_163829.JPG
ODPOWIEDZ