USTROŃ SANATORIUM NARCYZ

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
beatrix-67
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 150
Na forum od: 31 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

USTROŃ SANATORIUM NARCYZ

Post autor: beatrix-67 »

Witam !
Chciałabym wiedzieć coś o tym sanatorium kto z was był i jakie wrażenia z NARCYZA .W niedalekim czasie mam skierowanie z NFZ tu do niego chodzi mi o bazę zabiegową posiłki a przede wszystkim pokoje czy są jedynki z pełnym węzłem sanitarnym i ładnym widokiem i czy są tzw, dwójki na wyłączność z pewną dopłatą WI-Fi telewizor i te pokoje po remoncie a czy na zabiegi to chodzi się raz po śniadaniu i zostaje na zabiegi w danym dniu czy biega się na godzinę tam i z powrotem sanatorium- zabiegi Czy jest lodówka .czajnik telewizor jakie koszty i ten parking płatny czy jest dużo miejsca :P
Pozdrawiam Beatrix :P
Awatar użytkownika
beatrix-67
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 150
Na forum od: 31 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: USTROŃ SANATORIUM NARCYZ

Post autor: beatrix-67 »

Witam

Czy ktoś coś wie na temat powyżej?Coś lub ktoś co i jak tam jest? :o
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: USTROŃ SANATORIUM NARCYZ

Post autor: Bietka »

Czy polecacie ten ośrodek dla osoby z chorym biodrem i kolanem, mającym problemy z chodzeniem.obawiam się o te dojścia do Równicy na zabiegi.
Pisze w imieniu mojej kolezanki która dostała tam skierowanie na 24-10-2018.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5070
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: USTROŃ SANATORIUM NARCYZ

Post autor: zbigniew165 »

Bietka w sprawie Narcyza odpowiem Ci, że mój kolega z pracy właśnie dzisiaj rozpoczął turnus z NFZ w Narcyzie. Ma mi zdać relacje, ale rano zadzwonił tylko pytając jak dojechać do LIDLA. Od razu zaznaczę, że nie pije alkoholu. Jak będę coś wiedział zaraz napiszę Ci w tym temacie. Będziesz miała świerze informacje. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: USTROŃ SANATORIUM NARCYZ

Post autor: sztani »

beatrix-67 pisze: 17 kwie 2018 00:55 Witam

Czy ktoś coś wie na temat powyżej?Coś lub ktoś co i jak tam jest? :o
Tak mamy jak sami nie opisujemy swoich pobytów . :( Nie ma skąd brać.


Bietka krótki opis jednego z forumowiczów opis z czerwca z innego forum ;


Piramida "Narcyz" nie nadaje się na uzdrowisko. Na zabiegi trzeba schodzić po 112 stopniach oraz opadających chodnikach co dla osób z urazami kręgosłupa i nóg jest męczarnią. Po zabiegach rozgrzani kuracjusze muszą wspinać się z powrotem do budynku bez względu na warunki atmosferyczne co powoduje w wielu przypadkach przeziębienia(i tak kilka razy dziennie). Odradzam osobom starszym i schorowanym korzystania z tego uzdrowiska. Szkoda pieniędzy z NFZ na leczenie w tym uzdrowisku.
Sama oceń . Sam jak byłem wiosną Chodziłem na spacery koło Narcyza ( byłem w Równicy) czasami ciężko było :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11631
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: USTROŃ SANATORIUM NARCYZ

Post autor: Atina »

zbigniew165 pisze: 02 paź 2018 11:24 Bietka w sprawie Narcyza odpowiem Ci, że mój kolega z pracy właśnie dzisiaj rozpoczął turnus z NFZ w Narcyzie. Ma mi zdać relacje, ale rano zadzwonił tylko pytając jak dojechać do LIDLA. Od razu zaznaczę, że nie pije alkoholu. Jak będę coś wiedział zaraz napiszę Ci w tym temacie. Będziesz miała świerze informacje. Pozdrawiam
Ale co ma do rzeczy czy ktoś pije lub nie ...alkohol :?
W Lidu lub innych tego typu sklepach są także owoce itp
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1229
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: USTROŃ SANATORIUM NARCYZ

Post autor: Joni123 »

Bietka pisze: 02 paź 2018 11:12 Czy polecacie ten ośrodek dla osoby z chorym biodrem i kolanem, mającym problemy z chodzeniem.obawiam się o te dojścia do Równicy na zabiegi.
Pisze w imieniu mojej kolezanki która dostała tam skierowanie na 24-10-2018.
No będzie miała trochę ciężko jeśli będzie do Równicy. Dochodzić
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1229
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: USTROŃ SANATORIUM NARCYZ

Post autor: Joni123 »

A Lidl w samym centrum ukryty trochę z boczku 😮
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5070
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: USTROŃ SANATORIUM NARCYZ

Post autor: zbigniew165 »

Atina nie czytałaś moich opisów z Równicy. Wtedy niektórzy zarzucali, że do LIDLA i innych marketów chodzi się po alkohol, co jest oczywiście bzdurą, bo ja chodziłem właśnie po słodycze i owoce. Dlatego wspomniałem o tym alkoholu. W Równicy jedno jabłko kosztowało tyle co w LIDLU kilogram. Oczywiście było to w styczniu b.r. Joni123 pisze,że LIDL jest w centrum. Moim zdaniem nie jest w centrum, tylko znacznie dalej za rondem, które jest w centrum Ustronia. Obok Lidla jest plac targowy i Cerfur. :)
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6771
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: USTROŃ SANATORIUM NARCYZ

Post autor: Maryann »

Z Narcyza do Rownicy nie jest daleko...ale dla sprawnej osoby...dla starszych osob i dla tych ktorzy maja problemy z poruszaniem nie polecam...a wogole wychodzenie na zabiegi do innego budynku nawet blisko polozonego to uciazliwosc..szczegolnie w miesiacach jesienno zimowych...a mokrych zabiegow to juz sobie nie wyobrazam...
ODPOWIEDZ