Kwestia przyznawania pokojów 1-osobowych

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
sterniczka82
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 44
Na forum od: 11 sie 2017 22:09
Oddział NFZ: Dolnośląski

Kwestia przyznawania pokojów 1-osobowych

Post autor: sterniczka82 »

Kochani, to nie bedzie moje pierwsze sanatorium. Tym razem jadę do Polańczyka od 24.07. Nigdy nie udało mi się dostać pokoju 1-osobowego.Tym razem zadzwoniłam do Plonu, bo tam bedę zakwaterowana, co trzeba zrobić żeby dostać 1. Pani poinformowała mnie że trzeba wysłać do nich zaświadczenie lekarskie. Zastanawiam się co takiego musi lekarz napisać żeby taką jedynkę dostać. Może ktoś z Was miał taka sytuację. Dodam że jestem 2 miesiące po wszczepieniu endoprotezy kolana. Będę wdzięczna za wszystkie rady
forumowicz

Re: Kwestia przyznawania pokojów 1-osobowych

Post autor: forumowicz »

Witaj sterniczka82, poproś administratora o przerzucenie twego postu do działu :sprawy formalne : tutaj szybko zniknie :kwiat:
Są sanatoria , które dysponują dużą ilością jedynek i tam nie ma problemu ale większość dysponuje małą ilością i tam na podstawie zaświadczenia lekarskiego otrzymują taki pokój osoby najbardziej potrzebujące. Jeśli uważasz . Pozdrawiam
Zablokowany