lądek zdrój sanatorium wojskowe.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
adam-07
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 03 mar 2014 14:31
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

lądek zdrój sanatorium wojskowe.

Post autor: adam-07 »

Pobyt kwiecien 2018.Pawilon nr.1, lotnik.Wspaniały turnus,piękna pogoda,miła obsługa.Na tańce do Kaprys gdzie facet ma dobry głos i śpiewa do podkładu.Piękne kobiety,przystojni panowie ,i nie trzeba niczego więcej.Na dwa zabiegi chodziłem do innego pawilonu.Łza kręci się w oku przy pożegnaniach .Pyszna pizza przy Kaprysie,dobre kurczaki z rożna w rynku -całe na zamówienie-.Do sklepu dino przez park 10 minut do biedronka 15 minut.Mowa o 15 minutach od fontanny ,a od fontanny do ośrodka parę minut.Sklepy na miejscu to żabka i abc .Na pietrach nie ma lodówek w pawilonie nr.1 ,są czajniki.Lodówki sa w pawilonie 2.Ja miałem jedynkę typu studio to była lodówka mała i czajnik.Życzę wszystkim udanego pobytu.
Malgosia 77
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 28 kwie 2018 12:35
Oddział NFZ: Lubelski

Re: lądek zdrój sanatorium wojskowe.

Post autor: Malgosia 77 »

Czy są jakieś fajne ścieżki do biegania przy tym Sanatorium (Pawiolon II) i czy jest daleko do granicy (pieszo). Ogólnie jakie są trasy spacerowe? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: lądek zdrój sanatorium wojskowe.

Post autor: Felice »

Akurat Lądek wyjątkowo obfituje w trasy wycieczkowe i oby starczyło czasu na zaliczenie choć części nich. Wejdź na posty dotyczące Lądka i znajdziesz relacje i wskazówki tych co tam bywali. Do granicy jest 4,5 km szlakiem.
Malgosia 77
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 28 kwie 2018 12:35
Oddział NFZ: Lubelski

Re: lądek zdrój sanatorium wojskowe.

Post autor: Malgosia 77 »

No to super. Jestem trochę podekscytowana, bo dopiero dzisiaj zobaczyłam gdzie jadę. Dziękuję za odpowiedź F.
ODPOWIEDZ