Polanica Zdrój Sanatorium Stary Zdrój 21.06.-12.07

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ewakacz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 14 lis 2011 12:48

Polanica Zdrój Sanatorium Stary Zdrój 21.06.-12.07

Post autor: ewakacz »

Proszę o aktualne opinie ;) Pozdrawiam :P
Awatar użytkownika
graszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 69
Na forum od: 17 kwie 2012 11:23

Re: Polanica Zdrój Sanatorium Stary Zdrój 21.06.-12.07

Post autor: graszka »

Witaj,
Sanatorium kameralne na 60 osób. Pokoje bardzo ładne, czyściutko. Baza zabiegowa na dobrym poziomie. Personel bardzo miły i kompetentny. Troszkę daleko do centrum ale to tylko na korzyść bo motywuje do spacerów. Jedzenie bardzo dobre. Ja byłam zadowolona i mam nadzieję ,że Tobie się również spodoba. Miłego pobytu i fajnych wspomnień z pięknej i urokliwej Polanicy :) Pozdrawiam Grażyna
ewakacz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 14 lis 2011 12:48

Re: Polanica Zdrój Sanatorium Stary Zdrój 21.06.-12.07

Post autor: ewakacz »

Witam, Grażynko bardzo dziękuję za opinię na temat tego obiektu. Polanicę znam gdyż byłam cztery lata temu na turnusie rehabilitacyjnym w Jantarze. :) Tak podzielam Twoje zdanie,że Polanica jest urokliwą miejscowością. Miejscowość znam ale tego sanatorium niestety nie i dlatego prosiłam o wypowiedzi osób które tam przebywały. ;) Myślę,że będę zadowolona tak jak Ty tym bardziej,że spacerować uwielbiam i termin pobytu jest w samym środku lata co będzie sprzyjało dreptaniu. :P Dzięki :P
ODPOWIEDZ