Dobra wiadomość...Jantar w Dziwnówku będzie przyjmował kuracjuszy z ZUS

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Dobra wiadomość...Jantar w Dziwnówku będzie przyjmował kuracjuszy z ZUS

Post autor: Fionka »

Nadal mamy możliwość rehabilitacji w najlepszym ośrodku .
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dobra wiadomość...Jantar w Dziwnówku będzie przyjmował kuracjuszy z ZUS

Post autor: Ewucha »

No Elu na Ciebie to zawsze moźna liczyć taka wiadomość a juz myślałam ze to koniec rehabilitacji w Dziwnówku i masz rację źe to najlepszy ośrodek nad morzem z Zus :D pozdrawiam serdecznie i udanego pobytu

A jak tam jedynke załatwiłas
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dobra wiadomość...Jantar w Dziwnówku będzie przyjmował kuracjuszy z ZUS

Post autor: Fionka »

Mam jedynkę,w studio.Obok w pokoju super dziewczyny.Teraz już wszysto wystawione,ratanowe fotele,krzesła,ten wielgachny namiot.Dzisiaj juz gril,czlowiek orkiestra,Tylko do 22,jutro w kawiarni,tam do 23.ppZabiegi nie okrojone,jedzenie bardzo smaczne,obsluga przemila ,pelna profeska.Zabiegi dostosowane.Mam masaż klasyczny całego kręgosłupa,cwiczenia w basenie,basen solankowy,krio,hydromasaż,,cwiczenia indywidualne,perełkę.
Awatar użytkownika
bee
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 13 kwie 2018 13:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Dobra wiadomość...Jantar w Dziwnówku będzie przyjmował kuracjuszy z ZUS

Post autor: bee »

Super wiadomość. Masz, Fionka, wszystko to, co lubisz. Miło. I piękną pogodę do tego. Ja do Almy. Wiem, nie polecasz....
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dobra wiadomość...Jantar w Dziwnówku będzie przyjmował kuracjuszy z ZUS

Post autor: Ewucha »

Fionka pisze: 08 maja 2018 22:49 Mam jedynkę,w studio.Obok w pokoju super dziewczyny.Teraz już wszysto wystawione,ratanowe fotele,krzesła,ten wielgachny namiot.Dzisiaj juz gril,czlowiek orkiestra,Tylko do 22,jutro w kawiarni,tam do 23.ppZabiegi nie okrojone,jedzenie bardzo smaczne,obsluga przemila ,pelna profeska.Zabiegi dostosowane.Mam masaż klasyczny całego kręgosłupa,cwiczenia w basenie,basen solankowy,krio,hydromasaż,,cwiczenia indywidualne,perełkę.
No to elu wypoczywaj i wracaj zdrowa i słońca przez cały pobyt :kwiat:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dobra wiadomość...Jantar w Dziwnówku będzie przyjmował kuracjuszy z ZUS

Post autor: Fionka »

Dziwnówek jest super i nawet słoneczko zamówili :)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Dobra wiadomość...Jantar w Dziwnówku będzie przyjmował kuracjuszy z ZUS

Post autor: sztani »

Elu wypoczywaj ,rehabilituj się . przywieź z Jantara dobre wspomnienia i naładowane baterie . No i oczywiście zdrówka życzę dobrych zabiegów :)
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dobra wiadomość...Jantar w Dziwnówku będzie przyjmował kuracjuszy z ZUS

Post autor: Fionka »

Witam. Tak jak w tytule , Jantar ma podpisaną umowę z ZUS , więc przez 3 lata , poczynając od polowy lipca b.r. nadal ZUS będzie wysyłał tam szczęśliwców :D :D :D .Nie mogłam nic wcześniej napisać , bo jak zwykle limit pecha na 100 osób znów mnie przypadł w udziale :roll: Mimo to wyjazd był cudny , taki jak sobie wymarzyłam . Zdjęć nie ma (Z powodu pecha )ale zamieszczone na stronie ośrodka nie odbiegają od realiów , może z małym wyjątkiem - brak białych ręczników :lol: . Ręczniki 2 szt odbieramy w recepcji basenowej . Można wypożyczyć szlafrok za jedyne 20 zł na turnus , więc nie ma potrzeby taskać . Rehabilitacja na wysokim poziomie , przesympatyczna , profesjonalna ekipa, recepcja bardzo , bardzo miła i co ważne super pomocna , też pełna profeska , kuchnia super aż za bardzo . Śniadanko to np. płatki , owsianka , mleczko ciepłe , zimne do wyboru , kawka lub herbatka , dżem, smaczna wędlina , ćwiartka pomidorka , biały serek i cieplutkie jajo na śliwkowo. Obiadek- zupki pychotki, drugie dania urozmaicone , surówka , warzywka na ciepło , mięsko lub rybka, kolacja to zawsze coś na ciepło, do tego wędlinka serek , dobre pieczywo , trzy rodzaje . Jednym słowem super. Wracając do rehabilitacji , zabiegi nie okrojone , dwa baseny, perełka , hydromasaże, kąpiele wirowe, borowina , masaż suchy, gimnastyka zbiorowa i indywidualna super, krio miejscowe. Oczywiście inne zabiegi które są dla mnie zakazane ale nikt nie narzekał.Teraz coś dla duszy. W lobby barze od rana , mozna między zabiegami zasmakować smacznej kawusi, oddać się rozpuście w postaci deserów w gustownym wnętrzu , lub zasiąść na słoneczku na wygodnych ratanowych fotelach , krzesłach z mrożoną kawusią albo na leżakach zażywać kąpieli słonecznych . To wszystko w otoczeniu pięknej zieleni i sosnowych lasów. Wieczorkiem albo dyskoteka w kawiarni , albo człowiek orkiestra pod namiotem przygrywa do tańca a barman serwuje piwo . Jeżeli tego za mało to w pobliskim Maximusie gdzie nie obowiązuje ścisła cisza nocna po godz. 22 . Na terenie Jantara , też nikt nikogo nie zamyka po 22 w pokojach. Pani pielęgniarka przechadza się jedynie po korytarzu ale jeżeli nikt nie przesadza, to nawet całą noc można spędzić na powietrzu na terenie ośrodka .Teren jest monitorowany więc nikt głupot nie czyni a jeżeli nawet się zdarzy incydent to naczelny pan w białym kitlu rozmawia. Po prostu nie ma różnicy w traktowaniu komercji i ZUS .Bez problemu wydawane są przepustki ale mało jest chętnych, raczej z pobliskich miejscowości rodzinka przybywa w odwiedziny jak na kolonie :lol: :lol: .Prawie cała setka ludzi to jak wielka paka , każdy do każdego po imieniu. Nic na siłę. Oczywiście zdarzają się tacy co to z zasady mają tzw. Zazłę :lol: , ale na szczęście to jednostki. Sumując --Pobyt w Dziwnówku to rehabilitacja na 100% i tak powinno być wszędzie . Do tego od pierwszego do ostatniego dnia piękne słońce, morze na wyciągnięcie ręki i wracać się już chce , choć doba nie minęła od powrotu a i złych przygód mi los nie zaoszczędził. Polecam .
forumowicz

Re: Dobra wiadomość...Jantar w Dziwnówku będzie przyjmował kuracjuszy z ZUS

Post autor: forumowicz »

Elu, dzięki za ocenę Jantaru :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Dobra wiadomość...Jantar w Dziwnówku będzie przyjmował kuracjuszy z ZUS

Post autor: andrzej1955 »

Miło się czyta takie opisy i opinie :D to dobrze Elu że mimo nieciekawych przypadków jesteś tak zadowolona z pobytu :kwiat: a sam Jantar-no cóż okazuje się że można działać na wysokim poziomie i to od wielu lat-dla pożytku i uciechy kuracjuszy i swoich finansów,Dzięki Elu :kwiat: Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ