Wielka Pieniawa Polanica Zdrój NFZ

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wielka Pieniawa Polanica Zdrój NFZ

Post autor: darek »

kamyk pisze: 17 maja 2018 16:17 Dwie skrajne opinie o tym samym miejscu i znów stres mi się włączył przed wyjazdem.
Czego się OBAWIASZ .

Każda opinia powinna byc weryfikowana .
Oczywiście są Pochlebne jak i ganiące czy wytykajace.

Gwarantuję Ci ,że jeżeli chcesz podnieść standard Wyżywienia zgłoś -akces -żywienia dodatowego
Zabiegi nie widze problemu z Profesjonalizmem Personelu
JEST EMPATIA i nie słyszałem po tygodniu ..narzekania jak w Kołobrzegu na ..kasę

Personel Medyczny - Lekarz podczas Pierwszej wizyty zadaje Konkretne Pytania -Można Negocjować czy wskazywać Zabiegi.
Okazało sie ,że w Pakiecie NFZ nie ma np Masażu podwodnego -Tak bo za drogi -ale inne są dostępne

Planowanie zabiegów -Jest ogólno dostępne stanowisko sa trzy Panie i jeżeli jest możliwość ..mozna korygować
Miałem pecha i basen miałem w czasie Obiadu ..skorygowalem i wszyscy sa szczesliwi ;)

Panie pielęgniarki ..Sa No chodzą około 21,30 -Ale taka ich Praca
Panie sprzątające..Codziennie -oprózniany kosz i przetarta podłoga -Jest czysto nie bede stał i patrzył sie jak Pani sprzata

ok
Tylko jeden Lokal rozrywkowy ..wprawdzie jest też Dyskoteka ,ale tam znowu pesel w wieku mych zawodników
Tutaj może być problem
Fakt duzo ,Bardzo duzo Małzenstw -Jak stwierdził Dziś jeden Pan wykonujący zabiegi -ale za to mamy kontynuacje to Jego Słowa FWP

generalnie nie jest zle
wspominałes ze lubisz hadzac po szlakach dasz rade
jedyny MINUS TO CENA PARKINGU
senssei
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 14 maja 2018 20:51
Staż sanatoryjny: 30

Re: Wielka Pieniawa Polanica Zdrój NFZ

Post autor: senssei »

Zacząłem temat więc prostuję, bylem z Nfz. NFZ gwarantuje lekarza 24h na dobę w szpitalu uzdrowiskowym a nie godzinę w dni powszednie jak było w czasie mojego pobytu. ZIS daje podobne, choĆ teoretyczne gwarancje. Jadąc na SOR nie powiedziałem, ze jestem w sanatorium obawiając się komplikacji ale że jestem na wczasach. Nikt tez nie zainteresował się że bardzo chory pacjent w piątek nie zgłosił się poniedziałek...To standard, choć są wyjątki np. sanatorium Energetyk w Inowrocławiu,gdzie ordynator w roku 2017 odwiedzał pacjentów w pokojach, gzyczdy niepokoił się ich stanem lub sanatorium Gracja w Ciechocinku w 2017 roku, gdzie uprzejme o dziwo pielęgniarki, wzywały lekarza z domu w razie potrzeby.Takich problemow nigdy nie ma w Sanatorium Włókniarz w Busku,Jest duże i jakiś lekarz jest cały czas na miejscu a nie w domu, skąd nie wypada go ściągać
ghjkl
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 07 mar 2015 16:43
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 39

Re: Wielka Pieniawa Polanica Zdrój NFZ

Post autor: ghjkl »

Bylem kilkakrotnie w Polanicy w Wielkiej Pieniawie jak i w innych podobnych placowkach w kraju i uwazam ze slowa tu pisane o niskim poziomie wyzywienia i nie staranosci porsonelu ktory zapewnial obsluge sa krzywdzace.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wielka Pieniawa Polanica Zdrój NFZ

Post autor: darek »

senssei pisze: 14 maja 2018 21:24 Witam

tragiczne obsługa w stołowce przez ciagle nowe osoby - uczniów i osoby niepełnosprawne pracujące dorywczo
..Zastanawiam w Czym Przeszkadza Ci to Pani Niepełnosprawna zbierająca talerze po posiłkach ( robiła to gdy gości nie było już przy stołach ).
CZY wiesz co to JEST REHABILITACJA poprzez pracę dla Osób Niepełnosprawnych ?
Kasy dla Inwalidów NIE -ale żeby zapracowały godnie na Swe utrzymanie też Nie
Gwarantuję Ci ,że Owa Pani co potwierdzi przedmówca Jest zatrudniona na Umowę i Pracę a że Nie jest Urody Miss Polonia Nie wolno Obrażać .
Zastanawiam się czy Ty .......
Dopiero teraz dokładnie przeczytałem Twój wpis i stad ma reakcja.

Tak zgadzam sie z wpisem ghjkl Twoja opinia jest bardzo krzywdzaca dla personelu na stołówce
ODPOWIEDZ