Daniel w Ustroniu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
istotka
Posty: 4
Na forum od: 22 maja 2018 19:15

Daniel w Ustroniu

Post autor: istotka »

Witam Forumowiczów :) Ponieważ wybieram się w październiku do Daniela, mam kilka pytań do tych, którzy tam już byli:
1. jak jest z paleniem papierosów? można na balkonach?
2. jak wygląda czas zabiegów - czy ktoś miał może magnetronik na kręgosłup - ile trwał? ile trwają prądy Tens?
3. czy w sanatorium organizowane są jakieś atrakcje typu wycieczki, wieczorki zapoznawcze itd?

Dziękuję za podzielenie się Waszymi doświadczeniami! :)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Daniel w Ustroniu

Post autor: sztani »

Witaj na forum . Wpisz w prawym górnym rogu ( forumowa wyszukiwarka) nazwę sanatorium i miejscowość jest trochę wiadomości o tym obiekcie :) powodzenie
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Daniel w Ustroniu

Post autor: Maryann »

istotka pisze: 22 maja 2018 19:31 Witam Forumowiczów :) Ponieważ wybieram się w październiku do Daniela, mam kilka pytań do tych, którzy tam już byli:
1. jak jest z paleniem papierosów? można na balkonach?
2. jak wygląda czas zabiegów - czy ktoś miał może magnetronik na kręgosłup - ile trwał? ile trwają prądy Tens?
3. czy w sanatorium organizowane są jakieś atrakcje typu wycieczki, wieczorki zapoznawcze itd?

Dziękuję za podzielenie się Waszymi doświadczeniami! :)
Witaj istotko :kwiat:
Ad.!. nie można ... chyba nie ma takiego sanatorium w którym można palić..palacze wychodzą przed budynek
Ad.2. tego typu zabiegi zazwyczaj trwają 10 minut
Ad.3. wieczorek raz w tygodniu... wycieczki organizuje zewnętrzne biuro... nie polecam biesiady góralskiej (wielki pic na wode i męczenie koni)
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu..
istotka
Posty: 4
Na forum od: 22 maja 2018 19:15

Re: Daniel w Ustroniu

Post autor: istotka »

Dziękuję Maryann :)

A czy w każdym pokoju jest czajnik? i lodówka?
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Daniel w Ustroniu

Post autor: Maryann »

Czajnik na korytarzu... lodówek nie ma w pokojach... :)
istotka
Posty: 4
Na forum od: 22 maja 2018 19:15

Re: Daniel w Ustroniu

Post autor: istotka »

Jeszcze raz dziękuje Maryann :serce:
A jak jest z zabiegami? Ja wybieram sie na kręgosłup - czy jest tak, że te 6 zabiegów, które są wymogiem ZUS (jeśli nie przekręciłam liczby) to są rzeczywiste zabiegi na dane schorzenie? Slyszałam, że w niektórych sanatoriach w ramach tych 6-ciu zabiegów jest trening relaksacyjny czy wykłady na temat zdrowego zywienia... Jak jest w Ustroniu?
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Daniel w Ustroniu

Post autor: Maryann »

Relaksacja jest napewno (moja ulubiona :evil: :evil: :lol: :lol: ).. nie pamiętam czy wliczana jest do puli zabiegów...(chyba tak) I napewno są dodatkowe 4 pogadanki... m.in. na temat zdrowego żywienia... i te nie wlicza się do zabiegów...
istotka
Posty: 4
Na forum od: 22 maja 2018 19:15

Re: Daniel w Ustroniu

Post autor: istotka »

A jak wygląda bar/restauracja w tym ośrodku? Czy są tam jakieś imprezy organizowane? Karaoke? Wieczorne tańce? :)
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Daniel w Ustroniu

Post autor: Maryann »

Bar jest...a tance w osrodku tak jak pisalam raz w tygodniu..Polecam Zapiecek w hotelu Wilga..codziennie mozna pohasac.. :lol: ..jest jeszcze Utropek po drugiej stronie Wisly... :D
Awatar użytkownika
Miriam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 03 lis 2018 15:32
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Daniel w Ustroniu

Post autor: Miriam »

Po ostatnich tańcach w Danielu sufit się zerwał :shock:
ODPOWIEDZ