Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
podlasianka 57
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 17 cze 2018 20:52
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszewo

Post autor: podlasianka 57 »

Goska206 pisze: 14 cze 2018 09:05 Andrzej. Tak też właśnie myślałam, jak pojadę to na pewno podzielę się opinią :)
Jadę od 8 lipca. Dzwoniłam tam i dowiedziałam się tyle, że to będzie pierwszy turnus . Zus podpisał dopiero umowę. Ten budynek to były hotel. bo wcześniej był tam kompleks konferencyno- biznesowe. Pokoje 2-osobowe z łazienkami, budyne w zasadzie nowy bo 9-letni. Więc albo się postarają bo to pierwszy turnus i zadbają o dobre opinie, albo to będzie turnus na żywioł. Najlepiej jechać do Mińska Maz., bo stamtąd 7 min busem
Goska206
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 13 cze 2018 12:03
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszewo

Post autor: Goska206 »

Mam nadzieję że się postarają :D Ja mam od 17.08 takze czekam na opinie ;)
Pele
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 04 kwie 2017 15:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszewo

Post autor: Pele »

A to ciekawe, rzeczywiście było tam centrum konferencyjne, hotel, nawet gościli aktorów z serialu Ranczo. Parę lat temu córka miała tam wesele. Sala i hotelik był wysoki poziom. Potem słyszało się, że mieli tam zrobić dom dla starszych ludzi?, sprowadzono konie itp./ A tu prawie sanatorium? Chyba trochę za blisko trasy 50. Ale jestem ciekaw co tam powstało.
Elwira 2
Posty: 4
Na forum od: 24 cze 2018 12:19
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszewo

Post autor: Elwira 2 »

Gosiu jeśli przeczytasz ten wpis odpisz. Ja też jadę do Grębiszewa od 8 lipca. Także tam dzwoniłam i przyznam szczerze, że jestem pełna obaw. Dowiedziałam się, że w tym samym budynku jest dom opieki dla starszych ludzi, a poza tym to straszne odludzie. Czy ty też masz turnus na 24 dni? Czy byłaś już kiedyś w sanatorium albo jak teraz na rehabilitacji z ZUS-u? Jak wyglądają takie wyjazdy? bo ja pierwszy raz korzystam z takiej formy leczenia.
Goska206
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 13 cze 2018 12:03
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszewo

Post autor: Goska206 »

Elwira 2 pisze: 24 cze 2018 15:01 Gosiu jeśli przeczytasz ten wpis odpisz. Ja też jadę do Grębiszewa od 8 lipca. Także tam dzwoniłam i przyznam szczerze, że jestem pełna obaw. Dowiedziałam się, że w tym samym budynku jest dom opieki dla starszych ludzi, a poza tym to straszne odludzie. Czy ty też masz turnus na 24 dni? Czy byłaś już kiedyś w sanatorium albo jak teraz na rehabilitacji z ZUS-u? Jak wyglądają takie wyjazdy? bo ja pierwszy raz korzystam z takiej formy leczenia.
Witaj Elwira. Ja jadę od 17.08 i także jest to mój pierwszy raz ;) też mam turnus 24 dniowy. Właśnie ja też jestem pełna obaw, raz że to odludzie i jak narazie nikt się nie zgłasza na ten sam turnus co ja jadę ( jeszcze się okaże że będę sama :lol: ) ale widziałam już tutaj kilka osób co jadą od 8.07 A dwa że to nie jest jakaś miejscowość uzdrowiskowa i ten obiekt dopiero zaczyna swoją przygodę z prowadzeniem sanatorium więc różnie może być, ale trzeba być dobrej myśli.
Elwira 2
Posty: 4
Na forum od: 24 cze 2018 12:19
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszewo

Post autor: Elwira 2 »

Czy ktoś jedzie do Centrum Rehabilitacji w Grębiszewie od 8 lipca?
paulusx
Posty: 3
Na forum od: 18 cze 2018 19:35
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszewo

Post autor: paulusx »

Elwira 2 pisze: 24 cze 2018 22:15 Czy ktoś jedzie do Centrum Rehabilitacji w Grębiszewie od 8 lipca?
Jedzie, jedzie. To będzie mój drugi wyjazd do sanatorium i mogę tylko przekazać, że wszelkie obawy są niepotrzebne. Poprzednio też byłem "pośrodku niczego" (Gościm) i wolny czas sami sobie świetnie zagospodarowaliśmy. Do tego codziennie masz zabiegi, które naprawdę pomagają, sam taki wyjazd i oderwanie się od codzienności i obowiązków też działa pozytywnie. Generalnie, chyba wszyscy, których poznałem w poprzednim sanatorium, wrócili do domów zadowoleni (niektórzy zachwyceni nawet), niektóre zawarte znajomości trwają do dzisiaj. I nawet jeżeli samo miejsce, warunki w pokojach czy na stołówce, okażą się nie takie jak się spodziewałaś, któryś zabieg nie zadziała tak jak powinien, to i tak będzie to udany pobyt, zobaczysz :-) Nie ma się czego bać.
A co jeszcze przekazali przez tel?
Nowy-kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 25 cze 2018 15:06

Witam.

Post autor: Nowy-kuracjusz »

Witam. Pytanie standardowe jak większość. Slyszalam jedynie tyle ze jest to nowy osrodek rehabilitacyjny i na tyle moja wiedza o tym miejscu. Bardzo prosze o informacje. Czy sa na turnusie mlode osoby bo gdzies przeczytalam ze w tym budynku jest dom opieki. Wybieram sie niedlugo i wolalabym sie przygotowac a nie rozczarowac sie na miejscu. Dziękuję z gory za informację.
Pozdrawia
Ewa
podlasianka 57
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 17 cze 2018 20:52
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszewo

Post autor: podlasianka 57 »

Grebiszew czy inny Pierdziszew to nie ma znaczenia. Udany pobyt zależy oczywiście od warunków ,pogody i itd itp, ale jesli kuracjusze sami się nie zorganizuja i nie dogadają to wszystko inne nie ma znaczenia. Pierwsze moje sanatorium : dziura straszna, warunki masakra, zima, ale Ludzieeee- wyjeżdzać się nie chciało i do dziś utrzymujemy kontakty. Pozdrawiam turnus ze Słoneczka w Świeradowie - 03.2005. Do zobaczenia w Grebiszewie, będzie dobrze. Pozdrawiam , Alicja
Roman58
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 25 cze 2018 20:36
Oddział NFZ: Opolski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszewo

Post autor: Roman58 »

Witam wszystkich, jestem tutaj pierwszy raz na forum.
Mam skierowanie na rehabilitację zus wlasnie do Grębiszewa na dzien 17,08,2018.
Ciekaw jestem tego osrodka, bo opini nie ma żadnych, bo dopiero startuje.
Czekam na pierwsze opinie.
Jestem dobrej myśli, bo jak dopiero zaczyna to powinien się postarać o dobrą opinię.
Roman
Zablokowany