Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Felice »

To napisz jak wygląda przyjęcie,jakie są pokoje,jakie zabiegi proponują...
Są to informacje przydatne. Określenie słowem tragedia niewiele mówi.Jak masz chwilę czasu i ochoty to podziel się podstawowymi informacjami.
Marika1962
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 20 maja 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Marika1962 »

Popieram Felice podziel sie informacjami :D :D
forumowicz

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: forumowicz »

Jasiek , wiem przestrzeń wirtualna jest ogromna dla każdego znajdzie się miejsce. Pretensji nie mam do nikogo jedynie zrobiło mi się trochę przykro :?

Jeśli pojedziesz w inne miejsce też będziesz szukał informacji , także dzielmy się nią . Dzisiaj ja pomagam Tobie , jutro Ty mnie :D

Każda opinia jest subiektywna , jeden będzie w euforii ,a drugi mocno zgani dopiero jak jesteśmy na miejscu zbieramy swoje doświadczenia często weryfikując opinię innych.

pozdrawiam i mimo wszystko dobrego turnusu :)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: sztani »

Popieram Felice i Bibi . Jasiek spójrz na pierwsze swoje posty .pytałeś w nich także . wiele osób zwłaszcza tych starszych nie ma FB i do takich ja należę . W dobrym zwyczaju tego Forum jest aby opisać swój pobyt, spostrzeżenia , uwagi . i za to każdemu jesteśmy wdzięczni bo jest to skarbnica info o danym ośrodku ( choć każdego subiektywna ) więc liczymy na Ciebie i inne osoby tam przebywające . Zawsze nowy ośrodek budzi ciekawość i to chyba normalne. Pozdrawiam
Pele
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 04 kwie 2017 15:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Pele »

Podłączam się z pytaniem do obecnych uczestników turnusu. Nie obawiajcie się tylko piszcie o swoich spostrzeżeniach, co jest dobrego , co złego , co wam się tam podoba, co nie. Na razie to widzę jakiś strach , usta wam pozamykało? Piszcie. Chyba , że nie macie tam internetu czy wifi/ może płatny?/
Pele
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 04 kwie 2017 15:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Pele »

Czy ktoś z obecnego turnusu odezwie się? :shock: Cisza jakby wszystkich zamurowało.
Goska206
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 13 cze 2018 12:03
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Goska206 »

No nie wiem czy ktos się odezwie, z Facebooka zniknęła strona którą założył Jasiek93 ciekawe dlaczego?
KRYSTAGA
Posty: 1
Na forum od: 18 lip 2018 01:27
Staż sanatoryjny: 0

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: KRYSTAGA »

Witam. Ja też 17.08 do Grębiszewa . Tak wszyscy zamilkli z bieżącego turnusu i ta usunięta strona na FB, sprawia to wszystko że zapowiada się rehabilitacja z dreszczykiem ;)
Marika1962
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 20 maja 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Marika1962 »

Ja mysle ze jak wroca z tego pierwszego turnusu to cokolwiek nam opisza jakie :kwiat: zabiegi itp czekamy :kwiat:
Jacekp
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 07 lip 2018 20:47
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Jacekp »

Poszło pismo o zmianę miejsca, ciekawe jak zus na to zareaguje. Potrzeuje intensywnej rehabilitacji a oni wysyłają w jakies nowe miejsce i 400 km od domu po operacji kregosłupa. Porażka
Zablokowany