Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
kamika
Posty: 3
Na forum od: 02 wrz 2018 21:47
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: kamika »

mam skierowanie do Grębiszewa na 21 listopada czy ktoś z Tomaszowa Maz. lub okolic Tomaszowa też jedzie w tym czasie?
jolantanowakowska
Posty: 2
Na forum od: 10 sie 2018 13:52
Oddział NFZ: Opolski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: jolantanowakowska »

Byłam na drugim turnusie od 17.08-9.09.2018.Na pierwszym miejscu stawiam na rehabilitację-Byla na najwyższym poziomie. Pojechałam po ciężkim urazie-złamaniu kolana i piszczeli.Kulałam na noge, bolała, duży obrzęk.Zabiegi +cudowna indywidualna gimnastyka ,masaze pkt spustowych, rozmasowywanie zrosów i zgrubień mięśni prowadzone przez P. Monikę Lubienie[sory jeśli przekręciłam coś nazwisko]dały b. dobre rezultaty. Noga zaczęła się ładnie zginać i prostowac, obrzęk kolana znacznie zmalał.Wszyscy rehabilitanci b. pozytywni. Pani Ania na hydroterapii bardzo pomocna uśmiechnięta.Pani ewelinka na fizjo i basenie rewelacja Z nią gimnastyka w wodzie to wspaniały relaks i czysta przyjemność Pani Asia na gimnastyce grupowej terapeutka najwyższej klasy. gimnastyka grupowa poprawiła moją sprawność ogólną, zniknęły bóle dyskopatyczne i nerwu kulszowego. I tak można pisać jeszcze długo o rehabilitantach, same superlatywy.
Otoczenie piękne dużo zieleni mini zoo, wokół lasy. Cisza i spokój. Sklep około 1km od ośrodka.Dla jednych czyli sprawniejszych na plus bo okazja do spaceru, dla innych mniej sprawnych niestety na minus.Do Mińska Mazowieckiego 7km. Warto pojechać własnym autem bo jest sie niezaleznym i popołudniami zająć sobie czas. Pyszne lody ,pizza w galerii Emma warte polecenia.
Na ostatnim miejscu jest żywienie w grębiszewie;monotonia ,najtansze produkty z których przygotowują posiłki, 0 ryb, kotletów schabowych, nabiału. DOBRE ZUPY!.
Ogolnie było super a wszystko zależy od ludzi którzy tam są. Ja b.zadowolona.Dziękuję wszystkim Rehabilitantom i Pozdrawiam .
Zofija
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 30 lip 2018 17:36
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Zofija »

Witam wszystkich. Zgadzam się z opinią poprzedniczki, chociaż jestem tutaj dopiero drugi dzień. Faktycznie rehabilitacja od pierwszego dnia robi dobre wrażenie. Młodzi zaangażowani ludzie, którzy starają się podchodzić do kuracjuszy bardzo indywidualnie. Jedzenie faktycznie słabe... mało urozmaicone i niewystarczające porcje szczególnie dla mężczyzn. Kuchnia nie jest na miejscu tylko obsługuje nas zewnętrzny catering. Po dzisiejszych rozmowach ma się coś w tej kwestii zmienić.. zobaczymy. Poza tym cisza i spokój.
Nowy-kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 25 cze 2018 15:06

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Nowy-kuracjusz »

Napisz do mnie na e-maila [email]
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2018 00:54 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto email.
forumowicz

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: forumowicz »

Piszcie do siebie przez opcję PW , przynajmniej pierwszy kontakt. Podane numery telefonów i adresy e-mail w postach moderator kasuje .

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Hipokryt »

Jeżeli miłośnicy ośrodka w Grębiszewie nie mogą się porozumieć na Forum to proponuję spotkanie tam na miejscu, na przykład obok tej wielkiej tablicy po lewej stronie jadąc od Mińska Maz. trasą nr 50
tablica.JPG
Marika1962
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 20 maja 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Marika1962 »

Czy w tym centrum rehabilitacyjnym jak sa turnusy rehabilitacyjne z Zus dziala dom opieki :kwiat:
iwi
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 13 cze 2017 17:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: iwi »

Marika1962 pisze: 22 wrz 2018 12:24 Czy w tym centrum rehabilitacyjnym jak sa turnusy rehabilitacyjne z Zus dziala dom opieki :kwiat:
Tak dom opieki jest na pierwszym piętrze.
Pokoje z zus na parterze z wyjściem na ogród i na drugim z oknem dachowym i jednym malutkim.
kamika
Posty: 3
Na forum od: 02 wrz 2018 21:47
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: kamika »

Nowy-kuracjusz pisze: 21 wrz 2018 21:47 Napisz do mnie na e-maila [email]
mam problem z wysłaniem wiadomości na PW jak się z tym uporam to się odezwę,pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Felice »

Musisz mieć 5 postów żeby wysłać wiadomość.
Zablokowany