Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Jasiek93
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 02 lip 2018 13:05
Staż sanatoryjny: 1

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Jasiek93 »

podlasianka 57 pisze: 02 lip 2018 19:46 Jadę od 08.07-pozdrawiam z Białegostoku
Czy wiecie może jak ma wyglądać nasz przyjazd jeszcze tam nie dzwoniłem, ale może ktoś wie, musimy być tam na jakąś konkretną godzinę?
Elwira 2
Posty: 4
Na forum od: 24 cze 2018 12:19
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Elwira 2 »

Witam, cieszę się, że kilka osób napisało bo już myślałam, że sama będę na tym odludziu. Ja jadę z trochę innego kierunku ale mogę dojechać do Częstochowy. Jeśli masz miejsce w samochodzie to chętnie bym się zabrała. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jasiek93
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 02 lip 2018 13:05
Staż sanatoryjny: 1

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Jasiek93 »

Elwira 2 pisze: 02 lip 2018 23:23 Witam, cieszę się, że kilka osób napisało bo już myślałam, że sama będę na tym odludziu. Ja jadę z trochę innego kierunku ale mogę dojechać do Częstochowy. Jeśli masz miejsce w samochodzie to chętnie bym się zabrała. Pozdrawiam.
Można prosić jakiś kontakt w wiadomości prywatnej ?
Awatar użytkownika
Jasiek93
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 02 lip 2018 13:05
Staż sanatoryjny: 1

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Jasiek93 »

Założyłem stronę na Facebook "Centrum Rehabilitacyjne Grębiszew" myślę że większość z nas Facebooka ma i podejrzewam że znacznie częściej wchodzi tam niż na forum tutaj. Zapraszam Serdecznie.
Ps. Na Facebooku strona ma zdjęcie z drzewem. ;) Nie było innego pomysłu
Nowy-kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 25 cze 2018 15:06

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Nowy-kuracjusz »

Ja mam dosc odlegly termin ale moze juz ktos jest na date od 21.11.2018.
Awatar użytkownika
Jasiek93
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 02 lip 2018 13:05
Staż sanatoryjny: 1

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Jasiek93 »

Myślę że na pewno Ktoś się znajdzie otworzyli nowy obiekt sanatoryjny tak będą wysyłać tam teraz dużo osób ;)
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Bietka »

Martwiłabym się raczej bazą zabiegowa i personelem medycznym bo nie wiadomo jaka ona jest, a to przecież najważniejsze. Poza tym ośrodek na dobrym poziomie ( byłam tam 3 razy na kilkudniowych szkoleniach) wokół świeże powietrze, warunki lokalowe dobre, jedzenie też było dobre. Bardzo duży ośrodek z dużym terenem ( miejscami jak skansen-stare maszyny rolnicze, koniki, ptaki itd.) Dobre miejsce do wyciszenia bo miasta ani widu ani słychu, ale jak się mieszka w Warszawie to takie miejsce pasuje choć dla mnie na kilka dni.Przy dobrym towarzystwie może być całkiem, całkiem. Warunki są aby było przyzwoicie.
Pozdrawiam :kwiat:
gocha591
Posty: 1
Na forum od: 04 lip 2018 17:24
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: gocha591 »

Jadę i ja 8 lipca. Wiecie może o której należy się w ośrodku pojawić ? Mój pierwszy wyjazd do sanatorium ich pierwszy turnus. Dużo pierwszych razów ;) ;) ;)
podlasianka 57
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 17 cze 2018 20:52
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: podlasianka 57 »

Do 20-ej :)
paulusx
Posty: 3
Na forum od: 18 cze 2018 19:35
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: paulusx »

To ja taką małą informację dla tych, którzy "pierwszy raz". Może komuś się przyda. Ośrodek na czas turnusu organizuje wyjazdy na basen i kriokomorę. Oczywiście nie każdy będzie miał te same zabiegi, ale myślę że warto "na wszelki wypadek" wziąć ze sobą czepek, strój kąpielowy, no i to co do kriokomory, czyli rękawiczki oraz osłonę uszu (czapka, opaska) - latem nie zawsze można to łatwo kupić... :)
Zablokowany