Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Zapart
Posty: 3
Na forum od: 09 lip 2018 13:48

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Zapart »

Byłem w zus osobiście z prośbą o zmianę miejsca niestety bez powodzenia.Turnus zaczynam 4.10 a zasilek mam przyznany do 30.10 i do tego okresu nie ma szans za zmany bo mają oblożone wszystkie ośrodki. A na koniec usłyszałem od pani że będę zadowolony bo Grebiszew ma bardzo dobre opinie :lol: :lol: :lol:
Jacekp
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 07 lip 2018 20:47
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Jacekp »

Zmienili mi miejsce. Jade do Gościmia. Pozdrawiam
Marika1962
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 20 maja 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Marika1962 »

Mysle ze nam opisza cokolwiek ci co wroca do domu z pierwszego turnusu tj og 8 .07 :kwiat:
Doris36
Posty: 1
Na forum od: 04 lip 2018 13:14

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Doris36 »

Kto lubi ciszę i spokój niech szuka innego miejsca bo tu codziennie pod oknami do póznej nocy urządzają sobie co niektórzy biesiady ,niedopuszczalne w innych sanatoriach. Zero szacunku dla innych .
Zofija
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 30 lip 2018 17:36
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Zofija »

Jutro kończy się pierwszy turnus w Grębiszewie. Po pierwszych opiniach nie wygląda to dobrze... Proszę o relację osób kończących turnus.
Zofija
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 30 lip 2018 17:36
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Zofija »

Opinie o sanatoriach? Niestety znajduję tylko to co tu jest napisane...? Proszę o informację gdzie dokładnie szukać... Ponieważ też mam tam przydział a jest to nowe sanatorium, bardzo interesują mnie szczegóły.. niestety pierwsze recenzje są mało optymistyczne ☹️ może jakieś wypowiedzi na temat zabiegów, pokoi, posiłków.
...co zabrać? Z góry dziękuję.
Marika1962
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 20 maja 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Marika1962 »

Tez czekam na jakies konkretne informacje o zabiegach i basenie i co zabrac z gory dziekuje :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: zbigniew165 »

Zofija tylko NFZ kieruje kuracjuszy do sanatoriów. ZUZ nie koniecznie, bo uważają, że w ramach prewencji rentowej potrzebna jest rehabilitacja w celu poprawienia stanu zdrowia pozwalającego na dalszą pracę zawodową. Dlatego zawierają umowy z obiektami rehabilitayjnymi takimi jak Osieczek, Olecko, Pustkowo, Alma, oddziały szpitalne jak Poddębice, Konstancin i inne. Dla ZUS jest to pewnie opłacalne, bo niższe są koszty utrzymania uczestnika takiego wyjazdu z ZUS. Podobnie jak Grębiszew obiekty, które wymieniłem nigdy nie były sanatoriami i nigdy nie będą. Wystarczy przeczytać stronę w internecie o Grębiszewie i wszystko jest wiadome, co tam było i co jest obecnie.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: andrzej1955 »

Witam,zasadnicze jedno pytanie-czy w Grębiszewie jest tylko jeden Ośrodek czy dwa-bo używacie dwóch różnych nazw i wszystko się miesza-dodatkowo wychodzą nieporozumienia typu znikających wpisów :!:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: sztani »

ZUS ma jeden ośrodek . To forumowicze dorabiają nazwy . wcześniej pisano Grębiszewo choć takiej miejscowości tam gdzie wysyła ZUS nie ma
Zablokowany