Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Goska206
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 13 cze 2018 12:03
Oddział NFZ: Mazowiecki

Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Goska206 »

Witam. Jadę pierwszy raz do sanatorium z ZUS, dzisiaj dostałam skierowanie od 17.08 do centrum rehabilitacyjno - medyczne w Grębiszewie. Moje pytanie, był tam ktoś i może powiedzieć jak jest z zabiegami i ogólnie jakie są warunki, a może ktoś też się wybiera w tym samym terminie?
Ostatnio zmieniony 26 cze 2018 10:04 przez moderator, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: poprawiono tytuł
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes

Post autor: andrzej1955 »

Witamy na forum Gosiu-w naszej wyszukiwarce forumowej nic na ten temat nie znalazłem-to znaczy że nikt nie pisał o Grębiszewie a Wujaszek Google-też nic nie pisze oprócz Ośrodka Leczniczego dla osób starszych-musi to być obiekt z którym ZUS podpisał umowę niedawno i nikt tam jeszcze nie był-chyba że ktoś z forumowiczów się jednak odezwie,Pozdrawiam :)
Paulinka
Posty: 3
Na forum od: 14 cze 2018 07:33
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszewo

Post autor: Paulinka »

Witam serdecznie..ja też dostałam z ZUS skierowanie do tej samej miejscowości ..dla mnie to za daleko i zły termin ..chciała bym chociaż dkrucic pobyt ..nie wiem czy to możliwe ..
Goska206
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 13 cze 2018 12:03
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszewo

Post autor: Goska206 »

Andrzej. Tak też właśnie myślałam, jak pojadę to na pewno podzielę się opinią :)
Goska206
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 13 cze 2018 12:03
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszewo

Post autor: Goska206 »

Paulinka pisze: 14 cze 2018 08:46 Witam serdecznie..ja też dostałam z ZUS skierowanie do tej samej miejscowości ..dla mnie to za daleko i zły termin ..chciała bym chociaż dkrucic pobyt ..nie wiem czy to możliwe ..
Ja pierwszy termin zmieniałam ponieważ w tym samym czasie miałabym wyjazd z synem na rehabilitację. Napisałam podanie o zmianę terminu zaniosłam do ZUSU i zmienili bez problemu, po tygodniu dostałam nowy przydział właśnie do Grębiszewa :)
Paulinka
Posty: 3
Na forum od: 14 cze 2018 07:33
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszewo

Post autor: Paulinka »

W moim przypadku nie chodzi o zmianę terminu..dzwoniąc do ZUS. Stwierdzili że nie ma takiej możliwości..chodzi o skrucenie pobytu z 24 na 20dni
Goska206
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 13 cze 2018 12:03
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszewo

Post autor: Goska206 »

A to na ten temat niestety się nie wypowiem bo nie wiem czy tak można, ale może tu na forum bedzie jakas informacja.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszewo

Post autor: sztani »

Nie spotkałem się z czymś takim jak skrócenie terminu ilości dni pobytu z ZUS . Myślę ,że sprawa nie do załatwienia .Skoro ZUS wysyła to trzeba się dostosować . Albo rehabilitacja albo problemy. Przebywasz pewnie na jakimś zwolnieniu lub świadczeniu więc nic do powiedzenia nie masz .
Paulinka
Posty: 3
Na forum od: 14 cze 2018 07:33
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszewo

Post autor: Paulinka »

Jedynym problemem jaki mam jest ślub córki..i dlatego chcę dkrucic pobyt
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszewo

Post autor: Felice »

Paulinko myślę,że w takim przypadku pracownicy okażą się ludzcy.Zadzwoń do nich najlepiej i dopytaj u źródła.Na wszelki wypadek warto mieć jakiś dokument potwierdzający.Nawet w pracy przysługują ci dwa wolne dni.
Zablokowany