Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Hipokryt »

Wszechmogący ZUS doskonale wie co robi a jego mądrość jest wielka ;)
Rehabilitacja ma być szybka, tania i skuteczna z daleka od uzdrowisk - abyście już nigdy nie musieli korzystać z prewencji rentowej :lol:
P.S. Goście tego ośrodka nieustannie wymagają wsparcia, więc wkrótce tam ich ponownie odwiedzę. Kto z Forum dołączy?
darek_77
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 13 mar 2019 15:10
Oddział NFZ: Opolski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: darek_77 »

Hipokryt znam się na żartach więc spoko. Ja lubię taki survival :D. Jak wspomniałem to jadę autem i paletki do badbingtona już są na liście do spakowania.
dorotka-58
Posty: 3
Na forum od: 27 lut 2019 11:49
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: dorotka-58 »

Całkowicie się zgadzam mam tylko nadzieję że od poniedziałku rehabilitanci staną na wysokości zadania i zatrą złe wrażenie z soboty
wkrentarka
Posty: 1
Na forum od: 18 mar 2019 20:05

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: wkrentarka »

Mój pobyt był by wspaniały, turnus przełom luty marzec gdyby nie parę drastycznych mankamentów. Ocena w skali od 1-5
Rehabilitanci 6 czyli 5+1 Recepcja p.Ania 6 :D czyli 5+1 sekcja sprzątająca 4, menagerstwo minus 1 kuchnia minus 1,(na pewno nie umrzesz z głodu ale poznasz 14 rodzai mielonki w 28 postaciach (przez 14 dni). Poza podleczeniem swojego organizmu nie ma atrakcji ani jakiego kolwiek zaangażowania ze strony szefostwa aby ten czas umilić .Wielka dziura!!! ps. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia . Pozdrawiam Tomka :) :D
SunnyD
Posty: 1
Na forum od: 02 kwie 2019 11:44
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: SunnyD »

Witam wszystkich kuracjuszy😊 kilka słów o Grębiszewie . Moi drodzy jeśli chodzi Wam o rozrywki to nie jest miejsce dla Was ale jeśli chcecie wrócić do zdrowia to bardzo polecam ten ośrodek . Rehabilitacja jest wspaniała , kadra jest bardzo wysoko wykwalifikowana. Masażyści w swoim fachu są REWELACYJNI ( szkoda ze nasz ZUS wyznacza tak mało bo tylko 8 masaży na 24 dni gdzie właśnie po nich czuje ogromną poprawę ). Wszyscy fizjoterapeuci z ćwiczeń indywidualnych czy innych zabiegów naprawdę wkładają całe serce w swą pracę. Bardzo polecam p. Karola (masażysta ) p. Ania i p. Monika które bardzo pomagają wrócić do zdrowia, p. Michał z ćwiczeń ogólnych . Naprawdę gratuluje takiej kadry.
Oczywiście jest tez druga strona medalu ale rehabilitanci pozwalają zapomnieć o nich .
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Hipokryt »

Hipokryt pisze: 17 mar 2019 06:37 (...)
P.S. Goście tego ośrodka nieustannie wymagają wsparcia, więc wkrótce tam ich ponownie odwiedzę. Kto z Forum dołączy?
Być może znowu odwiedzę ten "kurort" już w najbliższy weekend aby ponownie udzielić wsparcia kuracjuszom Grębiszewa :lol:
Forumowicze - przybywajcie :)
Leonidaswtf
Posty: 1
Na forum od: 16 mar 2019 17:33

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Leonidaswtf »

W tą niedzielę wracamy do domu. I szczerze przyznam že będę tęsknił.
Udało się uratowač pobyt, zgrany turnus, codzienne imprezy i ogólny luz oraz podejście obsługi uratowało całość pobytu.
Niech wypowie się ktoś z innych wczasowiczów.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1707
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: p-siak »

To super.Pisałem w różnych tematach:nie straszcie,gdyż większość powie po powrocie- ,,było fajne,super".
Gratuluję nastawienia,pozdrawiam.
dorotka-58
Posty: 3
Na forum od: 27 lut 2019 11:49
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: dorotka-58 »

Było fajnie potwierdzam, turnus zgrany wszystkie atrakcje sami sobie organizowaliśmy, szczególnie chcę podkreślić zaangażowanie rehabilitantów którzy robili wszystko żeby nas przywrócić do sprawności, dziękuję p.Monice i p.Ani oraz masażystom p.Karolowi i p.Pawłowi którzy postawili mnie na nogi, na miejscu szefa dałabym im podwyżki z zamkniętymi oczami pozdrawiam turnus marzec/kwiecień
darek_77
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 13 mar 2019 15:10
Oddział NFZ: Opolski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: darek_77 »

Właśnie dziś rozpocząłem turnus w EKWOS-sie. Dzwoniłem trzy tygodnie temu i zarezerwowałem sobie jedynkę. Dostałem bez problemu. Jest nas na turnusie 28 osób. W recepcji Pani bardzo miła,gorzej już z kolejką do pielęgniarki i lekarza. Dziś już żadnych zabiegów nie ma. Jest czas na rozpakowaniu i "aklimatyzacje" :D . Przejechałem pół Polski żeby se w lesie posiedzieć. Dostaliśmy obiad :o pomidorowa A na drugie dwie kulki ziemniaków,dwa jajka sadzone i surówka z pekińskiej. Idę teraz odpocząć. CDN.
Zablokowany