Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1241
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Samosia »

Hipokryt pisze: 24 paź 2018 14:51 Samosiu - najlepiej zapytać córki i jeśli jest już dorosła niech sama sobie odpowie "co robić"?
Miejsce proponuję negocjować a jeśli nic z tego - to brać i liczyć się z tym, że będzie w miejscu cichym i spokojnym.
Niektórzy właśnie wolą takie miejsca niż pobyty w znanych gwarnych uzdrowiskach :D
W sprawie dojazdu mogę pomóc bo to dość blisko od nas :)
Masz racje..jest dorosla i zdecydowala,ze jedzie do ZUS-u i bedzie prosic o zmiane na cos innego gdzie dojazd bedzie lepszy i bez przesiadek :roll:
Nowy308
Posty: 4
Na forum od: 03 lis 2018 16:36

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Nowy308 »

Witam, po przeczytaniu wcześniejszych opinii, też chciałem zmienić. Trafiłem jednak na jedną pozytywną na temat zabiegów, a to było dla mnie najważniejsze. Właśnie mija tydzień mojego pobytu. Nie mam porównania do innych ośrodków, ale z tego jestem zadowolony, a najbardziej z zabiegów. Fizjoterapeuci z indywidualnym podejściem do każdego kuracjusza, potrafią dostosować ćwiczenia. Sprzęt rehabilitacyjny nowy. Standard pokoi zadowalający. Śniadania i kolacje mogłyby być bardziej zróżnicowane, ale ilościowo posiłki wystarczające, przez tydzień nic dodatkowo nie podjadałem 😀.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1260
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: wiktor64 »

Dzieki za opinie początkąwą jak widać nie diabeł taki straszny
chodzi mi o sanatorium jednym pasuje drugim nie tak to jest
:)
Jotwa
Posty: 1
Na forum od: 03 lis 2018 23:23

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Jotwa »

Witam,
Jestem w trakcie turnusu w Grębiszewie. Początkowo miałam wiele obaw, szczególnie po przeczytaniu forum;)Prawdą jest, że ośrodek jest w dużym odosobnieniu, jednak teren jest duży i piękny, sąsiedztwo lasów... szczególnie latem jest to zaletą, choć jesień w tym roku też jest piękna i słoneczna.
Jestem bardzo zadowolona z mojego dotychczasowego pobytu, personel jest kompetentny i bardzo przyjazny. Zabiegi dobrze zaplanowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb, bardzo smaczne jedzenie. Oferta bardzo kompleksowa, poza zabiegami jest wiele informacji związanych z profilaktyką.
Jestem bardzo zadowolona i polecam :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14476
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: ANDY12345 »

Jeżeli są tak zróżnicowane opinie to znaczy że prawda leży pośrodku. Każdy może zamieścić opinię bo ma do tego prawo (jeżeli tam był) Byłem ostatnio w Wysowej i też opinie były różne ale nie tak skrajne. Zadupie jak niektórzy piszą to niech jadą do zgiełku i hałasu ja tam wolę spokój i ciszę komfort psychiczny bezcenny. Tak samo Krynica po sezonie mało ludzi spokój cisza jeszcze jak pogoda dopisze i zgrana paczka to chodzi się codziennie tymi samymi ulicami i zawsze jest inaczej. Jedziemy się leczyć a nie nastawiajmy się na Bóg wie co. Należy się cieszyć że jest bo można się było urodzić w np. Ugandzie albo Emiratach, jeżeli komuś nie pasuje to zawsze może zwrócić skierowanie podając przyczynę. Fakt że duże znaczenie ma dojazd zwłaszcza jak mamy problem z chodzeniem, ale jest też dużo ludzi którzy z pocałowaniem ręki wezmą to co jest bo nie mają innego wyjścia, na zabiegi musieliby dojeżdżać po kilkadziesiąt kilometrów i to codziennie. Zawsze będą + i - jak to w życiu jedni mają lepiej drudzy przesrane. Optymizm optymizm zapraszam do mojego postu Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego było dobrze ale się spieprzyło. an :)
PS kopiuję z postu Grębiszew bo tak jest szybciej
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Hipokryt »

A po takich wpisach myślę aby ponownie tam wybrać się na mały rekonesans :lol:
Całkiem przyjemnie rozmawia się z gośćmi tego obiektu...
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: andrzej1955 »

Blondi82 pisze: 04 lis 2018 10:09 Owszem jednego dnia bo akurat się zgadaliśmy, że należy im sie dobre słowo (opinia) za kawał [cenzura] roboty jaką tutaj robią :serce:
Witam,to dobrze że się zgadaliście-ciekawe ile jeszcze opinii napiszecie oprócz tego ośrodka-co do tego że im się coś należy-to też racja-nikt tam nie jest za darmo-a jak są wynagradzani pracownicy to już sprawa pracodawcy,forumowicze to inteligentni i bystrzy ludzie,a prawda i dobry Ośrodek sam się obroni-nie pomogą kryptoreklamy-piszę to z punktu widzenia czytającego i wyciągającego WNIOSKI :!:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Hipokryt »

Czy to ważne ile jeszcze opinii przybędzie?
Andrzeju przybywaj tu i razem zrobimy ciekawą, obiektywną opinię o EKWOS
Za mało poprzednio było moich informacji, więc trzeba tam znowu zajrzeć.
Najlepiej z zainteresowanym doświadczonym forumowiczem Andrzejem :)
Być może będzie z nami lokalny pismak z "Co słychać?"
Awatar użytkownika
Magdala39
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 29 paź 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Magdala39 »

Ja też chętnie do ekipy dołączę :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14476
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: ANDY12345 »

Poproście ZUS o skierowania :lol:
Zablokowany