Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Hipokryt »

Wypada tylko pogratulować takiego przydziału :D
Informacji o tym ośrodku jest bardzo dużo na Forum, więc miłej lektury.
Dowiesz się z nich, że "to nie jest sanatorium" ;)
Miłego pobytu życzymy :D
forumowicz

Re: Grębiszew

Post autor: forumowicz »

Adaszek, na temat Grębiszewa jest trochę informacji na forum , tylko my nie bardzo wiemy gdzie leży ta prawda o tym ośrodku , może doczekamy się takiej uczciwej i neutralnej opinii.
Adaszek
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 18 gru 2018 07:58
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Adaszek »

Trzeba będzie się poprostu przekonać szkoda że nikt nie potrafi skomentować tego ośrodka szczególnie poważnie ;)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14481
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: ANDY12345 »

No to czekamy na Twoją opinię. Może przekonamy się gdzie leży tzw. prawda :) . pozdrawiam
la osa
Posty: 1
Na forum od: 11 sty 2019 20:39

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: la osa »

Serwus! Ja mam początek turnusu od 26.01.19 też mam stracha po przeczytaniu wpisów, ale wierzę, że nie będzie tak źle :D Jeśli mi się uda to postaram się napisać jak to obecnie tam wyglada. Zaznaczam, że nigdy nie byłam w sanatorium i w "sanatorium" rownież nie gościłam :) Dlatego moja ocena może być mało pomocna.
Jeszcze jedna sprawa, ludziska przecież Wy tam właśnie jesteście! Napiszcie co i jak, przecież przed wyjazdem sami się dopytywaliście. Dajcie teraz nadzieję następcom :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 11 sty 2019 20:52 przez la osa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kusy1000
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 28 gru 2016 16:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: kusy1000 »

Sam ośrodek nie jest taki zły, jedzenie też i nawet turnus zleciał dosyć przyjemnie :) . Ale osobiście uważam, że nie powinno się organizować rehabilitacji w "szczerym polu" :?
Jas fasola1
Posty: 1
Na forum od: 23 sty 2019 21:59
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Jas fasola1 »

Ja tam na szczere pole nie narzekam ,kilometr od szosy to przynajmniej cicho i powietrze zdrowsze. Można pójść na spacer np.do TIRestu , w restauracji całkiem niedrogo kufelek piwa lub dla bardziej wybrednych wino lub inny napój w całkiem przyzwoitej cenie.Warunki zamieszkania są przyzwoite, jedzenie w miarę dobre i w wystarczającej ilości.Największym plusem tego ośrodka jest grono rehabilitantów. Pod wodzą pani Wioli czynią cuda,młodzi ambitni i najważniejsze profesjonalni.Bardzo często organizowane są dyskoteki.Trochę właściciel skąpowaty , 200zł za parking niestrzeżony to troche przesada.Dla wielu :serce: zapikało i odjadą ze smutkiem, niestety ale trafił sie ktoś kto pomylił sanatorium z klubem nocnym i musiał opuścić ośrodek przed czasem.Ogólnie moja ocena 4 :)
Anakama
Posty: 1
Na forum od: 27 sty 2019 19:58

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Anakama »

Warunki całkiem spoko. Za dużo rzeczy trzeba płacić i za to ogromny minus. Jedzenie - mielonka to ich podstawa. Najważniejsze to, że młoda kadra rehabilitantów się stara. Jak ktoś nie ma umiaru % to kończy wcześniej, a tak przyzwolenie jest i następny ośrodek to AA😉
:serce: faktycznie może zaboleć. Pozdrawiam wszystkich 2-25.01
MalaSyrenka
Posty: 1
Na forum od: 26 lut 2019 11:35

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: MalaSyrenka »

Witam, z początku po przeczytaniu komentarzy o ośrodku bałam się tu przyjechać, ale zaryzykowalam i nie taki diabeł straszny 😊 największym plusem tego ośrodka są rehabilitanci, na własnej skórze przekonałam się, że mają ogromną wiedzę, są pomocni, dużo tłumaczą i wykonują swoją pracę profesjonalnie, co do atrakcji po zabiegach to kwestia trafienia na dobrych ludzi, latem czy wiosną jest gdzie pochodzić, gorzej gdy nie dopisuje pogoda.
Lukrecja99
Posty: 1
Na forum od: 26 lut 2019 11:39
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Lukrecja99 »

Witam Przyjechałam na rehabilitację z ZUS, jestem pod wrażeniem wiedzy młodych rehabilitantow, znają się na rzeczy, są mili, chociaż i wymagający ale przecież po to przyjechałam by wrócić do sprawności💪💪😊💪💪, Pod ich czujnym okiem nie można było zrobić czegoś źle, z początku byłam zła że męczą, jednak teraz jestem wdzięczna, bo chodzę normalnie (jestem po artroskopii kolan), obiady nie kiedy lepsze nie kiedy gorsze jak to w domu, Kucharski mile, w pokojach wygodnie telewizor i abonament wykupilam razem z kolezanka, wygodnie bo jedzenie podane nie muszę gotować i dojadac bo starczy, w pokojach posprzataja, hmmmm czego wiecej chcieć☺️. Cieszę się że Tu trafiłam i jeśli będę potrzebowała rehabilitacji chętnie tu wrócę a nawet będę zabiegać. Poznałam to miejsce, rehabilitantow z którymi warto rozmawiać i korzystać z ich pomocy chętnie znów ich odwiedzę nawet prywatnie bo warto. Pozdrawiam
Zablokowany