Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
MarekM012
Posty: 1
Na forum od: 04 mar 2019 16:11
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: MarekM012 »

Witam serdecznie!!! Drodzy państwo czy to ważne jest gdzie jest ulokowane to sanatorium czy w szczerym lesie czy w centrum miasta? Centrum rehabilitacyjno -medyczne Wellnes Grębiszew jest to ośrodek który zasługuje na pełne słowa uznania.Dlaczego? Według mojej opinii i mojego skromnego zdania stwarza dosyć dobre warunki mieszkalne , z dużą ławością i przyjemnością można wszystkie sprawy u nich załatwić. Miejsce faktycznie jest w szczerym polu ale jeżeli ktoś przyjechał tam się leczyć i wracać do zdrowia wcale mu to nie przeszkadza a wręcz pomoże. Obsługa Panie na recepcji bardzo miłe sympatyczne i pomocne. Fizjoterapeuci pełen profesjonalizm ogromna wiedza i chęć pomocy innym. Miałem problemy ogromne z ręką( nadgarstek) i z nogą (kolanem) .Dzięki tym ludzią w szczególności Pani Monice w miarę swobodnie mogę używać ręki i dosyć dużą mam stabilizację w kolanie . Ludzie pracujący tam są nie samowici. Nie rozumiem kompletnie stwierdzenia że się czepiają jak żle wykonujesz ćwiczenie , oni się nie czepiają oni chcą każdemu pomóc!!!! Nie wiele wymagają od pacjętów bo wymagają tylko tyle abyśmy byli zaangażowani w ćwiczenia i we współpracę z nimi . Kto nie potrafi docenić tamtego miejsca jest dla mnie mówiąc brzydko idiotą . Już tak słowem zakończenia byłem tam 2stycznia 2019 roku i pojadę a raczej będę chciał tam pojechać jeszcze raz bo tam pracują ludzie z powołania !! pozdrawiam cały ten ośrodek :*:*:*
forumowicz

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: forumowicz »

R E W E L A C J A ;)
forumowicz

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: forumowicz »

:lol: ,
nie mylisz się
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: zbigniew165 »

Wreszcie ktoś odważył się napisać chyba wiarygodną opinię o tym ośrodku/nie mylić z sanatorium/, bo do tej pory, to zachwycali się tym obiektem tylko jego pracownicy. :o
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Hipokryt »

Jak w imieniu Forum możemy pomóc kuracjuszom tego ośrodka?
darek_77
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 13 mar 2019 15:10
Oddział NFZ: Opolski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: darek_77 »

Witam wszystkich.
Jestem nowy na forum i proszę o wyrozumiałość.
Mam skierowanie z jeZUS do jak to piszecie "niby" sanatorium w Grębiszewie.
To co tu czytam na forum nie napawa optymizmem ale trzeba się kurować.
Mój turnus zaczyna się od 08.04.2019r. Jestem z opolskiego i prawdopodobnie będę jechał autem. Jeżeli komuś pasuje to proszę się zgłosić.

Pozdrawiam
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: p-siak »

Nie pękaj.Może spotkasz fajnych ludzi i powiesz:Było super.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Hipokryt »

Nie ma obawy bo to nie koniec świata :lol:
Ten ośrodek ma wielu sympatyków na Forum, więc możecie liczyć na nasze wsparcie.
Ze swojej strony mogę Wam pomóc w taki sposób:
Hipokryt pisze: 11 sty 2019 20:52 P.S. Podobno tam bardzo kiepskie jedzenie, więc mogę podwozić paczki :lol:
Sezon rowerowy już wkrótce :lol:
darek_77
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 13 mar 2019 15:10
Oddział NFZ: Opolski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: darek_77 »

Dzięki Hipokryt ale zamierzam jechać swoim autem to sobie na zakupy podjadę ale może Twoja propozycja przyda się innym kuracjuszom :D
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Hipokryt »

Darku - z tą moją propozycją to był żarcik bo przecież nie jest to zakład zamknięty. Do parkingu i sklepu przy trasie jest 15 min. spacerkiem a do miasta idzie się ok. 1,5 godz. To informacja dla miłośników spacerów.
Mogę Wam zaoferować inną pomoc, gdyby były nudy. To blisko, więc nie problem przyjechać i zrobić dyskotekę. Inni z Forum będą Was wspierać TUTAJ abyście pamiętali, że nie jesteście w sanatorium :lol:
Miłego pobytu życzymy :D
Zablokowany