Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14403
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: GIENIA »

darek_77 pisze: 12 kwie 2019 14:49 Tak dla zainteresowanych to przesyłam listę zabiegów. Moim zdaniem jest bardzo bogata. Chodzi się na zabiegi i zbiera podpisy.
chodzi się na zabiegi i zbiera podpisy :D ... ale z zabiegów się korzysta :?:
pika
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 21 mar 2019 20:24
Oddział NFZ: Opolski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: pika »

ja nadal podtrzymuję że nasz turnus dobrnął do 27 twarzy mielonki i niewiele brakowało a było by ich 50 gdyby nie pismo wystosowane do ZUSu.. jeśli jakaś wynajęta przez nich firma oczyszczająca wizerunek chce bardzo proszę niech pozwie mnie o naruszenie dóbr osobistych... nie narażam ich wcale piszę czystą prawdę na którą mam dowody i przy sprawie w sądzie bardzo chętnie je przedstawię i zakładam że taką sprawę wygram.. to jest z ich strony kpina jakaś niedługo paragrafami zaczniemy tu sypać, a to że obecny turnus na jedzenie nie narzeka zakładam że to zasługa niezapowiedzianej wizyty ZUSu dnia 29 marca która wykazała nieprawidłowości w żywieniu. Pozdrawiam serdecznie firmę zgłaszającą posty :) bawcie się dobrze może kiedyś się spotkamy :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: zbigniew165 »

Brawo pika. :kwiat: Chętnie się przyłączę chociaż nigdy nie byłem w Grębiszewie na całe szczęście, ale wystarczy twoja tam obecność oraz wyniki kontroli ZUS, które posiadasz na piśmie, a także informacje z internetu. :)
pika
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 21 mar 2019 20:24
Oddział NFZ: Opolski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: pika »

to co załączam chyba daleko ma się do wędliny :D
niestety nie wpadłam na to żeby robić wcześniej zdjęcia mielonki z galaretką, mielonki z ogórkiem, mielonki z pieprzem, mielonki z pieczarkami :lol: :lol:


droga wynajęta firmo tak to też możecie zgłosić bardzo proszę ale będę wrzucać to do usranej śmierci :D
Załączniki
received_351833492090075.jpeg
received_2235791060011353.jpeg
received_557499528080034.jpeg
received_399320767296685.jpeg
received_256958895237900.jpeg
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2019 21:59 przez pika, łącznie zmieniany 1 raz.
pika
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 21 mar 2019 20:24
Oddział NFZ: Opolski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: pika »

Z tego co się orientuję dieta cukrzycowa zdecydowanie różni się od zwykłej no chyba że wszyscy jedli cukrzycową... z wiedzy jaką posiadam wysokie indeksy glikemiczne mają rzeczy smażone itd.. a ktoś tam wrzucał smażoną w cieście rybkę :D
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Hipokryt »

zbigniew165 pisze: 13 kwie 2019 21:43 Brawo pika. :kwiat: Chętnie się przyłączę chociaż nigdy nie byłem w Grębiszewie na całe szczęście, ale wystarczy twoja tam obecność oraz wyniki kontroli ZUS, które posiadasz na piśmie, a także informacje z internetu. :)
Zbigniewie - a jaki masz problem aby zmienić swoje zwyczaje i wreszcie odwiedzić to "nie-sanatorium" aby mieć pojęcie o czym piszesz na Forum? Kogoś jednak te Twoje wpisy uraziły. Każdy kto czyta komentarze, tak samo odbiera informacje zarówno od realnych gości jak i wirtualnych gdyż nie sposób tego zweryfikować. Kuracjusze będący w tym ośrodku mają czas i chętnie podzielą się wrażeniami z kimś z zewnątrz. I niekoniecznie od razu musi to być przedstawiciel mediów czy władz. A wszystko do dla wspólnego dobra.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: zbigniew165 »

Hipokryt co ty tak na siłę chcesz zaciągnąć do Grębiszewa każdego forumowicza, który zabiera głos w dyskusji na ten temat. Nigdy tam nie pojadę nawet gdy by mi zaproponowano darmowy pobyt. Gdy byś zaproponował wyjazd do Kołobrzegu lub Świnoujścia, to bardzo chętnie bym się wybrał na taką wizję lokalną ale na na "miłość boską" nie do Grębiszewa. Nie muszę jechać 300 km, żeby zobaczyć pola i lasy, gdyż mam je u siebie. Do sanatorium wyjeżdżam do miejscowości mających status uzdrowiska. :roll:
Tomek79
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 30 sie 2018 09:50
Oddział NFZ: Śląski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Tomek79 »

Witam szanownych kuracjuszy. Może dacie radę znaleźć chwilkę i podzielicie się spostrzeżeniami z pobytu w tym ośrodku. Nie ukrywam że jestem ciekawy czego mogę sie spodziewać z pobytu w tamtym miejscu.
Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: andrzej1955 »

Witam,zapewne przeczytałeś to co jest w temacie-przynajmniej to co z tego zostało po moderacji a wpisy Piki po Jej turnusie wiele mówią i zdjęcia także,mam nadzieję że wszystkie warunki jakie zakontraktowało centrum z ZUS zostaną dopełnione i kuracjusze nie będą musieli niektórych swoich spostrzeżeń i problemów dokumentować fotograficznie i zgłaszać ich do odpowiedniego Oddziału ZUS,Przyjemnego Turnusu i Owocnej Rehabilitacji Życzę,Pozdrawiam Świątecznie :)
Malgotrzata12
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 25 kwie 2019 18:25

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Malgotrzata12 »

Tomek79 pisze: 12 kwie 2019 13:00 Witam. Od 26 maja będę sie rechabilitował w tym osrodku. Prosze o opinie jakie są tam warunki. Czy są jakieś atrakcje i jak podchodzi obsługa do osób tam przebywających. Pozdrawiam
Cześć cieszę się że jedziesz 26maja do tej metropolii, bo już się martwilam, że będę tam zupełnie sama. Z tego co się zdążyłam zorientować to atrakcje trzeba będzie sobie samemu zorganizować. Damy radę. Napisz skąd jedziesz , bo ja z łodzkiego Pozdrawiam.
Zablokowany