Sanatorium Krystyna Busko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Krystyna Busko

Post autor: darek »

ANDY12345 pisze: 14 lip 2018 13:39 Witam, i właśnie się mylisz andrzej1955 bo nie ma żadnej informacji o tym obiekcie a ja jadę do niego w lipcu 2021. an.
????
Mylisz się Kolego

Krystyna w Busku Zdroju ma chyba założone KILKA Tematów ..sam byłem autorem jednego z nich podczas Mojego pobytu w Krystynie .
Ma-miał pond 5000 odslon bo była prowadzona relacja z Krystyny jak i Innych obiektów w Busku
Była nawet Foto relacja bo odbyło się tam spotkanie forumowe.

Oczywiście należało by poszukać
Pozdrawiam

ps
Skoro jedziesz w LIPCU 2012 to dużo się tam jeszcze Zmieni.
Nie goraczkuj się Tam Zarządowi zalezy na Modernizacji może załapiesz się juz na końcowy etap modernizacji wszak Twój wyjazd za 36 miesięcy czyli za ponad 1 000 dni
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Krystyna Busko

Post autor: ANDY12345 »

No właśnie kiedy to było, wpisywałem różne nazwy: sanatorium szpital Krystyna Busko a nawet taką na jaki wysyłałem skierowanie i ciągle pokazywało "nie znaleziono" dlatego nie zawsze "wpisz nazwę i kliknij lupkę" to ci wyskoczy an.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Krystyna Busko

Post autor: ANDY12345 »

Do andrzej1955. No właśnie twoje porady to wpisz nazwę w rogu kliknij lupkę i ci wyskoczy trafiałem wielokrotnie na tzw twoje porady to nic dziwnego że masz tyle porad ha ha ha ha ha ha.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Krystyna Busko

Post autor: darek »

..Matko troszkę kreatywności
W temacie Sanatoria wpisz
Krystyna Busko -ponad 450 różnych odpowiedzi
w temacie WYJEŻDZAM
Krystyna Busko kolejne ponad 400 odpowiedzi dotyczacych własnie Krystyny i Buska

Wystarczy zapodać sekwencje ;
Krystyna Busko - oczywiście nalezy pamiętać aby Nazwa i miejscowość była poprawnie wpisana
Też wpisałem pełną nazwę Szpital Krystyna i wyników było mniej
Aby znaleść -Trzeba troszkę poszukać
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Krystyna Busko

Post autor: ANDY12345 »

Dzięki za konkretne wypowiedzi, to że mam termin za 3 lata ale warunki się bardzo zmieniają zwłaszcza jak zmieni się zarządca lub kierownictwo. Tak jest np. z IZC MUSZYNA w Muszynie. Wystarczyły 2 lata jak wypowiadali się kuracjusze z którymi byłem parę dni temu. Pozdrawiam an :)
ODPOWIEDZ