Mieszko Długopole Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: leszek1958 »

Witam,po tygodniu pobytu moje refleksje-- przyjęcie-- panie pielęgniarki miłe,formalności są załatwiane odrazu po przyjeździe,lekarz czeka na pacjęta,rozpiska zabiegów wieczorem,pokoje ładne,sprzątanie co 2 dzień,zabiegi jak wszędzie,personel miły i pomocny,nowością jest brelok z czipem ktury trzeba ,,odbijać'' przed zabiegiem,jedzenie-- monotonne mało urozmaicone, ale głodny chyba nikt nie jest.Miejscowość malutka, tańce w 2 lokalach ( nie polecam ,,Zdrojowej'' głęboki PRL,śmierdzi stęchliznom), dla chętnych wycieczki.To tyle narazie .Pozdrawiam forumowiczów.
forumowicz

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: forumowicz »

Dziękuję za krótki lecz treściwy wpis. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu :D
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: leszek1958 »

Witam z Długopola,mija 2 tydzień kuracji ,dla zmotoryzowanych super miejsce,można zwiedzać ciekawe miejsca,komunikacja autobusowa bardzo ograniczona,pkp remonty-- komunikacja zastępcza,pyszny pstrąg(27 zł.zestaw) Długopole Dolne 15 min. spacerkiem.Dużo wycieczek autokarowych.
Petrosj
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 196
Na forum od: 14 gru 2017 07:50
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: Petrosj »

W styczniu br jeszcze nie bylo zadnych chipów ale i tak na zabiegi chidzilem z przyjemnoscia. Poza basenem bo bylo zimno i wietrznie a po zajeciach nie bylo gdzie wysuszyc glowy i ciala gdy ktos nie zabral z domu wlasnej suszarki, wiec po 2, 3 dniach chwytalo przeziebienie
Basia73
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 11 lut 2019 22:10
Oddział NFZ: Śląski

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: Basia73 »

Zobaczymy co się zmieniło przez rok bo właśnie tam dostałam przydział na kwiecień
Basia73
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 11 lut 2019 22:10
Oddział NFZ: Śląski

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: Basia73 »

Aktualnie jestem w Mieszku w Długopolu-Zdrój.
Cieszę się że jestem samochodem bo bym się zanudziła.
Dwie kafejki, trzy sklepy, pijalnia wód czynna od pon-piątku od 7-15. W soboty nieczynna. W niedziele od 10-15.
Zabiegi cześć w Karolu cześć w Mieszku. Park przejdziesz w ciągu godziny.
Zabiegi fajne pielęgniarki i panie z kuchni i kelnerki oraz fizjoterapełci superowi.
ODPOWIEDZ