SANATORIUM MARIA RYMANÓW

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
antoniK51
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 24 lis 2012 20:12

SANATORIUM MARIA RYMANÓW

Post autor: antoniK51 »

Bardzo proszę o w miarę aktualne informacje o tym sanatorium. Ostatnie znalazłem z września 2014r.Z góry dziękuję za ewentualne info i serdecznie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: SANATORIUM MARIA RYMANÓW

Post autor: jan19557 »

Tam się raczej nic nie zmieniło. Może jakieś drobne szczegóły. Byłem po sąsiedzku 2 lata temu i od poprzedniego mojego pobytu zadnych zmian nie zauważyłem.
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: SANATORIUM MARIA RYMANÓW

Post autor: renatka11 »

W sanatorium Maria byłam z mężem w maju 2016 roku. Bardzo kameralne, ciekawe miejsce. Mieliśmy pokój z łazienką i balkonem, wyposażony w podstawowe meble. Wydaje mi się, że wszystkie pokoje o podobnym standardzie. Wyżywienie na miejscu, wystarczające i smaczne w pięknej zabytkowej jadalni, w której odbywały się czasami koncerty i inne kulturalne imprezy. Ja w drugim tygodniu pobytu poprosiłam panią doktor o dietę niskokaloryczną i byłam z tego bardzo zadowolona. Na zabiegi chodziliśmy do szpitala uzdrowiskowego Eskulap około 200 metrów od sanatorium Maria. Budynek sanatorium jest zabytkiem, więc często był odwiedzany przez kuracjuszy Rymanowa. Pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
antoniK51
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 24 lis 2012 20:12

Re: SANATORIUM MARIA RYMANÓW

Post autor: antoniK51 »

Dziękuje za informacje o sanatorium. Miejscowość Rymanów znam ponieważ już raz tam byłem na turnusie w Stomilu.Już za tydzień wyjeżdżam, więc o MARII dowiem się więcej w realu.Pozdrawiam Jana, Renatkę i wszystkich kuracjuszy!
ODPOWIEDZ