Iwonicz zdrój Biały orzeł

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
madzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 824
Na forum od: 03 lut 2013 14:19
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Iwonicz zdrój Biały orzeł

Post autor: madzia »

Witam i pozdrawiam wszystkich kuracjuszy Białego orła,a więc byłam tam od 13'lipca do 5 sierpnia. Warunki mieszkaniowe dobre,pokoje z Zus 2osobowe z łazienką,bardzo fajne na parterze od wschodniej strony z wejściem na duży taras,ręczniki wymieniane w miarę potrzeby,pościel również,jedzenie dla mnie wystarczające lecz dla mężczyzn porcje za małe. Zabiegi takie sobie,jest bssen,ale trzeba iść do Clu ok. 300m.Osoby lubiące góry mają gdzie chodzić a innych rozrywek też nie brakowało. Przyszłym kuracjuszom życzę pogody i fajnych współtowarzyszy.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1260
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Iwonicz zdrój Biały orzeł

Post autor: wiktor64 »

Dzieki za opinie krutka ale wartosciowa :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Iwonicz zdrój Biały orzeł

Post autor: Muzyczka »

Witam, przepraszam, Wiktor... krótka...ó z kreską.....ale też cieszę się, że jest pozytywna opinia od Madzi o Białym Orle. Byłam tam 2 razy, z ZUSu, po pierwszym razie bardzo chciałam tam znowu pojechać gdyż tak miło wspominałam pobyt za pierwszym razem.... Sanatorium Biały Orzeł jest budynkiem zabytkowym , z 1914 lub 17 chyba... roku... po remontach.. mimo podłóg trzeszczących ma swój klimat i urok... ja byłam na pierwszym piętrze gdzie były od strony wschodniej piękne balkony drewniane charakterystyczne dla tamtejszego budownictwa.... Naprzeciwko jest ogród romantyczny różany , przepiękny, obok Krakowiak Gdzie są tańce, ale na pierwszym piętrze jest biblioteka z komputerami.... Piękny jest park zdrojowy fontanny i okoliczne miejsca gdzie można spacerować czy coś innego robić, i też na górkę chodzić, dużo koncertów w amfiteatrze jak i w muszli koncertowej, blisko kościółek, kino...Panie pielęgniarki miłe w Białym Orle, jedzenie ok. jak i przełożona pielęgniarek i lekarze też w porządku, również ok.zabiegi....polecam ten obiekt, jak i Iwonicz Zdrój, jest jakby małą Krynicą Zdrój... Wolnym czasie można podjechać do Krosna. Byłam tam na przykład w Rossmanie na zakupach... Myślę że wiele się nie zmieniło tam gdyż byłam 4 lata temu i 5 lat temu ....Pozdrawiam wszystkich forumowiczów jak i przebywających w Białym Orle i życzę wszystkim udanych zabiegów, zdrowia i miłego pobytu w uzdrowisku .... :)
MATYLDA77
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 28 paź 2017 20:16
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Iwonicz zdrój Biały orzeł

Post autor: MATYLDA77 »

witam, mam pytanie co z rezerwacją pokoi w BO ? panie recepcjonistki odpowiadają że nie ma... wiec żeby dostać fajny pokoik trzeba byc skoro świt?? pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Iwonicz zdrój Biały orzeł

Post autor: Muzyczka »

Witaj, najlepiej być jak najwcześniej i pokoik prosić od strony balkonów czyli od wschodn.-pln. pozdrawiam
MATYLDA77
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 28 paź 2017 20:16
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Iwonicz zdrój Biały orzeł

Post autor: MATYLDA77 »

Dziekuje! Skorzystam z podpowiedzi moze cos sie jeszcze komus przypomni? Pozdrawiam! :)
ewlinka7
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 122
Na forum od: 16 cze 2014 20:24
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Iwonicz zdrój Biały orzeł

Post autor: ewlinka7 »

Witam -byłam w Białym Orle pod koniec 2016 r. Pojechałam tam dzień wcześniej, na miejscu byłam ok. 14.00- nocleg wtedy kosztował z tego co pamiętam 50 zł. Jedynki były rozdzielane na zasadzie - "kto pierwszy ten lepszy". Mnie się udało. Za mną jeszcze jedna osoba upolowala jedynkę. Potem już limit się wyczerpał :lol: Kto przyjechal pierwszy miał większą możliwość wyboru dla siebie pokoju- Panie w recepcji b. mile- mnie nawet pokazały kilka pokoi i miałam możliwość wyboru tego, który mi bedzie najbardziej pasował. Wybrałam więc jedynkę :lol: Pozdrawiam
MATYLDA77
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 28 paź 2017 20:16
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Iwonicz zdrój Biały orzeł

Post autor: MATYLDA77 »

Wiem ze warto byc wczesniej jesli jest taka mozliwisc a jak nie ma to zdac sie na dobry los :) jakie mokre zabiegi sa na miejscu?
ewlinka7
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 122
Na forum od: 16 cze 2014 20:24
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Iwonicz zdrój Biały orzeł

Post autor: ewlinka7 »

Zabiegi generalnie są tam średnie - z tego co pamiętam to z mokrych na miejscu były jakieś hydromasaże ale wydaje mi się ze tylko częściowe (choć głowy nie dam sobie iciac)- ja miałam na nogi :lol:
ODPOWIEDZ