Dzwonkówka Szczawnica

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
miriam1707
Posty: 2
Na forum od: 07 sie 2018 21:09
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Dzwonkówka

Post autor: miriam1707 »

dziękuję, mam nadzieję, że jakoś sobie poradzę. :kwiat:
joasia_ko
Posty: 4
Na forum od: 03 cze 2019 17:05
Oddział NFZ: Mazowiecki

Dzwonkówka w Szczawnicy

Post autor: joasia_ko »

Witam
Mam możliwość wyjechać do sanatorium Dzwonkówka w Szczawnicy, niestety opinie o tym sanatorium są z 2016 roku. Czy coś się w nim zmieniło? Może ktoś napisze jaka jest baza zabiegowa - ja jadę z bolącym kręgosłupem. Będę wdzięczna za każdą nową opinię.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14537
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Dzwonkówka w Szczawnicy

Post autor: GIENIA »

Te z 2016 to być może i moje .... nie mam aktualnych :( baza zabiegowa raczej nie zmienia się z dnia na dzień .....
Może Ktoś inny Ci coś napisze .....
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1990
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Dzwonkówka Szczawnica

Post autor: seti36 »

Witaj miriam1707
Ja bylem w Dzwonkówce w 2015 Co do bazy zabiegowej to raczej się nic nie zmieniło tam tylko woda prądy i gimnastyka wszystkie zabiegi na miejscu jedynie zalecane jako zabiek picie wody to trzeba zejść na dół :) Jak mówiła przedmówczyni Pietka 50+ to prawda tam trzeba mieć zdrowe nogi. Bo chcąc pospacerować to i pozwiedzać Szczawnicę to trzeba zejść na dół no i z powrotem wejść :) Okolica bardzo piękna .Życzę udanego wypoczynku
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14537
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Dzwonkówka Szczawnica

Post autor: GIENIA »

Seti , ja tez byłam w 2015 , i właśnie sporo osób było zbulwersowanych , że picie wody jest zabiegiem . Nie było to zabiegiem , było wpisane w kartę zabiegową tylko po to , aby w pijalni nie pobierano od kuracjuszy opłaty .

Żeby sie kurować w Dzwonkówce , trzeba być zdrowym :lol: :lol: bo w przeciwnym razie pozostaje tylko ławeczka przed budynkiem . :roll: :shock:
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1990
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Dzwonkówka Szczawnica

Post autor: seti36 »

GIENIA
Nie ja tam nie siedziałem na ławeczce biegałem po pagórkach to tu to tam jak kozica :D A co do wód źródlanych to się piło bo dziennie się tam tędy przechodziło po kilka razy :) W Świeradowie też picie wody źródlanej było wpisane w kartę zabiegową
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14537
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Dzwonkówka Szczawnica

Post autor: GIENIA »

Ja śledziłam bieg Grajcarka i Dunajca codziennie ... nie chciałabym juz tam wracać , no bo ile mozna ;)
ODPOWIEDZ