Iwonicz-Zdrój Sanvit

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
agnes315
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 22 lip 2014 11:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Iwonicz-Zdrój Sanvit

Post autor: agnes315 »

Witam
Proszę o odpowiedź osoby, które tam były kiedykolwiek, czy rzeczywiście między pokojami są tak cienkie ścianki, że słychać dosłownie wszystko, każdy ruch z sąsiedniego pokoju, o chrapaniu, co jest moją zmorą nie wspomnę? :|
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Iwonicz-Zdrój Sanvit

Post autor: alaxa »

Witaj Agnes, byłam w tym sanatorium rok temu. Szczerze mówiąc, nie kojarzę, aby ściany były aż tak cienkie, że słychać wszystko. Może dlatego, że dużo spacerowałam i w pokoju mało siedziałam. Ja byłam z ZUS-u więc pokoje były przeważnie 2+1, tzn. dwójka i jedynka ze wspólną łazienką i toaletą, pokoje całkiem przyzwoite, jeżeli miałabyś wybór to polecam te pokoje z widokiem na miasteczko. Ja miałam z widokiem na las i był troszkę ciemny przez to. Pokoje na wyższych piętrach z balkonami, chyba od 3 piętra zaczynają się pokoje z balkonami. Z tego co mówiły inne kuracjuszki była możliwość rezerwacji jedynki, ale trzeba było to robić w miarę wcześnie. Jedzenie ...jak to jedzenie, byli tacy co narzekali, ja się najadałam i nie musiałam na mieście się posiłkować. Podsumowując... ja byłam zadowolona, a jeżeli masz pytania, to pisz, w miarę możliwości odpiszę. Pozdrawiam :) :kwiat:
Bozenaj1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 09 maja 2018 16:14
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Iwonicz-Zdrój Sanvit

Post autor: Bozenaj1 »

Byłam w Sanvicie ,wróciłam w sobotę, warunki dobre,akurat trafiłam na pokój 2-osobowy po remoncie. Sanvit jest w trakcie remontu. Dobre wyżywienie, piękna okolica,zabiegi-jak to zabiegi. Wiadomo,że są ograniczenia. Z ZUS-u sporo tych zabiegów. Jestem zadowolona,częsta wymiana ręczników, raz pościeli, wszystko na miejscu.
Awatar użytkownika
antenetka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 16 maja 2014 20:29
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Iwonicz-Zdrój Sanvit

Post autor: antenetka »

A jakie wyposażenie pokoi? Chodzi mi głównie o czajnik ewentualnie lodówka? Czy w pokojach typu studio szafy na ubrania są w pokojach czy we wspólnym korytarzu?
Awatar użytkownika
maria 71
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 19 kwie 2016 10:41
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Iwonicz-Zdrój Sanvit

Post autor: maria 71 »

Jestem obecnie w Sanvicie, IV piętro, widok na Iwonicz. Pokój typu studio 1+2, czajnik jest w korytarzyku, który dzieli te dwa pokoje, szfa z przesuwanymi drzwiami z lustrem, w dwójce podwójne, dwie komody z szufladami, dwa krzesła, okrągły stolik, dwie półki wiszące nad łóżkami, telewizory w naszym studio stare z długim tyłem, łóżka wygodne, choć jak dla mnie ciut za miękki materac. Pokój po remoncie, drzwi obleśne z szybami, łazienka i wc osobno ( słabe). Wszystkie pokoje z balkonami. W pokoju dwie szklanki , dwie łyżeczki, mała tacka. Brak sztućców i talerzyków.
W obiekcie trwają prace remontowe. Stołówka trąci myszką. Na miejscu przy recepcji niewielki barek. Wieczorki taneczne dwa razy w tygodniu. Zabiegi jak wszędzie, spory basen. Życzę udanej rehabilitacji i wypoczynku. Pogoda od tygodnia bajeczna, krajobrazy również 🙂 Pozdrawiam. Maria
Awatar użytkownika
antenetka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 16 maja 2014 20:29
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Iwonicz-Zdrój Sanvit

Post autor: antenetka »

Dziękuję
😀
agnes315
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 22 lip 2014 11:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Iwonicz-Zdrój Sanvit

Post autor: agnes315 »

dziękuję Wszystkim za odpowiedzi i pozdrawiam :kwiat:
ja dopiero robię przymiarki, co ewentualnie wybrać, jeśli bym dostała skierowanie, bo w naszym ZUS-ie można sobie wybrać miejsce i termin
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Iwonicz-Zdrój Sanvit

Post autor: Bietka »

i jeszcze dodam: sanatorium jest pod górkę.
Bietka :kwiat:
Awatar użytkownika
antenetka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 16 maja 2014 20:29
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Iwonicz-Zdrój Sanvit

Post autor: antenetka »

Maria 71 a ciepło jest w budynku?
Joanna_27
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 12 lis 2018 14:27
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Iwonicz-Zdrój Sanvit

Post autor: Joanna_27 »

Pokój dwuosobowy na IV piętrze, widok na las i sanatorium Górnik. Po remoncie pokój i łazienka. Wszystko nowe. Szafa nie za duża ale max funkcjonalna. Biurko z 2 duzymi szufladami, czajnik, drogie tv., 2 krzesla, lustro. Cieplo bo nowy grzejnik panelowy. Okna plastikowe. Czesc pokoi nadal w starym standardzie, czesc czesciowo wyremontowano. W łazience można zawiesić linkę na ciuchy, grzejnik rurkowy letni 🤔. Nad kazdym z łóżek półka na ścianie.
ODPOWIEDZ