Amer pol.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Amer pol.

Post autor: szynszyl64 »

Pierwsze wrażenia. Przyjechałem na tyle wcześnie że formalności z zakwaterowaniem,pielęgniarkom i lekarzem załatwiłem z marszu.
Pokój.W moim przypadku jedynka (świadomy wybór). Wrażenie ogólne dobre.Ale są minusy.W moim brak szafy.Jest przejście między
pokojami zaadaptowane na ten mebel (słabo). Brak czajnika w pokoju. Jest na korytarzu (słabo). Jest przynajmniej w moim pokoju
jedna szklanka (szał) o talerzyku czy sztućcach nie wspomnę (brak). To co faceta interesuje koryto.Pierwsze posiłki w moim przypadku
obiad i kolacja. Nie powala na kolana. Dupy też nie urwało. Mam nadzieję że się rozwiną.Zabiegi.Rozplanowane dość sensownie.Przy
zabiegach z nfz-tu do obiadu po sprawie.Co do jakości ocenie w trakcie trwania turnusu.Zajęcia kulturalno oświatowe zapewnione.
Byle ekipę zebrać i można zdrowieć!
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Amer pol.

Post autor: wiktor64 »

Dzięki za pierwsze wrażenia będzie na ok
Dobrać towarzystwo i się leczyć i bawić
Mam nadzieje ze będzie cdn
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 217
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Amer pol.

Post autor: szynszyl64 »

Cześć. Minęło kilka dni pobytu. Zacznę od pogody.Kurcze Bieszczady dla mnie pięknie.Był deszcz,mgliście ale przeważnie słońce.
Jedzenie się poprawiło i porcje dostateczne.Co prawda słyszałem głosy krytyki.Kurcze w końcu nie jest to Mariot.Zabiegi. Nie mam
odniesienia do innych ale wszystko gra.Co prawda niektóre sprzęty mocno wysłużone ale robią co mogą.Podziwiać ludzi którzy tu pracują.
Mili i pomocni i niestety muszą wysłuchiwać psioczenia innych.Pomieszczenia przynajmniej niektóre nadają się do remontu.Niestety
komercja zabija zdrowy rozsądek.Przykład.Jest pralka i suszarka na automat wrzutowy.Informacja.Prosimy nie korzystać z prali i suszarki
do odwołania.Trudno wypiorę ręcznie i przyjdę wyprasować.Do dyspozycji dwa żelazka fajnie?No nie bardzo. Jedno ok.a drugie wygląda
jakby ktoś tosty na nim robił.Ale ogólne wrażenie dobre.Mogłem trafić gorzej.Cieszę się z wycieczki do Lwowa na którą pojedziemy.
Kochani weźcie paszport jak chcecie jechać w końcu to nie unia.Na razie wszystko.Jak coś ciekawego jeszcze znajdę napiszę.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Amer pol.

Post autor: wiktor64 »

dzieki :)
Trawa66
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 07 wrz 2018 19:04

Re: Amer pol.

Post autor: Trawa66 »

Jaka obecnie pogoda w polanczyku czy jest mocno zimno wybieram sie tam na 28 09 pozdrawiam
ODPOWIEDZ