Jutrzenka wieniec Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Marwan
Posty: 3
Na forum od: 22 wrz 2018 10:23
Oddział NFZ: Dolnośląski

Jutrzenka wieniec Zdrój

Post autor: Marwan »

Zaczne od minusów na stołówce samemu nosisz posiłki siadasz gdzie wolne tym samym naruszone stoliki prorozlewane bo sami noszą kuracjusze napoje ,słabe zabiegi do zabiegów dane spotkanie edukacyjne .Pokoje czyste odnowione jedzenie dobre ,ładny teren choć nudno bo w lesie ładny park ale ile można chodzić po lesie
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20122
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jutrzenka wieniec Zdrój

Post autor: Felice »

Ale rozlewanie po stołach to chyba nie minus ośrodka?
Nudno tym co sobie czasu nie umieją zorganizować.
Awatar użytkownika
ewa11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 494
Na forum od: 11 lis 2011 19:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jutrzenka wieniec Zdrój

Post autor: ewa11 »

Pozdra stołach może nie ale na podłodze tak, to nie ośrodek wypoczynkowy tylko sanatorium gdzie są ludzie niepełnosprawni i muszą w jednej ręce nieść talerz z zupą a w drugiej kulę. Byłam świadkiem jak na takiej wylanej zupie pośliznęła się pani ,owszem na stołówce stoi tablica z napisem ,,uwaga ślisko''
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jutrzenka wieniec Zdrój

Post autor: basiat »

Marwan, słabe zabiegi????????? to co Ci się takiego słabego trafiło????
Ja byłam tam dwukrotnie i nie mogę narzekać na zabiegi. Uważam , że ja osobiście miałam bardzo dobre zabiegi. Lepsze niż gdziekolwiek indziej. Jeśli chodzi o jadalnię , to rzeczywiście osobom mniej sprawnym , sposób samoobsługi może sprawiać problem.Osoby , które przemieszczają się na wózkach otrzymują pomoc od pracowników zatrudnionych w jadalni. Pozostali nie mają na co narzekać.
Marwan
Posty: 3
Na forum od: 22 wrz 2018 10:23
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Jutrzenka wieniec Zdrój

Post autor: Marwan »

Masaże,wodne,aquawibrom, borowina nie dostałem wszystko było już zajęte dziwne dla mnie poraz pierwszy spotykam się z taką sytuacją a byłem przed południem na miejscu
Awatar użytkownika
Motylek0106
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 23 wrz 2018 14:45
Staż sanatoryjny: 4

Re: Jutrzenka wieniec Zdrój

Post autor: Motylek0106 »

Byłam w Jutrzence w styczniu 2016 co prawda minęło już trochę czasu ale z całego pobytu byłam bardzo zadowolona.
Zabiegi jak i zaangażowanie całego personelu rewelacyjne. Zazdroszczę tym, którzy tam jadą ale oczywiście pozytywnie:)
ODPOWIEDZ