Ustroń Równica:)

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
zoom_club
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 25 wrz 2018 12:21
Oddział NFZ: Małopolski

Ustroń Równica:)

Post autor: zoom_club »

Witam tych uprzejmych kuracjuszy, którzy byli ostatnio w Równicy i chcieliby prywatnie (mail, telefon) podzielić się ze mną kilkoma informacjami na temat tego sanatorium (reumatologia) :mrgreen: Jadę w listopadzie z NFZ 8-) Z góry dziękuję 8-)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustroń Równica:)

Post autor: sztani »

witaj na forum . Wpisz w prawym górnym rogu (szukaj,lupka ) nazwę sanatorium i miejscowość. Tyle ile napisano o Równicy zaspokoi każdego .To forum nie ma w zwyczaju aby cokolwiek pisać na maila . gdyby taka forma miała obowiązywać to forum by nie istnialo zachęcam do lektury tu masz link ; Mój opis też tam znajdziesz jednym słowem dobre miejsce
search.php?keywords=R%C3%B3wnica+Ustro%C5%84 miłej lektury :)
50+
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 04 cze 2018 13:34

Re: Ustroń Równica:)

Post autor: 50+ »

Witam. Wróciłem z Równicy. Był to pobyt pełnopłatny. Dla mnie wyjazd bardzo udany. Nie będę opisywać, bo tak jak podaje SZTANI jest na forum sporo informacji i opinii o tym obiekcie. Ja polecam.
MarzenaS
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 92
Na forum od: 05 lis 2016 16:54
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ustroń Równica:)

Post autor: MarzenaS »

Witam. :)
W równicy byłam na przełomie sierpnia i września i powiem tylko tyle;) jesli ktoś jedzie na rehabilitację to bardzo polecam, jedzenie dobre , pokoje i łazienki można odnowić do przeżycia szczególnie jak miałam ładną pogodę, bo Ustroń jest śliczny.
Pozdrawiam i polecam
ODPOWIEDZ