Ustroń Złocień

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1388
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Ustroń Złocień

Post autor: Bunia »

Skierowanie z nfz,
ktoś wrócił :?:
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2018 19:06 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono tytuł bo raczej i ocenę chodzi
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Ustroń Złocień 02.-23.12.2018

Post autor: Gaba »

Bunia gratuluje :!: Byłam w Złocieniu w 2012 w lutym -była piękna pogoda ,śniegu po pachy :lol: widoki :shock: mieliśmy ostatnie piętro-super :D ..Mogłabym Ci trochę poopowiadać ,ale niewiem czy aktualne ;)
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1388
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Ustroń Złocień 02.-23.12.2018

Post autor: Bunia »

Gaba :kwiat:
Dziękuję
,My się bardzo cieszymy ,bo tak wyszło że w promieniu 40 km. od Ustronia no i oczywiście samego Ustronia nie znamy,więc będziemy poznawać :D

Dla mnie i męża bardzo ważne że zabiegi na miejscu i basen :!: :D

Czyli pokój na ostatnim piętrze :?: ze względu na widoki polecasz :!:

Pozdrawiam Bunia
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Ustroń Złocień 02.-23.12.2018

Post autor: Gaba »

Tak.Polecam ,tylko ,ze jest tam jeden pokój "dwójka",reszta to są studia ,a tych nie polecam :cry: i jest jeszcze jedno ,winda dojeżdża do czwartego pietra a na piąte trzeba dojść -dla nas to nie był problem :) Bylismy jedni z pierwszych i Pani w recepcji-bardzo miła sama nam zaproponowała ,abyśmy zobaczyli ten pokój,a dopiero później załatwiali formalnośći.Jak my byliśmy to na basen trzeba było chodzić do Równicy ,a jak pisałam było śniegu :o :!: Było Super !!!Jak coś to pytaj -chociaż może nieaktualne ;)
Awatar użytkownika
anas34
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 20 sty 2016 13:19
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Ustroń Złocień

Post autor: anas34 »

Witaj ,czy serio mają w Złocieniu tylko 1 pokój 2 os. aż sie wierzyć nie chcę na stronie podają inaczej.Pozdariam jadę tam z mężęm od 2 grudnia 2018 do 23 grudnia 2018
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ustroń Złocień

Post autor: smuga »

Anas to na 10p. jest jedna dwójka . Na pozostałych piętrach też są dwójki :D Moi teściowie mieszkali na drugim w dwójce . Bo wlaśnie z wyższych pięter jest ładny widok a na dolnych częściowo zasłaniają drzewa . Ustroń zimą jak jest śnieżna jest bajkowy ( no może troszkę :roll: przy niskim ciśnieniu czuje się palenie węglem od Zawodzia ) Życzę udanego pobytu i zwiedzania :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
anas34
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 20 sty 2016 13:19
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Ustroń Złocień

Post autor: anas34 »

Bardzo ci dziękuje za odpowiedź ,tez tak się domysliłam/niedoczytałam.. ale jak sie uda to poproszę o ten pokój na samej górze.A czy orientujesz się ,czy w grudniu te sa tam dansingi ,czy można tam lub gdzieś jak wiadomo to grudzień więc po andrzejkach róznie może być.Wycieczki mamy w planie :) Pozdrawiam
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Ustroń Złocień

Post autor: Gaba »

anas34 -w Złocieniu zjedziesz windą w dół i juz jesteś na fajnej dyskotece-prowadził ją fajny "gość" było super nie trzeba było wychodzić ;) ....smuga- w Złocieniu jest pięć pięter -widoki :roll:
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ustroń Złocień

Post autor: lawenda »

Buniu moja teściowa była w Złocieniu na wiosnę tego roku. Wróciła bardzo zadowolona.
Chwaliła lekarza, bazę zabiegowa, jedzenie. Jeśli chodzi o pokoje to chyba też nie były najgorsze.
Jeśli chcesz jakieś konkrety to pytaj. Ja też podpytam. :)
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ustroń Złocień

Post autor: smuga »

Gaba pisze: 30 paź 2018 20:19 anas34 -w Złocieniu zjedziesz windą w dół i juz jesteś na fajnej dyskotece-prowadził ją fajny "gość" było super nie trzeba było wychodzić ;) ....smuga- w Złocieniu jest pięć pięter -widoki :roll:
sorry rozpędziłam się licząc poziomy ....mieszkalnych jest 6 czy 7 coś tak chyba :oops: chyba na ostatnim jest apartament a na przyziemiu basen ....byłam tam tylko odwiedzić teściów .
ODPOWIEDZ