Szczawnica sanatorium Nauczyciel

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Szczawnica sanatorium Nauczyciel

Post autor: GIENIA »

Znam opinię o Nauczycielu , jakże odmienną od tej , którą nakreśla nam założycielka tematu ;)
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 327
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Szczawnica sanatorium Nauczyciel

Post autor: sinobrody »

Witam wszystkich kuracjuszy. Dawno tutaj nie zaglądałem więc postanowiłem "przelecieć" opinie i co się okazuje???
Mój ulubiony "Nauczyciel" w Szczawnicy z taką brzydką opinią.
Jeżeli to wszystko prawda to jestem zasmucony.
Ostatni pobyt w "Nauczycielu" to kilka lat temu ( ostanie dwa pobyty w Szczawnicy to była "Dzwonkówka"), ale aby aż tak się pogorszyło? I to pobyt prywatny? Nie wiem jak jest obecnie, ale gdy ja bywałem w "Nauczycielu" to kuracjuszy komercyjnych kwaterowano na ostatnim piętrze, które było po remoncie i pokoje były wyposażone w nowe meble, a na jednoosobowych tapczanikach było po 2 grube, nowe materace.Były oczywiście ładne łazienki, czyste ręczniki no i smaczne jedzenie, jak dla mnie w wystarczającej ilości.
Mieszkałem w pokoju chyba 411 to skrajny pokój przy samym tarasie.
Na niższych piętrach miał być robiony remont w następnej kolejności, ale skoro pojawiła się taka opinia to pewnie nic z tego nie wyszło.
Odnośnie ogrzewania to się nie wypowiadam ponieważ bywałem w okresach letnich.
Skoro jest taka opinia to nie będę chyba już testował "Nauczyciela".
Teraz się wybieram na turnus świąteczny do "Zimowita" w Dusznikach Zdroju.
Jest po kapitalnym remoncie i podobno ful-wypas. Jeżeli to prawda to w lecie wybiorę się na pełny turnus rehabilitacyjny.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ