Szczawnica sanatorium Nauczyciel

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ewakacz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 14 lis 2011 12:48

Szczawnica sanatorium Nauczyciel

Post autor: ewakacz »

Witam, moje spostrzeżenia z pobytu w tym obiekcie. W lutym rezerwowałam pokój aby skorzystać z turnusu rehabilitacyjnego i cóż zastałam?! Pokój pamiętający lata 80 tzn(pokój trzyosobowy miał może 10 m z tym ,że nie na pewno). Po wielkiej wojnie wywalczyłam inny pokój no odrobinę większy taki,że można było oddychać ale to wszystko,gdyż TELEWIZOR jak to można nazwać tv śnieżący obraz na którym prawie nic nie było widać! PODŁOGA parkiet zdewastowany do potęgi, ŁÓŻKA jednoosobowe z zarwanymi materacami,przy łóżkach chroniły ściany deski każda inna wyglądało to tak obleśnie,że szkoda słów. ŁAZIENKA niby po remoncie ale nie wiem co tam było wymienione ? To jeśli chodzi o zakwaterowanie.Pobyt w sanatorium we wrześniu/październiku upoważnia kuracjusza do wymogu aby kaloryfery były ciepłe (kąpiel,suszenie ręczników i ogólne przebywanie w pokojach)może i tak ale gdy zwróciliśmy się do z-cy dyrektora uzyskaliśmy odpowiedź że mamy się ubierać na cebulkę!!! Kaloryfery były włączane tak aby były letnie godzinę pod wieczór między godz. 19-20:00 i 7-8:00. Teraz najważniejsza sprawa a mianowicie wizyta u lekarza i dopasowanie zabiegów do schorzenia! Po wejściu do lekarza p. [moderacja] doznałam szoku gdy ta pani oznajmiła mi,że chcąc zabieg konkretnie kąpiel perełkową muszę za ten zabieg zapłacić,ponieważ nie obejmuje pakietu ( pobyt prywatny). Pytam się jakiego pakietu? Na turnusach byłam już kilka razy w różnych sanatoriach i nigdy nie słyszałam o jakiś pakietach!!!! Osobom z NFZ również ta pani proponowała zabiegi odpłatnie i zalecała tylko prądy i różne inhalacje !!!! UWAŻAM,ŻE TĘ SPRAWĄ POWINNY ZAINTERESOWAĆ SIĘ PRACOWNICY NFZ kierując tam kuracjuszy i płacąc za nich do tego ośrodka nie małe pieniądze....! WYŻYWIENIE porcje może nie wszystkim wystarczające,ale smaczne i urozmaicone,panie tam pracujące miłe i zawsze uśmiechnięte to na plus. Kadra obsługująca rehabilitację bardzo uprzejma i sympatyczna. Z tego co zdążyliśmy wszyscy tam przebywający zauważyć,że dyrekcja nie bierze pod uwagę skarg i próśb od kuracjuszy tylko myśli jak w szybkim czasie zdobyć fundusze małymi nakładami finansowymi. Resztę już napisała wcześniej moja poprzedniczka w sprawie położenia i obfitych spacerach jakie trzeba pokonać. NIE POLECAM TEGO OBIEKTU NIKOMU !!!! :| :oops: :oops: :oops:
Ostatnio zmieniony 05 paź 2018 22:32 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto dane osobowe
forumowicz

Re: Szczawnica sanatorium Nauczyciel

Post autor: forumowicz »

ewakacz pisze: 05 paź 2018 21:25 Witam, moje spostrzeżenia z pobytu w tym obiekcie. W lutym rezerwowałam pokój aby skorzystać z turnusu rehabilitacyjnego i cóż zastałam?! Pokój pamiętający lata 80 tzn(pokój trzyosobowy miał może 10 m z tym ,że nie na pewno). Po wielkiej wojnie wywalczyłam inny pokój no odrobinę większy taki,że można było oddychać ale to wszystko,gdyż TELEWIZOR jak to można nazwać tv śnieżący obraz na którym prawie nic nie było widać! PODŁOGA parkiet zdewastowany do potęgi, ŁÓŻKA jednoosobowe z zarwanymi materacami,przy łóżkach chroniły ściany deski każda inna wyglądało to tak obleśnie,że szkoda słów. ŁAZIENKA niby po remoncie ale nie wiem co tam było wymienione ? To jeśli chodzi o zakwaterowanie.Pobyt w sanatorium we wrześniu/październiku upoważnia kuracjusza do wymogu aby kaloryfery były ciepłe (kąpiel,suszenie ręczników i ogólne przebywanie w pokojach)może i tak ale gdy zwróciliśmy się do z-cy dyrektora uzyskaliśmy odpowiedź że mamy się ubierać na cebulkę!!! Kaloryfery były włączane tak aby były letnie godzinę pod wieczór między godz. 19-20:00 i 7-8:00. Teraz najważniejsza sprawa a mianowicie wizyta u lekarza i dopasowanie zabiegów do schorzenia! Po wejściu do lekarza p.[moderacja] doznałam szoku gdy ta pani oznajmiła mi,że chcąc zabieg konkretnie kąpiel perełkową muszę za ten zabieg zapłacić,ponieważ nie obejmuje pakietu ( pobyt prywatny). Pytam się jakiego pakietu? Na turnusach byłam już kilka razy w różnych sanatoriach i nigdy nie słyszałam o jakiś pakietach!!!! Osobom z NFZ również ta pani proponowała zabiegi odpłatnie i zalecała tylko prądy i różne inhalacje !!!! UWAŻAM,ŻE TĘ SPRAWĄ POWINNY ZAINTERESOWAĆ SIĘ PRACOWNICY NFZ kierując tam kuracjuszy i płacąc za nich do tego ośrodka nie małe pieniądze....! WYŻYWIENIE porcje może nie wszystkim wystarczające,ale smaczne i urozmaicone,panie tam pracujące miłe i zawsze uśmiechnięte to na plus. Kadra obsługująca rehabilitację bardzo uprzejma i sympatyczna. Z tego co zdążyliśmy wszyscy tam przebywający zauważyć,że dyrekcja nie bierze pod uwagę skarg i próśb od kuracjuszy tylko myśli jak w szybkim czasie zdobyć fundusze małymi nakładami finansowymi. Resztę już napisała wcześniej moja poprzedniczka w sprawie położenia i obfitych spacerach jakie trzeba pokonać. NIE POLECAM TEGO OBIEKTU NIKOMU !!!! :| :oops: :oops: :oops:
zabezpieczam ten wpis i przesyłam do NAUCZYCIELA ... podane jest nazwisko pani doktor ..... być może zechcą oddać sprawę do prokuratury ..
Ostatnio zmieniony 05 paź 2018 22:34 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto dane osobowe
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Szczawnica sanatorium Nauczyciel

Post autor: wiktor64 »

dzieki za szczerą opinie :)
forumowicz

Re: Szczawnica sanatorium Nauczyciel

Post autor: forumowicz »

Tak wygląda , że nie fajnie tam :roll:
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Szczawnica sanatorium Nauczyciel

Post autor: beatricze »

Witam
Uwaga na super kuracjusza bo oddaje sprawy do prokuratury :lol: :lol: :roll:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

nie tylko Szczawnica i sanatorium Nauczyciel...

Post autor: jacky6 »


Tak się zamyśliłem...
Czy w przypadku niewymuszonego funduszem wyjazdu można bez kosztów własnych zrezygnować widząc denne warunki zakwaterowania ?

:mrgreen: ... :ugeek:

forumowicz

Re: Szczawnica sanatorium Nauczyciel

Post autor: forumowicz »

skoro pomocny kuracjusz nie potrafi czytac ze zrozumieniem ( druga klasa podstawówki sie kłania ) , to nic dziwnego ze nie wie co to UODO ;) bądź RODO ;)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Szczawnica sanatorium Nauczyciel

Post autor: Hipokryt »

Nauczyciel Szczawnica.jpg
Taka fotka z mojego archiwum, którą udało się zrobić wraz z prawdziwą tęczą nad tym ośrodkiem :D
forumowicz

Re: Szczawnica sanatorium Nauczyciel

Post autor: forumowicz »

przyznam ze fotka super
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Szczawnica sanatorium Nauczyciel

Post autor: Hipokryt »

Wielkie Dzięki Waldemarze za słowa uznania :D
Już Cię lubię :lol:
Przybywaj do Szczawnicy ;)
ODPOWIEDZ