Sanatorium Wital w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Pele
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 04 kwie 2017 15:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Pele »

Czy szlafroki się przydają, warto brać, czy jest taki tam zwyczaj? Pytam bo zajmują sporo miejsca w bagażu.
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Lato będzie, ciepło jest to ja bym wziął wiecej krótkich spodenek niż jakieś szlafroki. A tak na poważnie to jak byłem w Witalu na przełomie lipca i sierpnia to dosownie widziałem jednego jednego chłopa który chodził w szlafroku. Kobity owszem częsciej się zdarzało. Jak dla mnie rzecz nieprzydatna.
Pele
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 04 kwie 2017 15:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Pele »

No właśnie w imieniu żony piszę, kobitki lubią chodzić prosto z pokoju na basen. Jak byłem w Polańczyku , to tam wszyscy mieli szlafroki, bo wszystkie zabiegi i pływalnia były w jednym budynku. Dlatego pytałem o zwyczaje w Witalu. I tak będę ją podwoził na turnus czerwcowy , więc nie będę jej robił ograniczeń z bagażem.
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

A jak samochodem wieziesz to bierz co chce. Tak dla spokoju sumienia, a czy bedzie chodzic w tym tam to zobaczy na miejscu.
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Serenada »

Koniecznie niech weżmie szlafrok!!!Nie ma czasu po basenie na przebieranki i brak wystarczającego miejsca do tego.Po przeciwnej stronie jest też szatnia męska a drzwi brak.Tylko wirująca folia w przeciągu.Co sprytniejsi stoją w "drzwiach"i mają niezły striptiz na podniesienie ciśnienia .
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Serenada »

Pele....są tam też obowiązkowe czepki .Bez tego nie wpuszczą na basen.
Pele
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 04 kwie 2017 15:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Pele »

Rozumiem,że kostiumy są też obowiązkowe? Przypilnuję by żona zabrała. :lol:
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Serenada »

A tu mylisz się Pele :roll: To już nie jest obowiązkowe . :mrgreen: Nie ma żadnej wzmianki o damskich kostiumach.Coś jest za to o męskich kąpielowkach . ;)
Pele
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 04 kwie 2017 15:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Pele »

Serenada pisze: 21 maja 2018 23:13 A tu mylisz się Pele :roll: To już nie jest obowiązkowe . :mrgreen: Nie ma żadnej wzmianki o damskich kostiumach.Coś jest za to o męskich kąpielowkach . ;)
No i jak tu samą żonę puścić do santorium :o
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Serenada »

Pele pisze: 22 maja 2018 09:39
Serenada pisze: 21 maja 2018 23:13 A tu mylisz się Pele :roll: To już nie jest obowiązkowe . :mrgreen: Nie ma żadnej wzmianki o damskich kostiumach.Coś jest za to o męskich kąpielowkach . ;)
No i jak tu samą żonę puścić do santorium :o
Nie będzie sama..... :mrgreen: Jest tam mężów wielu stęsknionych za żoną. ;) Swoja? czy cudza..?..żona to żona . :D Nie obawiaj się :mrgreen: ;)

Oczywiscie żartuję. ..hi hi.. :D
ODPOWIEDZ