Sanatorium Wital w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Koziaczek
Posty: 4
Na forum od: 24 gru 2017 23:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Koziaczek »

Bardzo Ci dziekuje . Czy LTE działa ? jadę z pracą :( dlatego tak dopytuję to bardzo ważne dla mnie
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Witaj Koziaczek.
Byłem półtora roku temu w Gołdapi i co do telefonów i ich zasięgu to się pewnie raczej mało zmieniło. Wcześniej jeszcze też i inni znajomi myli i było tak samo jak u mnie, Z uwag na położenie ośrodka nie sądzę aby coś się poprawiło I powiem Ci tak, w samym budynku w zależności od miejsca pokoju zasięg łapie się jak chce. Nigdy nie będzie pewności, że telefon w jakiejś sieci będzie działał. Ja byłem w bocznym skrzydle i w pokoju z nas 3 i trzech różnych sieci telefonów żaden z nas na spokojnie nie mógł pogadać. Jak nie przerywało to słaba słyszalność itp. O internecie nie wspomnę więc nawet w tym miejscu. Ogólnie z zasięgiem problem miał chyba prawie każdy bo wiesz jak doedziesz i zobaczysz ludzi chodzących przed głownym wejsciem pomiedzy drzewami to bez smiechu, ale właśnie tak się chodzi żeby pogadac telefonem bo każdy swój zasięg jakoś złapie. Co do tego, że potrzebny Ci internet to powiem tak. Jak dojedziesz to poproś w tej recepcji na samym poczatku o jakiś pokoj najbliżej biblioteczki, może byc nawet piętro wyżej byle tylko jak najbliżej, gdyż obok bilbioteki jest powiedzmy tak zasięg sanatoryjnego internetu, darmowego itp. I sprawdziłem siedząc na schodach ze działą szybko i dobrze. Udanego pobytu życzę. Fajnie miejsce tylko ludzi też fajnych trzeba sobie poznać.
wemka
Posty: 1
Na forum od: 28 mar 2018 13:57

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: wemka »

Dzień dobry. Czy ktoś z Państwa będzie jechać może z Poznania? Turnus od 19 maja. Pozdrawiam :-)
Pele
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 04 kwie 2017 15:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Pele »

W czerwcu będę podwoził żonę do sanatorium. Będę jechać z Warszawy i oczywiście nie chciałbym wracać na wariata zmęczony z powrotem. Czy ktoś przetrenował tam nocleg jednodniowy? Czy są w pobliżu jakieś pokoje do wynajęcia?
gosiaczek63
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 03 mar 2015 19:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: gosiaczek63 »

Pele pisze: 13 maja 2018 18:57 W czerwcu będę podwoził żonę do sanatorium. Będę jechać z Warszawy i oczywiście nie chciałbym wracać na wariata zmęczony z powrotem. Czy ktoś przetrenował tam nocleg jednodniowy? Czy są w pobliżu jakieś pokoje do wynajęcia?
Można zadzwonić i zapytać bo może w sanatorium jest możliwość rezerwacji pokoju a jak nie to około 500m jest hotel tylko nie pamietam nazwy, proszę wpisać w internet i wszystkiego można sie dowiedzieć.
gosiaczek63
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 03 mar 2015 19:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: gosiaczek63 »

gosiaczek63 pisze: 13 maja 2018 19:48
Pele pisze: 13 maja 2018 18:57 W czerwcu będę podwoził żonę do sanatorium. Będę jechać z Warszawy i oczywiście nie chciałbym wracać na wariata zmęczony z powrotem. Czy ktoś przetrenował tam nocleg jednodniowy? Czy są w pobliżu jakieś pokoje do wynajęcia?
Można zadzwonić i zapytać bo może w sanatorium jest możliwość rezerwacji pokoju a jak nie to około 500m jest hotel tylko nie pamietam nazwy, proszę wpisać w internet i wszystkiego można sie dowiedzieć.
Już wiem, Hotelik OHP albo trochę bliżej Ośrodek wczasowy nad jeziorem, bliziutko sanatorium Słoneczny Zakątek. Wszystko jest w internecie.
Pele
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 04 kwie 2017 15:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Pele »

gosiaczek63 pisze: 13 maja 2018 19:56
gosiaczek63 pisze: 13 maja 2018 19:48
Można zadzwonić i zapytać bo może w sanatorium jest możliwość rezerwacji pokoju a jak nie to około 500m jest hotel tylko nie pamietam nazwy, proszę wpisać w internet i wszystkiego można sie dowiedzieć.
Już wiem, Hotelik OHP albo trochę bliżej Ośrodek wczasowy nad jeziorem, bliziutko sanatorium Słoneczny Zakątek. Wszystko jest w internecie.
Dzięki gosiaczek63, jest trochę tego w pobliżu sanatorium; Leśny Zakątek, hotelik ohp , muszę sprawdzić,podzwonić, bo to zaraz sezon i może być krucho z miejscami. :roll:
Pele
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 04 kwie 2017 15:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Pele »

A może ktoś ma najnowsze informacje o Wital, co tam słychać, , coś się poprawiło , pogorszyło? Co tam na obecnym turnusie?
Malgorzata1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 29 sty 2018 14:54
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Malgorzata1 »

Witam
Jestem w chwili obecnej w sanatorium w Gołdapi i naprawdę mi się podoba.
Serenada
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 22 lut 2018 16:09
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Serenada »

Mój znajomy teraz wrócił. Bardzo mu się podobało.Pokój niestety miał z czasów PRL-u.Za to tylko dał mały minus.
ODPOWIEDZ