Sanatorium Wital w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Dzia_dek »

Ona88 pisze:rozumiem to też tak,że jak by ktoś mnie autem zawiózł to i tak dostałabym zwrot tych pieniędzy ? ;)
Ona88, dostaniesz zwrot pieniędzy za dojazd, czy też dowóz samochodem, ale nie wg Twoich kosztów.
Szerzej masz to opisane pod linkiem:
viewtopic.php?f=13&t=18920&p=748087&hil ... la#p748087
Zbyszekk
Posty: 3
Na forum od: 29 sie 2018 15:38
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Zbyszekk »

Witam chciałbym uzyskać jakiś wiadomości na temat parkingu czy płatny, strzeżony i stałe miejsca parkingowe. Dzięki za odpowiedź.
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Informacje sprzed pięciu minut, bo znajomi akurat tam są. Parking 28 dni - 126 złotych. Ogólnie parkingi masz zaraz po wjeździe za bramę, między drzewami parkują samochody. Ale jest normalniejszy parking, zaraz po wjeździe za bramą w lewo i dojedziesz do dużego placu parkingowego. Przed stanowiskami do parkowania na płocie są zawieszone tablice z numerami i było tak przyjęte, że jak widoczny jest numerek to znaczy że miejsce wolne. Jak tabliczka odwrócona i nie widać numerka to miejsce zajęte. Czy te parkingi można nazwać strzeżonymi to raczej nie bardzo. Ogólnie teren ogrodzony całego ośrodka, brama zamykana i pilnowana jest. Jakby co to jedzenie w porównaniu do tego sprzed dokładnie 2 lat się znacznie poprawiło. I tak jak znajomy powiedział, reszta zależy od towarzystwa.
Zbyszekk
Posty: 3
Na forum od: 29 sie 2018 15:38
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Zbyszekk »

Czy ktoś z okolic Lublina jedzie do sanatorium 07.10.2018r. mogę zabrać kogoś . Pozdrawiam.
Ona88_
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 27 sie 2018 15:45
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Ona88_ »

Ktoś z Bydgoszczy będzie jechał 7.10 ?
Beti76
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 08 wrz 2018 19:17
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Beti76 »

Ja wybieram sie na turnus 7.10.2018 jadę z Mrągowa samochodem i mogę kogoś zabrać po trasie Giżycko ,Węgorzewo
Ona88_
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 27 sie 2018 15:45
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Ona88_ »

witam
czytałam w regulaminie,że trzeba opłacić na miejscu telewizor i opłatę klimatyczna prawie 5 zł na dzień to prawda ?
Ona88_
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 27 sie 2018 15:45
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Ona88_ »

ZUS wysłał mnie na turnus,i czego mogę się spodziewać na depresję jakich zabiegów?Leków już nie biorę,brałam 7 miesięcy ale lekarz stwierdził,że mogę je odstawić po mału bo jest poprawa.Ale zasiłek rehabilitacyjny dostałam do końca października akurat a na 7.10 jadę na turnus i zastanawiam się czy to w ogóle mi potrzebne.Według lekarza tylko terapia może mi pomóc,no i niestety stany depresyjne pojawia się jak zacznie się robić ciemno i zimno :( Tego się boje :(
Jeszcze 26.10 mam ślub koleżanki,a do 30.10 muszę być w sanatorium i już zaczynam panikować jak ja wrócę i czy dostanę przepustkę ale znów nie opłaca mi się wracać bo mam aż 300 km żeby tam w ogóle dojechać
MAnty
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 23 sty 2017 15:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: MAnty »

Ona88_ pisze: 12 wrz 2018 22:47 ZUS wysłał mnie na turnus,i czego mogę się spodziewać na depresję jakich zabiegów?Leków już nie biorę,brałam 7 miesięcy ale lekarz stwierdził,że mogę je odstawić po mału bo jest poprawa.Ale zasiłek rehabilitacyjny dostałam do końca października akurat a na 7.10 jadę na turnus i zastanawiam się czy to w ogóle mi potrzebne.Według lekarza tylko terapia może mi pomóc,no i niestety stany depresyjne pojawia się jak zacznie się robić ciemno i zimno :( Tego się boje :(
Jeszcze 26.10 mam ślub koleżanki,a do 30.10 muszę być w sanatorium i już zaczynam panikować jak ja wrócę i czy dostanę przepustkę ale znów nie opłaca mi się wracać bo mam aż 300 km żeby tam w ogóle dojechać
Witam
Na miejscu wielu fachowców z dziedziny psychologii na pewno sprawi że będziesz zadowolona , rozmowy z psychologiem , relax, muzykoterapia i inne zajęcia tego typu sprawią że nie będzie Ci się chciało wyjeżdżać no i samo miejsce jest magiczne można zapomnieć o cywilizacji i nie słyszeć jej szumu. Miłego pobytu
Ona88_
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 27 sie 2018 15:45
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Ona88_ »

dziękuję bardzo przyda mi się bardzo taka rozmowa i takie coś
ODPOWIEDZ