Sanatorium Wital w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: wiktor64 »

Dzieki za szczerą opinie :D
forumowicz

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: forumowicz »

Wiktor64 .
Nie przejmuj się opiniami, każdy ma inne spostrzeżenia i poglądy. Ja byłem rok temu na turnusie 28 dniowym i niczego nie żałuję. Opieka pielęgniarki i lekarza w porządku, Zabiegi dobrane tak jak część z nich chciałem, to dostałem bez żadnego problemu, a reszta o tak mi została dopasowana dobrze. W głownym budynku czyli A i B warunki mieszkaniowe w zasadzie OK. Tonie hotel 5cio gwiazdkowy przecież. Co do budynku C i D to nie bylem w pokojach to nie widzialem, ale w okresie kiedy bylem to mało ludzi tam kwaterowali chyba że ktoś usilnie chciał bo to oddalone od głownego budynku obiekty, Obsługa na zabiegach miła i robili to co trzeba. Aha. Najważniejsze jest też dobre towarzystko, a takie na pewno się znajdzie. Także myśl pozytywnie.
mlodystazemdwa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 15 sie 2017 13:19
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: mlodystazemdwa »

Za miesiąc jadę 3 rok z rzędu do sanatorium, nie ma co narzekać jak ktoś napisał powyżej "wielki znawca" :) nie jest możliwe aby nie które osoby miały laster , prądy itd :) nie znasz ich przebiegu choroby... jeśli jedziesz z zus bądź NFZ muszą daćodpowiednia ilość zabiegów. Fakt mają trochę stary sprzęt rehabiliacyjny , borowina ok robią tak ja się robi , normalnie w piecu...
Awatar użytkownika
owi44
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 18 lis 2017 17:54

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: owi44 »

Witam wszystkich.jestem tu nowa i po raz pierwszy jadę do sanatorium do Gołdapi :) mam pytanko czy po zabiegach jest jakis czas wolny gdzie mozna pojechac do miasteczka pozwiedzac ?i jak jest z odwiedzinami? jade 03.01.2018
gosia111
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 08 mar 2017 19:33
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: gosia111 »

owi44 pisze: 18 lis 2017 18:13 Witam wszystkich.jestem tu nowa i po raz pierwszy jadę do sanatorium do Gołdapi :) mam pytanko czy po zabiegach jest jakis czas wolny gdzie mozna pojechac do miasteczka pozwiedzac ?i jak jest z odwiedzinami? jade 03.01.2018
Witaj, jest trochę miejsc do zwiedzania a napewno odwiedz Piękną Górę gdzie jest kawiarnia obrotowa. Wjazd wyciągiem krzesełkowym. Jest dużo wycieczek oraz jest wycieczka do Wilna. Ale to już na cały dzień. Miasteczko baaardzo przyjemne a do miasta jezdzi busik sanatoryjny (często) . Zabiegi kończy się tak około 13 lub 14. Można zawsze wejść i jak jest okienko zabieg wykonać wcześniej. Do jeziora 10 min spacerkiem. Pozdrawiam i życzę udanej kuracji
gosia111
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 08 mar 2017 19:33
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: gosia111 »

gosia111 pisze: 21 lis 2017 20:21
owi44 pisze: 18 lis 2017 18:13 Witam wszystkich.jestem tu nowa i po raz pierwszy jadę do sanatorium do Gołdapi :) mam pytanko czy po zabiegach jest jakis czas wolny gdzie mozna pojechac do miasteczka pozwiedzac ?i jak jest z odwiedzinami? jade 03.01.2018
Witaj, jest trochę miejsc do zwiedzania a napewno odwiedz Piękną Górę gdzie jest kawiarnia obrotowa. Wjazd wyciągiem krzesełkowym. Jest dużo wycieczek oraz jest wycieczka do Wilna. Ale to już na cały dzień. Miasteczko baaardzo przyjemne a do miasta jezdzi busik sanatoryjny (często) . Zabiegi kończy się tak około 13 lub 14. Można zawsze wejść i jak jest okienko zabieg wykonać wcześniej. Do jeziora 10 min spacerkiem. Pozdrawiam i życzę udanej kuracji
Odwiedziny bez problemu i jak jest wolny pokój można wykupić nocleg. Jest kawiarenka w której codziennie są tańce. Moim zdaniem fajne sanatorium dla kogoś kto lubi ciszę i las.
crpk
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 24 lis 2017 14:11
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: crpk »

Ja też startuję 03.01.2018... Nie wiem czy się chwalę czy żalę - okaże się jak będę wracał - po opiniach mam mieszane uczucia :) Czas to sprawdzić :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: GIENIA »

Ilez wejsć na wątek :shock: :lol: :lol: :lol: ponad 100 tys 8-)
crpk
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 24 lis 2017 14:11
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: crpk »

Wejść na wątek dużo - ale czy poza dwiema osobami - są jeszcze jakieś odważne co jadą na turnus styczniowy? Może ktoś z trójmiasta?
JAR
Posty: 3
Na forum od: 29 lis 2017 16:23

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: JAR »

Witam,
To jest nas troje w terminie 03.01.18 - mazowieckie.
ODPOWIEDZ