Sanatorium Wital w Gołdapi

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
crpk
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 24 lis 2017 14:11
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: crpk »

W razie gdyby nie było to z zagranicy go przyprowadzimy :)
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1702
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: p-siak »

Się zgadza,tylko rosyjski język może się Wam udzielić.Pozdrawiam i miłego pobytu w byłym ośrodku internowania/czasy WRON/.
agawa7
Posty: 3
Na forum od: 31 mar 2015 19:25

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: agawa7 »

Witam kuracjuszy styczniowych 03.01.2018, czy może jedzie ktoś samochodem z Olsztyna lub okolic albo z Gdańska?
JAR
Posty: 3
Na forum od: 29 lis 2017 16:23

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: JAR »

ruda5 pisze: 11 gru 2017 21:45 Witam :)
Rzeczywiście sporo młodych osób będzie więc raczej nuda nie grozi ;) Jadąc pierwszy raz zabrałam tylko sportową odzież,byłam wtedy po operacji kolana, a potem czułam się jak "kopciuszek" inne panie zmieniały strój 3 razy dziennie. Powinniście zabrać takie ubrania w których czujecie się swobodnie. Ja zabieram karty, może znajdę partnerów np. do Remika ;) Biorąc poprawkę że jedziemy na Polski Biegun zimna dobra książka też może się przydać. Na pewno trzeba zabrać z sobą Dobry Humor !!! Ona około 40-tki.
Piszę się na Remika w śnieżne dni ... ( liczę na szkolenie) ;) .
Co takiego tam trzeba zabrać ? Byłaś już to wiesz ?
Ile czego ,żeby nie przegiąć .
Humor już spakowany :D
Lesny
Posty: 1
Na forum od: 18 gru 2017 05:53

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Lesny »

Witam wszystkich jadę z Gdyni turnus od 13 stycznia ,jedzie ktoś jeszcze ? Nie gram w karty bo nie potrafię Ale pisze się na wycieszki i spacery, 59l.
ruda5
Posty: 4
Na forum od: 06 gru 2017 21:50

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: ruda5 »

Piszę się na Remika w śnieżne dni ... ( liczę na szkolenie) ;) .
Co takiego tam trzeba zabrać ? Byłaś już to wiesz ?
Ile czego ,żeby nie przegiąć .
Humor już spakowany :D

Witam.

W zależności na jaką dolegliwość jedziesz: ale jest tam basen więc na pewno kąpielówki, dres, kilka koszulek, spodenki, jakieś buty: sportowe, klapki kąpielowe i coś w czym będziesz chodził w pokoju. Ja zabieram kilka ręczników kąpielowych (może być problem z schnięciem) w poprzednim sanatorium miałam tzw. zabiegi mokre- 3 dziennie więc ręcznik który zapewnia ośrodek nie wystarczał a dodatkowy wieczorny prysznic też jest wskazany ;) Po za tym jak pisałam zabieram ubrania w których czuję się swobodnie, niestety nie możemy zapominać o porze roku więc jakieś cieplejsze ubrania(golfy) mogą się przydać, zazwyczaj w niedziele są organizowane wycieczki po okolicy - odpłatnie. W trakcie turnusu będzie też święto więc coś wyjściowego było by wskazane, oczywiście nie można zapominać o " Fajfach" - czyli co wieczornych potańcówkach.
Jestem pozytywnie zakręconą osobą więc myślę że będzie fajnie, jeśli chodzi o grę w remika to chętnie pomogę:) i mam nadzieję że się też czegoś nauczę.
kawfswee
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 18 gru 2017 20:06
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: kawfswee »

Witam! Poszukuje osob, ktore tak jak ja wyjezdzaja do Goldapi na turnus ZUS od 20 lutego 2018 r. Najchetniej 30 plus ;) Magda
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1702
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: p-siak »

Jeszcze czepek, pantofle/panie szpilki-żart/ i kartę bankomatową.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
owi44
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 18 lis 2017 17:54

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: owi44 »

No i odliczam dni do 3 stycznia. Jade busem Duet plus z pod dworaca wschodniego. Mialam jechać samochodem ale idę na żywioł i zapakuje się do busa. Ktos moze też jedzie???
Awatar użytkownika
owi44
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 18 lis 2017 17:54

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: owi44 »

Literówka z pod dworca wschodniego :roll:
ODPOWIEDZ