22 WSZUR Ciechocinek info z paździenika

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: 22 WSZUR Ciechocinek info z paździenika

Post autor: forumowicz »

Jak zarezerwowany to pewnie będziesz miała co trzeba. Wiem, że są pokoje z lodówkami i teraz kojarzę sobie, że mieszkała tam pani, która właśnie miała dwuosobowy pokój tylko dla siebie i lodóweczka była. Neurologia jest na 3 i 4 piętrze. To na 4 były te poranne odchody lekarskie.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 22 WSZUR Ciechocinek info z paździenika

Post autor: Felice »

Jeżeli dostaniesz pokój w nowej części to tam lodówka może być.Obchody lekarskie są na turnusach szpitalnych rehabilitacji ogólnorozwojowej i neurologicznej.
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: 22 WSZUR Ciechocinek info z paździenika

Post autor: mart 36 »

Czyli szaleństwa nie będzie a raczej szpitalny rygor :shock: :( nie spodziewałam się tego. Ale cóż człowiek całe życie się uczy i doświadcza nowego ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 22 WSZUR Ciechocinek info z paździenika

Post autor: Felice »

Ale te obchody nie utrudniały w jakiś szczególny sposób życia. Jak miało się zabieg to przecież nie będziesz czekać na lekarza.
Żadnego rygoru szpitalnego nie ma,nie obawiaj się.
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: 22 WSZUR Ciechocinek info z paździenika

Post autor: mart 36 »

Pokoju z lodówka niestety nie dostałam. Tylko studio czyli 2 dwójki z łazienką i przedpokojem.pokoj dość duży jak i łazienka. Jedyna wygoda to czajnik w pokoju. Współokatorka Pani po 60-tce z problemami emocjonalnymi i alkoholowym. Odliczam dni do konca turnusu. Turnus rehabilitacji szpitalnej wg mnie tylko dla starszych ludzi. Ja tutaj czuje się jak dziwolag. Jedna Pani powiedziała mi wprost że tutaj nie pasuje. Na plus oczywiście zabiegi i posiłki. Tv 110 zł za turnus 28 dni. 88 zł za 21.
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: 22 WSZUR Ciechocinek info z paździenika

Post autor: Bietka »

Współczuję i rozumiem. Miałam podobne przypadki. Dwa razy byłam w pokoju z alkoholiczkami ( 2x continental w Krynicy Zdr.)i wiem co to znaczy.Smród orgie itd.W tym roku w Lądku zdr. byłam przez tydzień z osobą z problemami psychicznymi i powiedziałam dość.Zmieniłam pokój i było ok. Poza tym miałam wspaniałe towarzyszki i przyjaźnie trwają wiele, wiele lat. Powiedziałam sobie, że nie będę marnowała długo oczekiwanego wyjazdu i urlopu, i udało się.
Pozdrawiam i radze spróbować zmienić jeśli jeszcze jest na to czas.Z reguły są jakieś rezerwy miejsc.
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: 22 WSZUR Ciechocinek info z paździenika

Post autor: mart 36 »

Ten ośrodek to porażka. Połowa ludzi codziennie robi awantury na stołówce bo menu różni się od tego odawanego.diety owszem są ale tylko udawane. Niby są... Ale o bezglutenowej to szkoda gadać nawet. 6 osób przy stoliku na diecie lekkostrawnej a każdy ma coś innego. Podejrzewam że nasze przydział Owoców wynoszą kelnerki :oops:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 22 WSZUR Ciechocinek info z paździenika

Post autor: Felice »

Powiem tak,jestem w szoku po tym co piszesz. Byłam w tym sanatorium,byłam na specjalnej diecie i dietetyczka dwoili się i troiłła by diety były urozmaicone.
forumowicz

Re: 22 WSZUR Ciechocinek info z paździenika

Post autor: forumowicz »

No ja też jestem zdziwiony że przez trochę wiecej niż miesiąc az tak sie zmieniło. Może to tylko chwilowe, może kucharz na urlopie czy co.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 22 WSZUR Ciechocinek info z paździenika

Post autor: Felice »

Dla mnie określenie ośrodka porażką,bo diety się nie zgadają to dopiero jest prawdziwa porażka.
Może nie wszystko jest idealne,ale według mojej hierarchi to sanatorium stoi bardzo wysoko. Rehabilitacja naprawdę na wysokim poziomie. Terapia manualna,ktœra w innych miejscach jest tylko płatna tutaj na zlecenie bez problemu.
ODPOWIEDZ